Przedmieścia Wrocławia

Ucieczka od smogu i zgiełku

Przede wszystkim duże miasta stały się dzisiaj niezwykle zatłoczone co powoduje nieprzyjemny i męczący na dłuższą metę hałas. Wyprowadzka na obrzeża miasta pozwala nam się uwolnić od tego problemu. Bardzo często są tam bowiem tereny zielone, osiedla jednorodzinnych domów czy brak dużego ruchu samochodowego. Czyste środowisko i cisza pozwalają nam na spokojny wypoczynek po każdym ciężkim dniu pracy. Idealnym przykładem ucieczki mieszkańców na obrzeża jest Wrocław, gdzie przylegająca do niego gmina Kąty Wrocławskie stała się dzisiaj atrakcyjnym kąskiem dla deweloperów.

Mnóstwo nowych inwestycji

Przytaczając przykład Kątów Wrocławskich możemy tam znaleźć naprawdę szereg wielu nowych inwestycji deweloperskich. Mogą to być osiedla domków jednorodzinnych, domów szeregowych, ale także i nowoczesne budynki z mieszkaniami o bardzo wysokim standardzie. Podobna sytuacja dotyczy zdecydowanej większości dużych miast w naszym kraju. Teraz deweloperzy w centrach miast bardziej skupiają się na nieruchomościach komercyjnych, przeznaczonych chociażby pod biura. Na obrzeżach z kolei kwitną budowy obiektów mieszkalnych, a chętnych na wyprowadzkę poza miasto naprawdę nie brakuje.

Doskonałe warunki na obrzeżach miast

Ucieczkę na obrzeża miast ułatwia zdecydowanie fakt coraz większego dbania o wysoki standard życia na obszarach bezpośrednio przylegających do takich miejscowości. Wspominane już Kąty Wrocławskie przede wszystkim oferują doskonały dostęp do komunikacji, która w szybki i przyjemny sposób dowozi do centrum Wrocławia. W ten sposób ludzie nie muszą rezygnować ze swojej kariery zawodowej w dużym mieście jednocześnie mieszkając w cichej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy, która ma niewiele wspólnego z zatłoczonym i brudnym miastem. Na popularnych osiedlach w takich miejscach coraz częściej otwierają się także centra handlowe, mamy nowe przychodnie, pojawiają się apteki, szkoły i przedszkola, a więc rozwija się infrastruktura, która gwarantuje komfortowe życie bez konieczności stałych dojazdów do miasta.

Niższe ceny mieszkań

Nie możemy także nie wspomnieć o tak ważnym fakcie jak ceny mieszkań. O ile w centrach dużych miast cena jednego metra kwadratowego potrafi osiągać niebanalne wielkości, tak na obrzeżach wygląda to już o wiele bardziej przystępnie. Lux Deweloper, firma aktualnie posiadająca nową inwestycję w Kątach Wrocławskich, oferuje mieszkania o bardzo wysokim standardzie, ale w cenie na tyle atrakcyjnej, że spełnia ona zasady programu Mieszkanie dla Młodych dając o wiele większe możliwości osobom szukającym własnego miejsca do zamieszkania.

Mieszkanie na obrzeżach miast ma naprawdę wiele korzyści i dzisiaj zdecydowanie nie wiąże się to już z koniecznością posiadania własnego samochodu, aby dostać się szybko do miasta i załatwić różne sprawy.

Więcej informacji na temat mieszkań w Kątach Wrocławskich znajdziecie pod adresem http://www.luxdeweloper.pl/

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 80,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny