Miejsce dla zleceniodawców i zleceniobiorców

Serwis Zleca.pl został stworzony z myślą o osobach zlecających konkretne zadania, ale też będących zleceniobiorcami – czyli fachowcami w swojej dziedzinie. Dzięki serwisowi można połączyć ze sobą obie te grupy w bardzo prosty i efektywny sposób! Z pomocą serwisu na pewno uda się odszukać specjalistów w kilka minut niezależnie od tego, jaka usterka bądź pomoc będzie potrzebna zleceniodawcy. Na serwisie znajdziesz więc nie tylko zlecenia związane z budowlanką, ale też:

  • nauczaniem,
  • marketingiem,
  • pracami domowymi,
  • fotografią,
  • transportem,
  • itd.

Błyskawicznie znaleźć tu można zarówno wielu specjalistów, jak i zleceniodawców. Zarówno jedna, jak i druga grupa odszuka tu wszystko, czego potrzebuje. Oczywiście, w sieci nie brakuje serwisów ogłoszeniowych tego typu. Jednak tym, co przemawia na korzyść serwisu Zleca.pl, jest jego przejrzystość, intuicyjne menu i łatwa rejestracja zarówno dla zleceniodawców, jak i zleceniobiorców. Dzięki łatwemu poruszaniu się po serwisie, każdy jest w stanie znaleźć tu zlecenie odpowiednie dla swojego fachu lub specjalistę w wybranej dziedzinie, np. budowlanej.

Prosty sposób dodawania zleceń

Na pewno niejedna osoba znalazła się kiedyś w sytuacji „bez wyjścia”, która wymagała wizyty specjalisty. Potrzebujesz programisty, który zajmie się tworzeniem firmowej strony internetowej? A może chciałbyś powierzyć komuś zlecenie budowlane, np. remont dachu, wymianę okien albo malowanie mieszkania? Na Zleca.pl znajdziesz odpowiednich specjalistów, którzy profesjonalnie naprawią każdą usterkę! Dzięki intuicyjnej obsłudze serwisu zaoszczędzisz sobie czas, błyskawicznie znajdując odpowiedniego fachowca. Dodawanie zleceń na serwisie jest bezpłatne, a specjaliści chętni na ich wykonanie znajdą się błyskawicznie!

W celu dodania zlecenia, należy nacisnąć przycisk „Dodaj zlecenie” na stronie głównej, bądź po przejściu na stronę wybranej kategorii. Następnie należy wypełnić poszczególne pola formularza, kliknąć „Dodaj” i poczekać, aż fachowiec odpowie na opublikowane zlecenie w serwisie.

Idealne miejsce w sieci dla fachowców

Jesteś fachowcem w dziedzinie budowlanej? Warto będzie więc zareklamować tu swoje usługi – nie tylko, kiedy masz firmę, ale również gdy jesteś freelancerem lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. W momencie, gdy założysz profil na serwisie Zleca.pl, na pewno dotrzesz dzięki temu do szerokiego grona swoich przyszłych klientów. Będąc wykonawcą możesz nie tylko zareklamować swój fach, ale też wyszukać interesujące zlecenie. Z poziomu serwisu możesz aplikować również wyłącznie do tych zadań, które są najbardziej odpowiednie.

W jaki sposób zostać wykonawcą na serwisie Zleca.pl? Otóż, najpierw powinieneś zarejestrować się na stronie (zupełnie za darmo). Dopiero po rejestracji możesz zalogować się na swoje konto, a następnie uzupełnić pola ukryte pod przyciskiem „Informacje ogólne”. Należy też wypełnić informacje znajdujące się w zakładce „Wykonawca”, zaznaczając pole „Aktywny” na „Tak”. Wówczas profil wykonawcy uwidoczni się w serwisie i potencjalni klienci, przeglądający stronę Zleca.pl, będą mogli odszukać zleceniobiorcę na liście wykonawców.

Dlaczego warto założyć konto?

Budowlaniec jest coraz bardziej poszukiwanym specjalistą w dzisiejszych czasach. Warto wykorzystać więc owy fakt i zarejestrować się w serwisie Zleca.pl – wiedza fachowców oraz ich umiejętności są dziś bowiem bardzo potrzebne zleceniodawcom, którzy chcą stawiać domy bądź zupełnie inne budynki. Prawdopodobieństwo, że potencjalny zleceniodawca powierzy komuś zadanie, jest niemal 100 % – zwłaszcza, że fachowców w branży budowlanej nadal brakuje! Nie tylko osoby prywatne, ale też wiele firm szuka dziś doświadczonych fachowców z szeroko rozumianej branży budowlanej oraz innych dziedzin. Dlaczego więc nie wykorzystać tego faktu?

Serwis Zleca.pl umożliwia dodawanie zleceń, ale też podejmowanie się ich. Plusem korzystania z serwisu jest fakt, że można zarejestrować się w nim zupełnie bez ponoszenia kosztów! Na Zleca.pl znajdują się ogłoszenia z wielu interesujących obszarów, którymi zajmują się specjaliści. Wystarczy wybrać interesującą ofertę i powierzyć zadanie odpowiedniemu fachowcowi.

Szukasz dodatkowego zlecenia? A może posiadasz swoją firmę, dla której szukasz zleceń? Wystarczy zarejestrować się w serwisie ogłoszeniowym Zleca.pl, utworzyć swoją charakterystyczną stronę profilową i zacząć aplikować na wybrane zlecenia. Szeroka baza zleceń podzielona jest na poszczególne kategorie, umożliwiające odnalezienie zlecenia w wybranej dziedzinie. Prościej już chyba być nie może, prawda?

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny