Kredyt na remont

Kupno mieszkania z rynku pierwotnego wiąże się oczywiście z koniecznością pomalowania wszystkich ścian, położenia podłóg, podłączenia sanitariatów itd. A dopiero początek. Również nieruchomości z rynku wtórnego wymagają niejednokrotnie gruntownych remontów, a przynajmniej dopasowania przestrzeni do swoich potrzeb.

Najpierw oczywiście warto zadbać o kosztorys, dzięki któremu ustalimy, ile dokładnie będziemy potrzebować pieniędzy, żeby doprowadzić nasze gniazdko do stanu idealnego. Warto założyć kwotę „z górką”, ponieważ remonty przynoszą niespodzianki i niejednokrotnie wymagają nagłej zmiany planów. W przypadku decyzji o kredycie na kilkanaście–kilkadziesiąt tysięcy istotną rolę odgrywa zestawienie ze sobą kilku ofert i porównanie ich pod względem oprocentowania, prowizji i wysokości raty. Wszystkich elementów, które mogą zaważyć na opłacalności oferty.

Jak wybrać najlepszy kredyt na remont (czytaj więcej)?

W takiej sytuacji warto rozważyć inny model poszukiwania kredytu – mianowicie taki, dzięki któremu możesz zobaczyć w jednym miejscu kilka ofert kredytowych. Takim rozwiązaniem jest sklep z kredytami FinAi.pl, pośredniczący między zainteresowany kredytobiorcami a bankami.

Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość stuprocentowego wzięcia kredytu przez internet, co w ferworze przygotowań do remontu stanowi niepodważalną zaletę. Nie trzeba wychodzić z domu – wystarczy zrobić zdjęcie swojego dowodu i selfie, żeby automatycznie potwierdzić swoją tożsamość. Wypełnienie jednego wniosku wystarcza, by otrzymać realne oferty od kilku banków współpracujących z platformą. Wszystkie dopasowane są do zdolności kredytowej wnioskującego, więc nie musisz się martwić o to, że będziesz spłacać ratę zbyt wysoką jak na swoje możliwości finansowe. Umowę podpisujesz SMS-em, a gotówka potrzebna na remont pojawia się na Twoim koncie w ciągu kilku godzin.

Za pośrednictwem FinAi masz możliwość wzięcia wygodnego kredytu gotówkowego przeznaczonego na remont albo urządzenie mieszkania – z pewnością, że będzie on w pełni dopasowany do Twojej sytuacji życiowej i osobistej.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny