Kiedy kupić meble łazienkowe na wymiar?

Mimo, że gotowe projekty mebli łazienkowych dają nam nieograniczone możliwości aranżacyjne, to niestety rzadkością jest, że idealnie zmieszczą się w każdym wnętrzu. Najwięcej problemów będą mieli właściciele małych mieszkań, dla których liczy się każdy metr kwadratowy. Gotowe produkty dostępne na wyciągnięcie ręki w salonach meblowych nie będą też dobrym wyborem dla osób, które mają mieszkanie o nietypowym układzie. W obu przypadkach, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup mebli łazienkowych idealnie skrojonych na miarę naszych potrzeb, doskonale pasujących do danej przestrzeni.

Czy warto zainwestować w szafki łazienkowe na zamówienie?

Jedną z największych zalet takiej inwestycji jest możliwość optymalnego wykorzystania małej przestrzeni łazienkowej, zwiększając przy tym walory estetyczne i funkcjonalność danego miejsca. Nowoczesne szafki łazienkowe na zamówienie pozwolą na ukrycie i posegregowanie elementów wyposażenia lub garderoby. Takim miejscem jest na przykład szafa wnękowa do łazienki czy szafki umywalkowe.

Czy wiesz, że...

Ceny w firmach wykonujących meble na wymiar są bardzo zróżnicowane. Nawet ta sama firma często oferuje różne ceny różnym klientom - na przykład w sytuacji gdy ma dużo innych zleceń często stara się podbić cenę. Dlatego tak ważne jest, aby decydując się na zamówienie mebli porównać oferty przynajmniej od kilku sprawdzonych firm.

Oferty najłatwiej zebrać dzięki usłudze takiej jak Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a w odpowiedzi otrzymasz ciekawe oferty od sprawdzonych firm.

Sprawdź!

Meble łazienkowe na wymiar doskonale wpasują się w każdą przestrzeń, nawet tę o niewielkim i ograniczonym metrażu. Decydując się na szafy wnękowe do łazienki nie będziemy musieli martwić się o zakrycie nieestetycznych miejsc, wynikających z niedostosowania wymiarów szafki do szerokości lub długości ścian. Takie rozwiązanie daje nam też możliwość dostosowania koloru, faktury i wzoru szafki łazienkowej na zamówienie do pozostałych elementów wyposażenia.

Meble łazienkowe na wymiar to świetne rozwiązanie do łazienki o niewielkiej powierzchni. Świetnie się sprawdzają w wielu przypadkach, mogą mieć różne style.
Meble łazienkowe na wymiar - dobre rozwiązanie do małej łazienki

Dodatkowo możemy zadecydować o tym, ile szafek czy półek znajdzie się w naszej zabudowie. Mamy więc pewność, że zakupione meble łazienkowe w szczególny sposób podkreślą indywidualny charakter małej łazienki, spełniając jednocześnie naszego oczekiwania i potrzeby. Sprawdź także więcej porad na temat mebli na wymiar.

impressions
”Image”
Sofa 3-osobowa Henry 197x107x94
”Image”
Meblościanka Bota - Kolor: Biały Mat/Dąb Grandson
”Image”
Meblościanka Power I

Z jakiego materiału powinny być wykonane szafki łazienkowe?

Warto pamiętać, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, w których panują trudne warunki. W związku z tym szafa wnękowa do łazienki czy szafki umywalkowe muszą być wykonane z odpowiednich materiałów, odpornych na działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Nie zaleca się szafek łazienkowych z płyt MDF, gdyż są one bardzo podatne na zniszczenia.

Doskonałymi właściwościami wyróżnia się natomiast drewno, które jest bardzo trwałe i wytrzymałe. Odpowiednio zabezpieczone odwdzięczy się swoim pięknem i odpornością na działanie wilgoci. Powinniśmy jednak mieć na uwadze fakt, że meble łazienkowe drewniane nie powinny bezpośrednio stykać się ze szkłem i ceramiką, gdyż tego typu powierzchnie sprzyjają skraplaniu się pary wodnej. Dlatego najlepiej jest zachować minimum pięciomilimetrowy odstęp między nimi. Osoby, które zdecydują się na szafki drewniane do łazienki na zamówienie będą mogły liczyć na produkt, który wyróżnia się najwyższą jakość i dbałością o detale.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 86,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny