Szybki kredyt

Dlaczego chętniej remontujemy się latem?

Pierwszym powodem będzie wcześniej opisana, podwyższona decyzyjność. Przy porannej kawie pojawia się plan, a już po obiedzie jesteśmy na zakupach w markecie budowlanym. Ale powodów jest więcej. Latem dzień jest o wiele dłuższy, a dzięki temu mamy więcej światła dziennego, przy którym lepiej widać wszelkie mankamenty i nierówności. Większa ilość godzin słonecznych to także lepsze bodźce dla organizmu i motywacja do pracy. Nie jesteśmy senni, możemy zrobić więcej, więc remont idzie sprawnie.

No i najważniejsze, latem wszystko szybciej schnie. Oczywiście, czasami trzeba poczekać zgodnie z instrukcją, bo inaczej warstwy nie zwiążą się prawidłowo, ale już samo malowanie idzie zdecydowanie szybciej. Każda warstwa wysycha szybciej, dzięki czemu prace postępują sprawniej. A stale otwarte na oścież okna zapewniają dobrą wentylację i szybkie usuwanie przykrych zapachów wydzielanych przez użyte do remontu substancje chemiczne.

Szybka gotówka na szybki remont

Taki letni proces decyzyjny z remontem w tle to oczywiście koszty ekstra, które trzeba jakoś unieść. Najlepsza sytuacja jest wtedy, kiedy możemy nieco nadszarpnąć swoje oszczędności albo liczyć na pomoc rodziców. Ale jeśli takie koła ratunkowe nie wchodzą w grę, remont można zrealizować za pomocą szybkiej gotówki z wybranej firmy pożyczkowej.

Nie ma potrzeby odkładać tej rewitalizacji swojej przestrzeni życiowej na inny termin, tym bardziej, że oferty z możliwością wzięcia pożyczki online są bardzo dostępne. Na szybki, spontaniczny remont potrzebna jest zwykle szybka gotówka w postaci kilku tysięcy, a tyle pożyczymy bez problemu. Mało tego, obecnie wiele firm pożyczkowych proponuje za darmo pierwszą pożyczkę online. Na przykład Szybka Gotówka.pl proponuje swoim nowym klientom nawet 6000 zł. To oznacza, że ile pożyczamy tyle oddajemy, bez żadnych prowizji, odsetek czy dodatkowych opłat. To promocja, która ma na celu zachęcenie nowych klientów do zyskania szybkiej gotówki na wybrany cel, w tym przypadku na koszty remontu.

Kiedy więc w głowie pojawia się gotowy plan na remont, a w parze z tym idzie chęć do pracy, nie ma co zwlekać. Rejestracja na stronie firmy udzielającej pożyczek online trwa nie dłużej niż pół godziny, a potem trzeba poczekać jedynie na rozpatrzenie wniosku. Po uzyskaniu akceptacji pieniądze są na koncie w ciągu zaledwie kwadransa i można już spokojnie wyruszać na zakupy.

Dobrze oszacuj koszty remontu

Warto pamiętać, żeby remont dobrze zaplanować i oszacować jego koszty. To ważne, ponieważ od tego zależy kwota, o którą zwrócimy się do firmy pożyczkowej. Nie powinna być zbyt mała, ale też możliwa do spłaty. Dlatego też plany remontowe należy ustalać na miarę swoich potrzeb, ale przede wszystkim na miarę swoich możliwości. A pod uwagę trzeba wziąć wszystko, czyli zarówno koszt materiałów, jak i robocizny, jeśli zlecamy to fachowcowi. Ująć trzeba akcesoria i przybory do prac remontowych, a także folie i taśmy zabezpieczające oraz wszelkie drobiazgi, które są potrzebne do wykończenia. Im lepiej oszacujemy koszty remontu i ilość szybkiej gotówki, która będzie potrzebna, tym mniej problemów zaskoczy nas w czasie prac. A chodzi przecież o to, aby jak najsprawniej doprowadzić swoje lokum do oczekiwanego wyglądu.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny