Systemy szuflad kuchennychDzięki zastosowaniu szuflad, już nie trzeba się schylać, klękać czy - co w przypadku zwłaszcza dolnych półek ma często miejsce - wyciągać części zawartości na podłogę, aby dostać się do tej jednej, jedynej potrzebnej w danej chwili rzeczy. Pełny wysuw szuflad kuchennych GTV gwarantuje komfortowy dostęp do wszystkich przechowywanych w szufladzie produktów. Najwyższej jakości prowadnice zapewniają cichy, lekki posuw nawet w przypadku znacznego obciążenia szuflady (maksymalne obciążenie do 40 kg, lub - w przypadku systemu Modern Box i Modern Box Square - nawet 50 kg!). Funkcja spowolnienia przy zamknięciu (tzw. cichy domyk) eliminuje problem głośno trzaskających drzwiczek, zaś dostępna opcjonalnie funkcja Push to Open - znacznie podnosi komfort użytkowania.

Obecnie w ofercie GTV dostępne są dwa systemy szuflad kuchennych – AXIS i Modern Box.

Ta pierwsza to propozycja dla miłośników prostych rozwiązań i uniwersalnego designu. Proste, wyraźne kontury i gładka powierzchnia boków idealnie wkomponują się w każdy model mebla. Dzięki ultracienkim płaszczom bocznym, użytkownik zyskuje dodatkową przestrzeń. Szuflady z linii AXIS dostępne są w trzech wysokościach i dwóch kolorach - białym i szarym. Ponadto producent proponuje szuflady wewnętrzne.

Z kolei w linii Modern Box, oprócz trzech podstawowych wymiarów szuflad, znaleźć można również funkcjonalne szuflady narożne, zlewozmywakowe i wewnętrzne, pozwalające na zastosowanie jednego frontu. Ofertę uzupełniają akcesoria służące organizacji wnętrza szuflady. Wśród nich wymienić można m.in. relingi i listwy poprzeczne, wkłady i organizery oraz maty antypoślizgowe.


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 50,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny