Jakie są potrzeby nastolatka?

W pokoju każdej młodej osoby muszą znaleźć się elementy takie jak biurko, łóżko, duża szafa czy komoda. Jeżeli chodzi o styl, do wyboru jest wiele ścieżek – od oryginalnych, kolorowych mebli, poprzez minimalizm, aż po klasykę. To ważne ponieważ młodzież jest jednym z najbardziej wymagających klientów, dla którego design ma często kluczowe znaczenie.

Jednak design to nie wszystko. Meble młodzieżowe (sprawdź na www.meblik.pl) muszą być przede wszystkim solidne, jakościowe i pojemne. Ułatwieniem w urządzeniu takiej przestrzeni jest wybór sklepu, który ma szeroką ofertę i stwarza rozmaite możliwości konfiguracji, a przy tym produkty, które oferuje są bezpieczne. Taką marką jest Meblik. Co ciekawe, zapewnia nawet 7 lat gwarancji na zakupione meble, ewentualne wady materiałów oraz wykonania, a także na wymianę frontów.

Pokój dla dziewczyny

Inne preferencje względem własnych czterech kątów mają dziewczyny, inne młodzi chłopcy. To oczywiste. Czym kierować się w doborze mebli dla małej kobietki? Na pewno nie może być nudno i sztywno. Dobrym rozwiązaniem będą więc meble uniwersalne, które umożliwią użytkowniczce pokoju nadanie mu charakteru samodzielnie wybranymi dodatkami. W tej kwestii popularnych jest kilka rozwiązań, między innymi:

  • komfortowe i przytulne pufy,
  • filmowa toaletka, która stanowi jednocześnie schowek na kosmetyki i biżuterię
  • nowoczesne lampy, tworzące niepowtarzalny klimat i atmosferę przestrzeni.

Przydadzą się również półki, które pomogą wyeksponować flakoniki z perfumami, medale i inne skarby. Ciekawym pomysłem jest tablica korkowa, umieszczona nad biurkiem oraz ramki na zdjęcia. Pokój młodej damy musi być przytulny i jak najbardziej spersonalizowany, tak, żeby mogła poczuć się w nim bezpiecznie i przyjemnie.

Pokój dla chłopaka

Pokój dla chłopca, poza tym, że praktyczny, powinien być nowoczesny i podkreślać jego pasje i zainteresowania. Piłka nożna, koszykówka, a może oddany fan Star Warsów? Wszystko to da się sprytnie wpleść w przestrzeń, chociażby przy pomocy fototapety czy specjalnych naklejek na meble. Niestandardowe rozwiązania nadadzą oryginalnego charakteru nawet niewielkim pomieszczeniom. Tak jak w przypadku pokoju dla dziewczynki, nie bez znaczenia jest oświetlenie, dodatki oraz możliwości, jakie daje chociażby układ ścian. Chłopcy również postrzegają swój pokój jako azyl, własne miejsce dedykowane im i ich potrzebom.

Możliwości jest co niemiara

Możliwości jest naprawdę sporo i czasami można się pogubić w tym nadmiarze. Dlatego jeżeli nie jesteśmy pewni własnych pomysłów na aranżacje pokoju dla swoich nastolatków, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. Firma Meblik ma w swojej ofercie przygotowanie projektu za free. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.meblik.pl.artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły