Katalog domów Extradom i projekty domów Galeria domów

W katalogu Extradom znajdziemy projekty domów jednorodzinnych, w tym obiekty wolnostojące, budynki nowoczesne, małe domy drewniane, czy też zwieńczone więźbami. Katalog domów liczący ponad 16 000 projektów wyróżniają różnorodne formy i style, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie i swojej rodziny plan domu. Przy realizacji domu bardzo ważne znaczenie odgrywa otoczenie, dlatego projekty domów parterowych obejmują również architekturę ogrodową – plac zabaw dla dzieci, altana grillowa lub oczko wodne. Gotowe projekty domów parterowych zdecydowanie przeważają nad projektem indywidualnym i znacznie przebijają go atrakcyjną ceną.

Strony z projektami domów to też Galeria domów, na której znajdziemy ciekawe plany domów parterowych. Katalog domów obejmuje kilkaset propozycji domów, które doskonale wpisują się w nowoczesną lub tradycyjną architekturę. W ofercie serwisu są projekty: domów nowoczesnych, domów jednorodzinnych, a nawet domów ekonomicznych, które wiążą się z niskim kosztem zarówno podczas budowy, jak i użytkowania. Zaletą Galeria domów jest możliwość zapoznania się ze szczegółami konkretnych projektów, w tym rysunkami, danymi technicznymi, wykazami materiałów, a także kosztorysem związanym z budową domu jednorodzinnego.

Plany domów Archeton i nowoczesna architektura

Archeton to jedno z największych biur projektowych w Polsce, które posiada różnorodny katalog domów parterowych. Wśród 1000 projektów domów jednorodzinnych trafimy na domy przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi, a także budynki, które spełnią oczekiwania osób starszych. Katalog domów małych i średnich, plany domów do zabudowy bliźniaczej, projekty domów na wąską działkę to zaledwie kilka propozycji firmy Archeton, która nieustannie podąża za trendami, wzbogacając swoją ofertę o nowe rozwiązania.

Najlepsze pompy ciepła - sprawdź promocje!

Projekty domów parterowych Archon

Bogatą kolekcją gotowych projektów domów jednorodzinnych może pochwalić się Archon. We wszechstronnej ofercie znajdziemy plany domów, od małych domów parterowych po nowoczesne i okazałe posiadłości. Katalog domów obejmuje zarówno proste, jak i rozłożyste formy domów, o które z pewnością pokuszą się miłośnicy nowoczesnej architektury. Dzięki tak dużej różnorodności projektów każdy inwestor będzie mógł wybrać plan domu, który sprosta jego indywidualnym oczekiwaniom.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny