Kupowane w Siechnicach mieszkania są większe, niż typowe wrocławskie klitki.

Za cenę niewielkiego mieszkania w centrum Wrocławia w Siechnicach można niejednokrotnie nabyć dom z ogródkiem. Tymczasem ta podwrocławska miejscowość liczy sobie prawie 8 tysięcy mieszkańców i dysponuje świetnie prosperującym zapleczem handlowo-usługowym. Nie ma tu problemów z dostępem do służby zdrowia. Włodarze miasta zadbali także o dobry dostęp do żłobków, przedszkoli i szkół. Potencjalni nabywcy mieszkań w Siechnicach nie muszą więc liczyć się z długimi dojazdami w celu załatwienia swoich codziennych spraw. 

Wyprowadzka do dolnośląskiego miasta nie przysporzy także problemów osobom chcącym dojeżdżać z Siechnic do pracy. Nawet w godzinach szczytu podróż do Wrocławia nie zajmuje bowiem więcej, niż pół godziny.

Atrakcyjność mieszkań na sprzedaż w Siechnicach zwiększa zielona okolica.

Przez Siechnice prowadzi żółty szlak turystyczny, przeznaczony do wędrówek pieszych i rowerowych. Z miastem graniczy malowniczy, mieszany las, który przecina mnóstwo ścieżek spacerowych. 

Jedną z największych atrakcji w okolicy jest kąpielisko Błękitna Laguna. Władze miasta od 2017 roku lokują w tym miejscu coraz to nowe środki wygospodarowane z budżetu lub wygrane w różnorodnych konkursach. Dzięki tego typu działaniom na brzegu akwenu wodnego powstała piaszczysta, strzeżona plaża wyposażona w boisko do siatkówki i pomost, przy którym cumuje się drobny sprzęt wodny. W niedalekiej przyszłości planowane jest powstanie w tym miejscu przystani kajakowej, strefy fit, placu zabaw ze stołem do ping-ponga oraz miejsca przeznaczonego do rozpalania ogniska i grilla.

Gdzie szukać dobrych ofert sprzedaży mieszkań w Siechnicach?

Te niezwykłe okoliczności przyrody jeden z wrocławskich deweloperów uznał za perfekcyjne do wybudowania nowych mieszkań znajdujących się w domach w zabudowie szeregowej. Inwestycja Scandi City powstaje niemal nad samym brzegiem zalewu, budząc silne zainteresowanie wśród osób poszukujących mieszkania na sprzedaż w Siechnicach.

Domy na terenie osiedla można nabyć w dwóch wariantach. Mniejsza wersja, o powierzchni 84 m2, mieści w sobie salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki i 3 sypialnie. Większe domy mają powierzchnię 116 m2 i dodatkowy pokój. Do każdego domu przynależy także ogród pozwalający swobodnie spędzać czas na świeżym powietrzu. 

Deweloper budujący mieszkania w Siechnicach w obrębie Scandi City zdobywa bardzo pozytywne opinie za oferowany przy zakupie program ochronny. Tak zwana Tarcza Scandi perfekcyjnie odpowiada na potrzeby nabywców, którzy obawiają się zakupu domu podczas pandemii koronawirusa. 

W ramach programu można liczyć na 20% zniżki na dowolny wariant wyposażenia i zwrot wpłaconej nadwyżki, jeśli ceny domów w inwestycji spadną w przeciągu pół roku. Firma proponuje także spłacanie do 12 rat kredytu zaciągniętego na dom, jeśli jego właściciel straci pracę w wyniku kryzysu spowodowanego pojawieniem się na świecie choroby COVID-19. W ten sposób całe ryzyko inwestycyjne zostaje przerzucone na dewelopera. Jest to jedna z najbardziej kompleksowych odpowiedzi na problemy osób chętnych do zakupu nieruchomości, jaka pojawiła się w ostatnich miesiącach.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej