Mieszkanie od dewelopera to dobry wybór

Kawalerka tylko dla singli?

Zakup kawalerki w atrakcyjnej lokalizacji to dobry pomysł na start w dorosłe życie. Z tego względu jedno lub dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym są najbardziej popularne wśród ludzi młodych spędzających większą część dnia w pracy, których kariera zawodowa dopiero nabiera rozpędu. Dla singli lub par nieposiadających dzieci priorytetem będzie łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej, bliskość miejsca pracy oraz miejsc zapewniających rozrywkę i relaks – kin, kawiarni, centrum handlowych czy teatrów.

Jednopokojowe mieszkania deweloperskie w Warszawie o powierzchni około 30 metrów kwadratowych znajdziemy np. w nowo powstającej inwestycji Vena Mokotów, a dwa pokoje o powierzchni 40 lub 50 metrów kwadratowych w atrakcyjnej lokalizacji (6 kilometrów od Pałacu Kultury) w Domu Saskim znajdującym się na słynnej Saskiej Kępie - artystycznym centrum Warszawy.

Co jednak z naszym mieszkaniem, gdy jeden lub dwa pokoje już nie wystarczą? Wówczas warto rozejrzeć się za lokum o nieco większym metrażu, a kawalerkę znajdującą się w niedalekiej odległości od centrum miasta wynająć osobom przyjeżdżającym do stolicy w celach turystycznych lub biznesowych. Takie mieszkanie zazwyczaj bez problemu znajduje najemcę i dzięki temu zarabia samo na siebie.

Rodzinny klimat

Potrzeby mieszkaniowe singli bądź par nieposiadających jeszcze własnych pociech będą zupełnie inne niż oczekiwania osób wychowujących dwójkę lub trójkę dzieci. Kilkuosobowa rodzina będzie potrzebowała przede wszystkim dużo większej powierzchni, osobnej kuchni, piwnicy, dobrze rozplanowanej architektury budynku (windy, podjazdy dla wózków), a także dużego tarasu lub ogródka. Obecnie w Warszawie powstaje coraz więcej inwestycji przyjaznych rodzinom z dziećmi np. osiedle Living Point na Mokotowie, w ramach którego nabywcy mogą znaleźć czteropokojowe mieszkania o powierzchni ponad 80 metrów kwadratowych spełniające wszystkie potrzeby nawet pięcioosobowej rodziny.

Oferta mieszkań deweloperskich w Warszawie jest bardzo zróżnicowana, dostosowana zarówno do potrzeb singli oraz par, jak i małych oraz dużych rodzin.

artykuł partnera

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 60,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny