Dlaczego warto kupić robota sprzątającego do firmy?

Robot sprzątający to nowa jakość sprzątania. Dzięki odpowiedniemu programowi czyści dokładniej od pracowników. Może pracować nawet kilka godzin na jednym naładowaniu, nie obowiązuje go limit czasu. Droższe modele posiadają kamerę, która skanuje powierzchnię i dopasowuje technikę sprzątania. Oprogramowanie to jest niezbędne w przypadku pomieszczeń o dużej powierzchni. Robot pozwala również zaoszczędzić, dzięki niemu redukcji ulegają koszty utrzymania powierzchni. 

Który model wybrać?

Wśród gamy urządzeń dostępnej na stronie agapit.pl znajdują się zróżnicowane modele, które służą do wykonywania konkretnych czynności. 

Roboty szorujące

Roboty szorujące takie jak Leoscrub są idealne do czyszczenia posadzek miękkich oraz elastycznych. Po czynności szorowania posadzka jest natychmiast osuszana, co przyspiesza proces pielęgnacji. Dwie godziny ładowania pozwolą na pięciogodzinną pracę urządzenia. Rozwiązanie to również jest ekologiczne, zużycie wody wynosi 6 litrów/h.

Roboty myjące

Robot czyszczący w typie Adlatus sprawdzi się na dużych powierzchniach, takich jak lotniska czy magazyny. Wersja premium zawiera autonomiczną stację dokującą, która umożliwia pracę bez udziału operatora. Model CR 700 samodzielnie omija przeszkody, a więc sprawdzi się także na halach produkcyjnych. Jest niezastąpiony przy możliwości wyeliminowania czynnika ludzkiego.

Roboty dezynfekujące

W wielu branżach utrzymywanie sterylnych warunków jest niezbędne przy cyklach produkcyjnych. Aby mieć pewność, że przestrzeń jest odpowiednio oczyszczona, warto zastosować robota dezynfekującego, np. Leoray. Tryb live video pozwala kontrolować mapę oraz dozowanie płynu.

Roboty odkurzające

Zbieranie drobinek i kurzu przed rozpoczęciem właściwego sprzątania wymaga dużo energii. Robot odkurzający Leovac zbiera zabrudzenia zarówno w postaci mniejszych, jak i większych cząstek. 

Robot sprzątający do firmy jest bardzo efektywny, a profesjonalne modele osiągają wydajność na poziomie 10 tysięcy metrów kwadratowych na dobę. Ponadto jest całkowicie bezpieczny dla otoczenia. Może swobodnie pracować bez konieczności posiadania operatora, do nadzorowania pracy wystarczy jedna osoba. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu maszyna unika kolizji z ludźmi oraz przedmiotami, bezpiecznie poruszając się po wyznaczonej powierzchni. Co więcej, roboty z wyposażeniem premium samodzielnie tankują, ładują się, a nawet opróżniają.

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny