Na czym polega promocja?    

Każdy, kto do 31.08.2019 roku kupi system sterowania grzejnikami firmy TECH Sterowniki, ma zagwarantowane minimum 20% oszczędności na kosztach ogrzewania w stosunku do poprzedniego sezonu lub zwrot pieniędzy. System należy użytkować przez co najmniej 4 kolejne miesiące (za okres zimowy przyjmuje się zakres czasowy od 1.10.2019 do 30.01.2020). Okresem porównawczym dla oceny % oszczędności jest okres zimowy 2018/2019 obejmujący co najmniej trzy kolejne miesiące (okres zimowy 2018/2019 to okres liczony od dnia 1.10.2018 do 30.01.2019). W przypadku nieosiągnięcia ww. minimalnej skali oszczędności firma zobowiązuje się do przyjęcia wszystkich zakupionych urządzeń zainstalowanych w ramach systemu oraz zwrotu poniesionych kosztów na ich zakup.

Z regulaminem i szczegółowymi warunkami promocji można się zapoznać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/regulamin-20

Jak wygląda system SINUM?

System składa się z prostych w montażu urządzeń, które komunikują się ze sobą bezprzewodowo. Kompletny system umożliwia osiągnięcie i utrzymanie stabilnej temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna i elastyczne dopasowywanie jej do potrzeb użytkowników.

Elementy systemu SINUM:

  • sterownik główny,
  • bezprzewodowy regulator temperatury pokojowej,
  • grzejnikowy siłownik elektryczny (z gwarancją 5 lat pracy na bateriach),
  • czujnik otwarcia okna.

W każdym z pomieszczeń można zainstalować maksymalnie 6 siłowników na grzejnikach i 6 czujników otwarcia okna. Sterownik główny może obsłużyć maksymalnie 8 lub 16 stref (w zależności od wybranego modelu). Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest montaż w pomieszczeniach czujników otwarcia okna, które w trakcie wietrzenia pomieszczeń wyłączają ogrzewanie, zapobiegając niepotrzebnym stratom ciepła.

Automatyzacja instalacji grzewczej sposobem na niższe rachunki

Analiza kosztów – badania

Jeśli masz wątpliwości, czy na sterowaniu ogrzewaniem naprawdę możesz zaoszczędzić aż 20%, to zachęcamy do przejrzenia poniższych wyników badania. Grafika pokazuje, jak rozkładają się koszty w przypadku budynku z pracującymi sterownikami, a jak w tych bez sterowania. Różnicę widać gołym okiem.

5% oszczędności

W przeprowadzonym badaniu przyjęto wartość 0,16 zł/kWh w przypadku ogrzewania ekogroszkiem i 0,21 zł/kWh w przypadku ogrzewania gazem.

Wyniki dowodzą, że w budynku o powierzchni 1000 m2 ogrzewanym ekogroszkiem koszty udało się zredukować z 16 tys. zł do 12 800 zł. Zaoszczędzone w ten sposób 3200 zł oznacza spadek aż o 20% kosztów! W budynku ogrzewanym gazem rachunki udało się zmniejszyć z 21 tys. zł do 16 800 zł, czyli o 4200 zł (również 20% całości). Badanie wykazało także, że obniżenie temperatury zaledwie o 1°C pozwala zaoszczędzić aż 5% na rachunkach za ogrzewanie!

Pełna kontrola temperatury

Ogromnym atutem systemu grzejnikowego SINUM jest fakt, że umożliwia elastyczne dopasowanie do potrzeb użytkowników. Edycji można dokonywać w zależności od aktywności domowników, pory dnia czy pogody za oknem. To bardzo wygodne rozwiązanie także w obiektach komercyjnych, takich jak pokoje gościnne, hotele, czy pensjonaty. Aby kontrola była jeszcze sprawniejsza, warto skorzystać z internetowej aplikacji eModul z możliwością ustalenia konkretnych harmonogramów pracy ogrzewania lub kontrolą stałej temperatury w danej strefie.

Automatyzacja instalacji grzewczej sposobem na niższe rachunki

Sterownik główny łączy się z siecią WiFi, a całym systemem można sterować z poziomu aplikacji eModul. System można obsługiwać nie tylko z komputera, ale też telefonu czy tabletu.

W najbliższym sezonie zaoszczędź na ogrzewaniu

Ogrzewanie pomieszczeń wiąże się zawsze z dużymi wydatkami. Dzięki systemowi SINUM możesz je w końcu skutecznie zredukować. Biorąc pod uwagę, że jest to obniżka o co najmniej 1/5 kosztów, to robi dużą różnicę, a cały system gwarantuje nie tylko ograniczenie kosztów, ale też komfort nawet w najchłodniejsze dni roku, dzięki elastycznym możliwościom ustawienia harmonogramów pracy.

Przeczytaj więcej o systemie SINUM do domów, mieszkań i apartamentów: https://www.techsterowniki.pl/sinum-home

Zapraszamy także do kontaktu:

Jan Wietek -specjalista ds. inwestycji

tel.+48 665 651 229
email: [email protected]

artykuł sponsorowany