Lakierobejca Vidaron Ochronno-Dekoracyjna

Krótka charakterystyka produktu

Lakierobejca Vidaron posiada w swoim składzie Teflon® surface protector, który bezpośrednio wpływa na wysoką jakość pomalowanych powierzchni. Dzięki temu powłoka jest trwalsza i bardziej elastyczna. Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna posiada wysoką odporność na działanie promieni UV oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych, co jest niezwykle ważne w przypadku konstrukcji drewnianych zlokalizowanych na zewnątrz budynku.

Lakierobejca Vidaron oparty jest na połączeniu trzech rodzajów żywic, które zapewniają wysoką jakość produktu. Tworzą one gładką powłokę, która skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu oraz brudu. Taki efekt uzyskany jest dzięki idealnej rozlewności produktu, która niweluje powstawanie widocznych smug na malowanej powierzchni.

Zastosowanie oraz wydajność Lakierobejcy Vidaron

Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna z powodzeniem sprawdzi się na wewnętrzne oraz zewnętrzne konstrukcje drewniane i drewnopodobne. Produkt może zostać nałożony na listwy dekoracyjne, meble czy kasetony. Lakierobejca Vidaron może także z łatwością stworzyć trwałą powłokę na stolarce budowlanej czy drzwiach. Również takie elementy ogrodowe jak altany, parkany czy pergole mogą zostać poddane działaniu tego produktu.

Aby lakierobejca Vidaron został prawidłowo nałożony, należy wybraną powierzchnię odpowiednio przygotować. Miejsce malowania powinno być suche, czyste i gładkie. Jeśli występują na powierzchni większe zabrudzenia czy tłuste plamy, to wystarczy przemyć ją specjalnym rozpuszczalnikiem czy benzyną ekstrakcyjną.

Aplikacja lakierobejcy powinna odbywać się przy odpowiednich warunkach atmosferycznych. Temperatura powietrza powinna być w granicach +5 do +30 stopni Celsjusza. Producent zaleca nałożenie 2 lub 3 warstw z każdorazowym odstępem 10 – 12 godzin między aplikacjami. Do nakładania lakierobejcy wystarczy wykorzystać pędzel lub natrysk. Produkt ten ma wysoką wydajność, która wynosi do 20 m²/l. A może zainteresuje cię także ten artykuł o rodzajach impregnatów Vidaron?

Lakierobejca Vidaron Ochronno–Dekoracyjna Super Wydajna

Ulepszoną wersją tradycyjnej Lakierobejcy Ochronno-Dekoracyjnej jest produkt Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna Super Wydajna. Dzięki niezwykle żelowej konsystencji, produkt nie kapie i nie spływa poza malowany obszar, co powoduje widoczny wzrost wydajności opakowania. Lakierobejca Vidaron Super Wydajna jest łatwa oraz wygodna w użyciu.

Produkt ten tworzy elastyczną powłokę, która jest wysoce odporna na wszelkiego rodzaju zabrudzenia z produktów spożywczych takich jak kawa, herbata czy wino. Wykorzystanie Lakierobejcy Super Wydajnej gwarantuje zachowanie naturalnego rysunku słojów drewna. Najważniejszych faktem jest jednak to, że jej wydajność wynosi aż 30 m2/l. Producent natomiast daje tzw. 6-letnią Gwarancję Skutecznej Ochrony.

Malowanie mebli labierobejcą oraz lakierobejca vidaron, ochronno dekoracyjna i inne
Lakierobejca vidaron i jej rodzaje, czyli ochronno dekoracyjna i inne

Polecane impregnaty do drewna - zobacz ceny!

Lakierobejca Vidaron – opinie oraz cena

Produkty Vidaron – gwarancja wysokiej jakości

Marka Vidaron podobnie jak Śnieżka to czołowy producent wszelkiego rodzaju impregnatów, lakierobejc czy środków do konserwacji drewna wewnętrznego i zewnętrznego. Produkty marki Vidaron charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o każdy szczegół. Są łatwe w użyciu i bardzo wydajne.

Produkty marki Vidaron podobnie jak marki Śnieżka są dostępne dla każdego z uwagi na przystępną cenę. Lakierobejce, impregnaty do drewna czy lazury można znaleźć w każdym sklepie budowlanym w całej Polsce. Są one również dostępne w sklepach internetowych.

Przegląd oferty lakierobejcy ochronno - dekoracyjnej

Lakierobejca Vidaron dostępna jest w kilkunastu kolorach podobnie jak produkty firmy Śniezka. Jednym z najpopularniejszych odcieni jest palisander indyjski, ale popularnością cieszą się również kolory takie jak dąb jasny, orzech amerykański czy antracyt szary. Z łatwością można dobrać odpowiedni kolor produktu do wymagań klienta. Konstrukcje drewniane w odcieniu palisandra indyjskiego czy antracyty szarego będą się prezentować elegancko.

Cena za 1 litr lakierobejcy Vidaron nie jest wysoka, jeśli zwróci się uwagę na jej wydajność oraz różnorodne kolory. Do pomalowania pergoli czy niewielkiej altanki ogrodowej wystarczy zazwyczaj jedno opakowanie, które kosztować będzie około 100 zł, a efekty takiej konserwacji pozostaną na lata. Poniżej przedstawiony został przykładowy przegląd oferty firmy Vidaron z uwzględnieniem różnej pojemności opakowań i wybranych kolorów lakierobejcy.

Wykaz wybranych produktów firmy Vidaron wraz z ceną

Lakierobejca Vidaron

Przykładowa cena

Lakierobejca do drewna Ochronno-Dekoracyjna 0.75 l Antracyt szary

53,90 zł

Lakierobejca do drewna Ochronno-Dekoracyjna 2,5 l Teak Naturalny

105,00 zł

Lakierobejca do drewna Ochronno-Dekoracyjna 0.2 l Mahoń khaya

16,90 zł

Lakierobejca do drewna Ochronno-Dekoracyjna 2,5 l palisander indyjski

120,20 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 88,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny