Obrazy skandynawskie i minimalistyczne

Większość polskich mieszkań jest niewielkich, dlatego styl skandynawski i minimalistyczny zdominował sposób, w jaki są aranżowane. Proste meble w jasnych barwach, wykonane z drewna oraz oszczędność w zdobieniach sprawiają, że nieduże pomieszczenia wydają się przestronniejsze. Aby uzupełnić ich wystrój, powinno się postawić na modne obrazy marki bimago. Dzięki nim każde pomieszczenie będzie prezentować się w pełni stylowo.

Obrazy skandynawskie często nawiązują do natury i mają stonowane barwy. Szczególnie ciekawie wyglądają w formie tryptyków nawiązujących do jednego motywu lub większych zestawów, tworzących jeden duży obraz. W przypadku obrazów minimalistycznych warto zwrócić uwagę na dzieła na płótnie. Wśród nich znajdzie się proste grafiki, przypominające szkice, a także czarno-białe, proste wzory.

Plakaty do młodzieżowych i dziecięcych pokojów

Decydując się na dekoracje takie jak plakaty marki bimago, bez trudu stworzy się stylową aranżację pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Lekka rama i prostota sprawiają, że plakaty są idealną ozdobą do takich pomieszczeń. Dzieciom spodobają się przede wszystkim kolorowe zwierzątka, które cieszą oko za sprawą prostych kształtów i pastelowych barw. Równie dobrym wyborem są grafiki w typowym skandynawskim stylu, które z powodzeniem ozdobią pokój dzielony przez rodzeństwo w różnym wieku.

Dla młodzieży polecane są plakaty nawiązujące do stylu komiksowego. Intensywne barwy, chmurki z napisami oraz inne elementy charakterystyczne dla komiksów świetnie prezentują się w pokojach dorastających pociech. Takie dekoracje można bez przeszkód łączyć z jasnymi, prostymi meblami, jak również z nowoczesnym wyposażeniem o żywych kolorach i oryginalnych formach.

Plakaty i obrazy idealne do małych przestrzeni

Co ważne, plakaty i obrazy można wykorzystać do dekorowania niewielkich pomieszczeń bez straty ich powierzchni. Płaskie ozdoby zawiesza się na dolnym fragmencie pustej ściany, uzupełniając aranżacje wnętrza o wybrane akcenty. Ponadto możliwe jest dowolne mieszanie plakatów i nowoczesnych obrazów, co sprawia, że pomieszczenie nabiera dokładnie takiego stylu, jakiego się oczekuje.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny