Oprócz kupna oryginalnych części John Deere, niektórzy decydują się na zastosowanie zamienników do maszyn John Deere. Są one nieco tańsze, ale mogą być wykonane z innych materiałów lub w innym procesie niż oryginalne. Nie przechodzą skrupulatnych i wymagających testów jakości przed dopuszczeniem ich do sprzedaży na rynku branżowym. Co więcej, nie są one atrakcyjne dla klientów, którzy posiadają nowe maszyny producenta. Objęte są one bowiem gwarancją, która traci swoją ważność przy stosowaniu nieoryginalnych części i serwisowaniu maszyn w nieodpowiednich miejscach. Z tego względu większość klientów preferuje stosowanie części oryginalnych, objętych gwarancją producenta, pochodzących ze sprawdzonego źródła.

Jakim cechom części John Deere zawdzięczają popularność?

Marka John Deere istnieje na rynku rolniczym od niemal dwóch wieków i działa w ponad 150 krajach. Oryginalne części John Deere znane są przede wszystkim ze swojej niezawodności i wysokiej jakości. Ich cena nie powinna zatem wydawać się zbyt wysoka. Produkty są wytrzymałe, wykonane ze specjalistycznych tworzyw, odpornych na działanie szkodliwych czynników. Dzięki temu maszyna rolnicza może pracować przez wiele godzin w sposób nieprzerwany, nawet w ekstremalnych warunkach. To istotne szczególnie podczas żniw, gdy każda awaria sprzętu może kończyć się stratami ekonomicznymi dla rolnika i całego gospodarstwa. Części oferowane w renomowanych sklepach internetowych posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości. Ich produkcja jest nadzorowana przez wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu klienci mają pewność, że zyskują niezawodny sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Maszyny rolnicze John Deere charakteryzują się ponadto wykorzystaniem wysokich technologii rolnictwa precyzyjnego. Jest ona łatwa w użyciu i pomaga planować, monitorować, wykonywać i analizować prace rolnicze przez cały rok, nie tylko podczas sezonu żniwnego. Pomaga zatem zwiększyć ogólną rentowność gospodarstwa rolnego, zarówno małego (rodzinnego), jak i dużych przedsiębiorstw. Zastosowanie inteligentnych rozwiązań rolniczych nie wymaga specjalnych nakładów ze strony właścicieli. Kontrola finansowa nad procesem produkcji zwiększa przejrzystość kosztów i usprawnia podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Rolnictwo precyzyjne zmniejsza nakłady na zużycie paliwa i nadmierne wykorzystanie środków produkcji. Koszty środków ochrony roślin stanowią dla większości rolników sporą część całości budżetu przeznaczanego na opryski. Wykorzystanie precyzyjnych części John Deere wspomaga i optymalizuje cały cykl prac rolnych – od przygotowania maszyny, poprzez siew, aż po zbiory i ochronę oraz pielęgnację maszyny.

Wysoka jakość oryginalnych części rolniczych i ich dostępność w sklepach internetowych

Części John Deere są popularne oraz stosunkowo łatwo dostępne. Na stronie internetowego sklepu rolniczego GALOP można łatwo i szybko sprawdzić, czy potrzebna część i podzespół są dostępne w magazynie. Działalność sklepu opiera się na współpracy specjalistów z dystrybutorami oraz przedstawicielami marki. Komponenty nie muszą bowiem być składowane w magazynach halowych. W momencie, gdy klient zamawia daną część John Deere, wysyła się ją bezpośrednio z zasobów lub za pośrednictwem dealera. Zamówione części docierają do rolników na czas. Zwykle dostawa nie trwa dłużej niż 24-48 godzin. Stany magazynowe części są na bieżąco uaktualniane. Szybką realizację zamówień umożliwia ponadto wyszukiwarka produktów. Wystarczy wpisać nazwę części lub model maszyny, by zobaczyć listę produktów dostępnych w sklepie od ręki.

części John Deere
Maszyny rolnicze i części John Deere – czy rozpoznawalność idzie w parze z jakością?

Jak wybrać sprawdzonego dystrybutora?

Sprawdzony dystrybutor oferuje i dostarcza klientom najwyższej jakości części oraz kompleksowe wsparcie techniczne i pomoc w doborze odpowiednich elementów, Części do ciągników rolniczych i innych maszyn dobiera się idealnie, by umożliwić sprawne działanie sprzętu przez kolejne lata. Do nowych maszyn rolniczych właściciele najczęściej wybierają nowe i oryginalne części firmy John Deere. To rozsądne rozwiązanie, ponieważ drogie sprzęty stanowią dla rolników zwykle największe inwestycje. Są zatem zbyt cenne, by narażać je na awarie i nieprawidłowe działanie tańszych zamienników. Problemem może okazać się dobór podzespołów i części do starszych modeli maszyn rolniczych. Niełatwo znaleźć do nich elementy, co sprawia, że niektórzy klienci decydują się na kupno części zamiennych lub używanych.

Odpowiednie części do maszyn rolniczych John Deere szybko i bezpiecznie można zakupić w sklepie internetowym GALOP. Sprawdź asortyment: https://agrogalop.pl/marka/john-deere/.

Oferta sklepu internetowego GALOP – części do maszyn rolniczych marki John Deere

Wirtualne półki cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. W sklepie internetowym GALOP klienci decydują się najczęściej na kupno czujników ciśnienia, chłodnicy wody, sensorów, sworzni, wałów, elektrozaworów, filtrów (głównie układu hydraulicznego), części do układu kierowniczego, olejów, elementów sprzęgła oraz części do silnika. Niezaprzeczalnym atutem kupowania części John Deere w sklepie internetowym jest całodobowy dostęp do nich online. Klient ma ponadto podgląd na cały katalog części nie tylko opisywanego producenta, ale również marek m.in. Claas, Case, Massey Ferguson czy Fendt.

Decydując się na oryginalne części John Deere, możemy na własnej skórze przekonać się, jakie korzyści oferuje producent. To przede wszystkim bezpieczny i szeroki wybór części o dłuższym okresie eksploatacji. Doskonałe dopasowanie do maszyny, zmniejszenie liczby awarii i przestojów w gospodarstwie, dodatkowa gwarancja na oferowane części – to tylko niektóre z zalet wyboru części do ciągników i maszyn u sprawdzonych dostawców.

ikona podziel się Przekaż dalej