M jak mieszkanie – najnowsze trendy w designie i aranżacji mieszkań 

Czasopismo o tematyce aranżacyjnejCzasopismo daje nam wyczerpujące informacje na temat urządzania mieszkania korzystając z najnowszych, światowych trendów oraz porad praktycznych. M jak mieszkanie jest redagowane w charakterze poradnika, którego zadaniem jest trafienie do określonej grupy konsumenckiej. Stanowi głębokie źródło inspiracji, szczególnie dla osób młodych, wkraczających w samodzielne życie. 

Z uwagi na taką grupę docelową M jak mieszkanie oferuje głównie aranżacje odznaczające się nowatorskim, bazującym na współczesnych rozwiązaniach designem. Ponadto znajduje się tutaj cała masa rozmaitych wskazówek dotyczących uzyskania indywidualnego wystroju i obniżenia związanych z nim wydatków.
W M jak mieszkanie zamieszczono również porady praktyczne. Spowodowane jest to głównie skierowaniem pisma do osób dążących do uzyskania stabilności poprzez podejmowanie własnych decyzji. Czytelnicy pisma znajdą w nim ceny usług i niezbędnych materiałów, a także bardzo przydatne informacje związane z kupnem własnego mieszkania.

M jak mieszkanie współpracuje z utalentowanymi architektami oraz stylistami, dzięki czemu udostępniane porady i wskazówki reprezentują najwyższy poziom rzetelności. Makieta jest barwna, czytelna i przykuwająca uwagę. Została zaopatrzona w szereg szczegółowych ilustracji pomagających przy wizualizacji projektu.
Czasopismo oferuje gotowe aranżacje każdego znajdującego się w mieszkaniu pomieszczenia. Powinny one przypaść do gustu osobom, które nie posiadają doświadczenia w sztuce urządzania wnętrz. Informacje na temat uzyskania indywidualnego wystroju też są dość wyczerpujące. Sprowadzają się do tych bardziej skomplikowanych czynności, jak na przykład zaprojektowanie od podstaw własnej kuchni bądź sypialni. Jednak pomniejsze czynności, jak chociażby wybór lustra do łazienki, czy koloru farby, również nie są tutaj obce.

M jak mieszkanie od kuchni

M jak mieszkanie jest miesięcznikiem wydawanym przez Murator S.A. i stanowi nieodzowne kompendium wiedzy na temat wystroju mieszkania i związanych z nim materiałów. Nakład czasopisma nieznacznie przekracza pułap 100 tysięcy egzemplarzy dla każdego numeru, nie wliczając w to numerów specjalnych oraz pierwszego wydania, którego nakład został zwiększony do 125 tysięcy. 

M jak mieszkanie jest redagowane w oparciu o polskie realia, co powoduje, że jest jednym z najbardziej rzetelnych źródeł informacji. Dodatkowo do każdego numeru załączane są kosztorysy, które są znakomitym przewodnikiem po świecie cen związanych z usługami i produktami.
M jak mieszkanie to solidny poradnik oferujący fachowe opinie ekspertów, rozwiązania praktyczno-estetyczne oraz efektywne sposoby zarządzania dysponowanym budżetem. 

Przypominamy, że koszty remontu i aranżacji swojego mieszkania możesz obliczyć na kalkulatorach budowlanych.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 77,1% czytelników artykuł okazał się być pomocny