Dlaczego warto postawić na akumulatorowe narzędzia ogrodowe?

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe to coraz popularniejsza alternatywa dla urządzeń spalinowych. Takie rozwiązanie ma wiele korzyści – sprzęty na baterię są przede wszystkim znacznie cichsze, a do tego nie emitują zanieczyszczeń. Nie można pominąć także wygodniejszej obsługi. Z uwagi na fakt, że akumulatorowe narzędzia ogrodowe (sprawdź na: www.kaercher.com) nie muszą być stale podłączone do zasilania, można pozbyć się uciążliwych kabli. Brak przewodów sprawia, że sprzęty tego typu są bardziej mobilne – z ich wykorzystaniem można swobodnie poruszać się po całym podwórku. Kolejny atut to niższa waga niż w przypadku spalinowych odpowiedników, co wynika z braku zbiornika na paliwo czy dużego silnika. Wszystko to sprawia, że narzędzia ogrodowe zasilane bateryjnie są bardzo komfortowym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdym domu.

Jak wybrać odpowiednie narzędzia ogrodowe? Postaw na sprzęty jednego producenta

Narzędzia ogrodowe akumulatorowe są nie tylko wygodniejsze niż sprzęty spalinowe, lecz także często okazują się tańsze zarówno przy zakupie, jak i w trakcie eksploatacji. Konserwacja takich sprzętów jest stosunkowo łatwa, a ponadto nie ma potrzeby dokonywania regularnych wymian oleju czy szybko zużywających się części mechanicznych. Na jeszcze łatwiejszą obsługę można liczyć w przypadku zakupu różnych sprzętów od jednego producenta. Rozwiązania dostępne w ramach oferty tej samej firmy mogą korzystać z tych samych akumulatorów i akcesoriów – przykładowo zarówno kosiarka akumulatorowa, jak i podkaszarka czy dmuchawa mogą być zasilane jedną baterią. W efekcie można sporo zaoszczędzić przez brak potrzeby zakupu dodatkowych akumulatorów, jak również lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń w piwnicy, garażu czy schowku.

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe w ofercie Kärcher

Kärcher to światowy lider sektora urządzeń czyszczących – oferta marki obejmuje również wiele interesujących propozycji do ogrodu, korzystających z zasilania bateryjnego. Znajdziemy w niej sprzęty takie jak kosiarka akumulatorowa, podkaszarka, nożyce do żywopłotu i trawy, wycinaki do chwastów, dmuchawy do liści, piły łańcuchowe i wiele, wiele więcej. Działanie każdego z tych urządzeń jest oparte o technologię zasilania Kärcher Battery Power, która zapewnia optymalne parametry pracy i długą żywotność nawet przy wymagających warunkach eksploatacji. To ciche, lekkie i funkcjonalne sprzęty, które doskonale sprawdzą się w każdym domu.

Jaką kosiarkę elektryczną wybrać?

Oferta Kärcher jest dość rozbudowana – asortyment firmy obejmuje wiele propozycji skierowanych do różnych grup użytkowników. Jaką kosiarkę elektryczną wybrać, by móc cieszyć się wydajnym i komfortowym użytkowaniem? Warto zwrócić uwagę m.in. na powierzchnię trawnika i dobrać parametry urządzenia pod jej kątem. Gdy chcemy kosić duże podwórko, na pewno przyda się kosiarka z kołami wyposażona w spory kosz na trawę. Ważną kwestią są też możliwości regulacji – opcje dostosowania  wysokości koszenia czy wysokości uchwytu pozwolą lepiej zadbać o trawnik, zachowując przy tym pełną wygodę pracy. Oprócz tego istotny jest też rozmiar akumulatora, od którego zależy, jak długo będziemy mogli kosić trawę na jednym naładowaniu. Kolejny czynnik, na który warto zwrócić uwagę, to dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak mulczowanie.

Stawiając na propozycje marki Kärcher, można mieć pewność wyboru solidnych urządzeń wykonywanych zgodnie z najwyższymi standardami produkcji. Są to sprzęty wykorzystujące szereg najnowszych technologii, dzięki którym sprawność koszenia stoi na jeszcze wyższym poziomie. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Kärcher to gwarancja wygody i sprawności w Twoim ogrodzie.

ikona podziel się Przekaż dalej