Promocje i rabaty do Mc Donalda – kupony rabatowe OkazYeah

Aktualne rabaty i atrakcyjne zniżki znajdziemy w OkazYeah. Jest to nowa akcja promocyjna sieci fastfoodów. Możemy z niej skorzystać poprzez aplikację mobilną. Aplikacja działa zarówno na telefonach z androidem, jak i z systemem IOS. Wystarczy ściągnąć ją na urządzenie i założyć własne konto. Kolejnym krokiem jest włączenie dwuetapowej weryfikacji użytkownika.

Zniżki z OkazYeah dotyczą różnych produktów, które obejmuje cennik McDonalds. W aplikacji można wygenerować i aktywować kody, które działają przez krótki czas. Kody są sprawdzane podczas składania zamówienia i mogą obniżyć ceny wybranego menu.

Kody do McDonalda są bardzo łatwe do wprowadzenia. Osoby korzystające z DriveThru podają je pracownikowi, który przyjmuje zamówienie. Jeszcze prostszą metodą jest skorzystanie z kasy samoobsługowej. W tym przypadku wystarczy zeskanować kod, co spowoduje naliczenie aktualnej zniżki dla wybranego menu. Aktualne kody i promocje za pośrednictwem OkazYeah nie wymagają posiadania żadnych ulotek ani wersji kodów papierowych. Promocje naliczają się automatycznie przy zamówieniu, a aktualne rabaty zmieniają się systematycznie.

Promocje z oferty OkazYeah są dostępne w większości punktów w całym kraju. Wyjątkiem jest McDonalds na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie oraz lotnisko Lecha Wałęsy w Gdańsku. W obydwu wymienionych punktach obowiązuje standardowy cennik Mc Donalds, a kupony McDonalds nie są realizowane.

Kupony McDonalds bez aplikacji. Jak zdobyć aktualne rabaty i promocje do Mc Donalda?

Zniżki do McDonalda otrzymamy także bez aplikacji. Wszystkich informacji udzieli nam pracownik sieci fastfood. Wystarczy, że zapytamy go o aktualne promocje i aktualne kupony rabatowe do Mc Donalda.

Kupony rabatowe można wykorzystać bez aplikacji. Sieć zapewnia regularne promocje na wybrane menu. Objęty promocjami cennik McDonalds zmienia się cyklicznie, a zniżki obejmują od kilku do kilkunastu procent.

Rabaty bez aplikacji nie wymagają rejestracji konta ani używania telefonu. Wystarczy wybrać interesujące nas promocje do Mc Donalda i przekazać pracownikowi kupon wraz z zamówieniem. Aktualne rabaty bez aplikacji zostaną uwzględnione przez pracownika.

Polecane akcesoria do domowych fast foodów - sprawdź promocje

Cennik McDonalds może także zawierać regularne promocje, które nie wymagają zastosowania kuponów rabatowych. Dobrym przykładem jest tutaj aktualna zniżka na kawę, która jest organizowana w ramach Dobrych Dni Dobrej Kawy. Promocja trwa od 6 września do 17 października i dotyczy produktów McCafe.

W ramach promocji możemy kupić czarną kawę, czarną kawę z mlekiem, espresso lub Double Espresso w cenie 4 zł. Promocja obejmuje także Flat White, Cafe Latte oraz cappuccino, które w promocji kosztują tylko 6 zł. Promocyjny cennik McDonalds obowiązuje we wszystkich punktach sprzedaży. Sprawdź także ten artykuł z aktualnym cennikiem McDonald.

Promocje w McDonalds – aktualne rabaty

W McDonaldzie można także otrzymać kolorową szklankę coca-coli. Wystarczy zamówić powiększony McZestaw, McZestaw Maestro, McZestaw Supreme Crispy Chicken lub Chicken Boxa. Szklanka zostanie dorzucona gratis do każdego zamówienia.

Ciekawą, jesienną ofertą jest także możliwość dostawy z 10% zniżką. Oferta w McDelivery działa w wybranych lokalizacjach w całej Polsce. Wystarczy złożyć zamówienie online i podać adres dostawy. Pomocne będą do tego aplikacje Glovo, pyszne.pl, Uber Eats oraz Strava. Promocja w McDelivery obejmuje jedynie zamówienia przy użyciu aplikacji Uber Eats.

Interesująco prezentują się także kupony McDonalds, z których można skorzystać przez OkazYeah. W aktualnej promocji (początek października 2021 roku) znajdują się takie pozycje jak:

  • Big Mac + Średnie Frytki za 12,00 zł – oferta obowiązuje w godzinach od 10:30 do 5:00.
  • 2 x Big Mac + Średnie frytki za 24,00 zł – promocja do użycia 1 raz na transakcję. Obowiązuje w godzinach od 10:30 do 5:00 nad ranem.
  • McRoyal + Jalapeno burger + mały napój za 16,00 zł – kolejna promocja z OkazYeah. W zestawie mamy do wyboru mały napój Coca Cola, Coca Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton lub Ice Tea. Rabat dotyczy produktów z oferty klasycznej. Możemy wykorzystać go jeden raz na transakcje, w godzinach od 10:30 do 5:00.
  • McZestawa Kurczak McNuggets 6 szt. Za 14,00 zł – rabat ze średnim napojem Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton lub Ice Tea. Do wyboru mamy także małą kawę, herbatę lub wodę.
  • 2 x McZestawa Kurczak McNuggets 6 szt. za 28,00 zł – promocja obejmuje produkty z oferty klasycznej. Wybór napojów jest taki sam, jak w przypadku typowego McZestawu. Z promocji można skorzystać raz na transakcję, w godzinach od 10:30 do 5:00.
  • McZestaw Powiększony WieśMac + McChicken za 26,50 zł – jest to cennik McDonald obowiązujący z ofertą OkazYeah. Promocja dotyczy produktów z klasycznej oferty i obejmuje duży napój  do wyboru. Z promocji można skorzystać 1 raz na transakcje realizowana w godzinach od 10:30 do 00:00.
  • Kup 2 x McZestaw Powiększony McChicken, Happy Meal Gratis – oferta rabatowa z oferty klasycznej. Możemy z niej skorzystać w wybranych restauracjach McDonalds w godzinach od 06:00 do 00:00.
  • Średnie frytki za 5,00 zł – oferta rabatowa z oferty śniadaniowej i klasycznej. Dostępna 1 raz na transakcję, nie posiada ograniczenia godzinowego. Jedynym warunkiem jest podanie kodu rabatowego OkazYeah.
  • 2 x średnie frytki za 10 zł – oferta z takimi samymi warunkami, jak opisana powyżej.
  • McMuffin Farmerski + średnia kawa czarna lub kawa z mlekiem za 9,00 zł – do wyboru mamy średnią kawę 270 ml lub kawę z mlekiem. Oferta dotyczy produktów z oferty śniadaniowej i możemy ją wykorzystać 1 raz na transakcję w godzinach od 05:00 do 10:30.

Opisywane powyżej kupony McDonald OkazYeah mają charakter sezonowy. Pełen cennik McDonalds będzie uzależniony od konkretnej lokalizacji. Dlatego warto sprawdzić ceny w zainstalowanej aplikacji mobilnej. Zniżki z OkazYeah nie obowiązują na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie oraz lotnisko Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 94,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny