Hybrydy – dla kogo będą dobre i jakie są ich zalety?

Nie każda kobieta ma czas, żeby zajmować się swoimi paznokciami, tymczasem dłonie to wizytówka kobiety i powinny wyglądać świetnie. Hybrydy są rozwiązaniem problemów pań, które są zabiegane, mają mało czasu na skomplikowane stylizacje, a także z różnych powodów nie mogą zapuścić swoich naturalnych paznokci, ponieważ płytka jest krucha i łamliwa. To także świetny sposób na zaakcentowanie swojego stylu – możliwości jakie dają lakiery hybrydowe są po prostu nieskończone i dla każdej pani znajdzie się coś, co ją urzeknie.

Lakiery hybrydowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, która pozwala na zachowanie pięknej stylizacji przez kilka tygodni. Hybrydy (sprawdź na: neonail.pl) łączą w sobie zalety lakieru klasycznego i żelowego, ale od zwykłych klasycznych lakierów różni je konieczność utwardzania każdej warstwy w lampie i zastosowania bazy i topu.

Jakie zalety mają hybrydy? Można wymienić następujące:

  • bardzo bogata gama kolorystyczna, pozwalająca na uzyskanie wspaniałych efektów na paznokciach;
  • trwałość stylizacji – prawidłowo przeprowadzony zabieg manicure utrzymuje się kilka tygodni;
  • paznokcie są wzmocnione i mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne i złamania;
  • lakiery są mocno napigmentowane, co pozwala na uzyskanie pożądanego efektu;
  • naturalny efekt manicure;
  • odporność stylizacji podczas codziennych zajęć;
  • nie są zagrożeniem dla zdrowia.

To tylko najważniejsze zalety hybryd. Jeśli zdecydujesz się na manicure lub pedicure hybrydowy na pewno nie będziesz żałować!

Czy hybrydy są łatwe do wykonania?

W chwili obecnej hybrydy z powodzeniem można wykonywać w domowym zaciszu. Wprawdzie nic nie dorówna profesjonalnej stylizacji, wykonanej przez kosmetyczkę, ale jeśli lubisz eksperymentować z manicure, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować samej wykonywać zabiegi. Co zrobić, żeby cieszyć się piękną stylizacją?

Krok pierwszy to przygotowanie płytki paznokcia, odsunięcie skórek patyczkiem lub kopytkiem i zmatowienie paznokcia blokiem polerskim. Po przygotowaniu paznokci przemywamy je cleanerem, a następnie stosujemy bazę, którą utwardzamy w lampie. Potem aplikujemy wybrany lakier, który również utwardzamy. Czynność utwardzania powtarzamy po nałożeniu kolejnych warstw lakieru, do uzyskania pożądanego efektu kolorystycznego.

Na koniec stosujemy top dla wykończenia stylizacji i utwardzamy. Paznokcie przemywamy cleanerem. Jeżeli nie masz czasu na długie zabiegi postaw na hybrydy od NEONAIL 3w1 – zawierające połączenie bazy, koloru i topu. Pamiętaj o tym, żeby stosować bardzo cienkie warstwy produktów i zabezpieczać wolny brzeg paznokcia!

Produkty do manicure na NEONAIL

Podobają Ci się hybrydy i chcesz wykonywać je w domu? Warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria: lampy, pilniki, waciki bezpyłowe, bazy, lakiery hybrydowe, topy, cleanery, patyczki i cążki do skórek. Wszystkie produkty znajdziesz w ofercie NEONAIL .

Zaufaj sprawdzonej firmie i postaw na hybrydy od NEONAIL! Zobacz ofertę i zamów już dzisiaj!

ikona podziel się Przekaż dalej