Montaż drzwi wewnętrznych

Wszystko o montaż drzwi wewnętrznych - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat montaż drzwi wewnętrznych. Nasze sprawdzone porady związane z montaż drzwi wewnętrznych pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Drzwi przeciwpożarowe - ceny, porady i co jeszcze warto wiedzieć

Drzwi przeciwpożarowe - ceny, porady i co jeszcze warto wiedzieć

Drzwi przeciwpożarowe charakteryzują się dość wysoką ceną, dlatego w dalszym ciągu wielu inwestorów nie decyduje się na ich zakup i montaż. Jednak ze względów bezpieczeństwa budynku i przebywających w nim osób, drzwi ppoż wydają się bardzo dobrym rozwiązaniem. Wymagania przeciwpożarowe stawiane budynkom przez polskie i unijne prawo to kolejny czynnik, który powinien być brany pod uwagę przy wyborze drzwi. Co warto wiedzieć na temat drzwi przeciwpożarowych? Dlaczego warto zastanowić się nad wyborem właśnie takiego rozwiązania? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.
, 12 lipca 2017

Kupujemy drzwi pokojowe - na co zwrócić uwagę? Jakie są ceny?

Kupujemy drzwi pokojowe - na co zwrócić uwagę? Jakie są ceny?

Drzwi pokojowe wpływają na zachowanie komfortu użytkowania pomieszczeń i w znaczny sposób decydują o utrzymaniu walorów dekoracyjnych. Nic zatem dziwnego, że wielu inwestorów przykłada duża wagę do ich zakupu. Oferty sprzedaży drzwi wewnętrznych dają nam bardzo szerokie możliwości. Poniżej podpowiemy, jak dobrać drzwi pokojowe do pomieszczenia i na co zwrócić uwagę przed zakupem. Na koniec podpowiemy także, jak kształtują się ich ceny..
, 29 maja 2017

Drzwi aluminiowe zewnętrzne - co warto o nich wiedzieć, jakie są ceny?

Drzwi aluminiowe zewnętrzne - co warto o nich wiedzieć, jakie są ceny?

Drzwi zewnętrzne powinny być wykonane z wytrzymałych i szczelnych materiałów. Aspekt wizualny czyli to jak drzwi zewnętrzne będą się prezentowały również jest bardzo ważny. Stolarka aluminiowa posiada cechy które sprawiają, że jest chętnie wybierana jako drzwi różnego typu. Poznaj cechy charakterystyczne drzwi aluminiowych i zdecyduj czy odpowiadają na Twoje potrzeby.
, 22 maja 2017

Drzwi przesuwne - które warto wybrać, jak zaaranżować wnętrze?

Drzwi przesuwne - które warto wybrać, jak zaaranżować wnętrze?

Drzwi przesuwne to ciekawe rozwiązanie, które pasuje zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. W ofertach handlowych znajdziemy kilka podstawowych typów tych produktów. Każdy z nich wprowadzi do naszego wnętrza nieco inny efekt dekoracyjny i sprawdzi się w odmiennych sytuacjach, dlatego opiszemy rodzaje drzwi przesuwnych, wskażemy ich wady oraz zalety, a także podpowiemy, jak zaaranżować wnętrze.
, 7 kwietnia 2017

Samodzielny montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Samodzielny montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Drzwi i okna montuje się na podobnych zasadach. Montaż drzwi zewnętrznych i okien jest jednak kluczowy dla zachowania prawidłowej gospodarki cieplnej w budynku. Nieprawidłowo zamontowane drzwi zewnętrzne mogą wpływać bezpośrednio na duże straty ciepła oraz być przyczyną powstawania tak zwanych mostków cieplnych. W jaki sposób przeprowadzić montaż drzwi zewnętrznych? Jak zamontować drzwi wewnętrzne? W jakie narzędzia należy się wyposażyć? O czym należy pamiętać podczas montażu? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.
, 29 marca 2017

Przesuwne drzwi szklane w twoim domu - o tym musisz wiedzieć przed wyborem

Przesuwne drzwi szklane w twoim domu - o tym musisz wiedzieć przed wyborem

Szklane drzwi przesuwne coraz śmielej wchodzą do naszych domów, biur i mieszkań. Elegancko komponują się z nowoczesnymi elementami wyposażenia, wprowadzają do wnętrz efektowny design, a jednocześnie doświetlają pomieszczania. Jak je wybrać i na co zwrócić uwagę podczas zakupu drzwi szklanych? Poniżej wskażemy najważniejsze aspekty, o których warto wiedzieć przed dokonaniem ostatecznego wyboru.
, 2 marca 2017

Wykończenia wnętrz - cennik robót wykończeniowych 2017

Wykończenia wnętrz - cennik robót wykończeniowych 2017

Wykończenie nowych budynków lub mieszkań może być dość kosztowne. Dlatego przed rozpoczęciem prac remontowych przeglądamy ceny poszczególnych wykonawców. Ceny różnią się w zależności od regionu, w którym prace mają być wykonane. Inny jest koszt malowania w dolnośląskim i pomorskim, tak montaż drzwi w mazowieckim jest inny, niż montaż tych samych drzwi w wielkopolskim. Poniżej przedstawimy cenniki najpopularniejszych prac wykończeniowych w różnych regionach naszego kraju.
, 22 kwietnia 2017

Montaż okien - cennik 2017 po województwach

Montaż okien - cennik 2017 po województwach

Nieszczelne okna wywołują duże straty energii grzewczej. Ich wymiana na przeszklenia nowszego typu jest zatem bardzo wskazana. Na ostateczny koszt wymiany okna wpływa kilka czynników. Jednym z nich jest cena montażu. Dlatego poniżej zaprezentujemy cennik 2017 najczęściej wykonywanych usług montażowych.
, 10 stycznia 2017

Cennik budowlany 2017 - sprawdź cennik robót budowlanych w Polsce

Cennik budowlany 2017 - sprawdź cennik robót budowlanych w Polsce

Budowa domu czy innego budynku to kosztowne przedsięwzięcie. Duży wpływ na jego ostateczną cenę ma stawka robocizny. Dlatego poniżej przedstawimy orientacyjny cennik budowlany w różnych regionach Polski aktualny na rok 2017. Cennik robót budowlanych podzieliliśmy według województw oraz największych miast w tych województwach.
, 25 kwietnia 2017

Montaż drzwi - cennik 2017 po województwach

Montaż drzwi - cennik 2017 po województwach

, 2 stycznia 2017

Na co zwrócić uwagę przy zakupie drzwi zewnętrznych

Na co zwrócić uwagę przy zakupie drzwi zewnętrznych

Drzwi, pierwszy element domu wprowadzający nastrój. O drzwiach można napisać wiele, mogą być niezwykle wyrafinowanym elementem wystroju, ważny jest ich kolor, kształt. Nie bez znaczenia jest również budowa skrzydła, zawiasów i zamka.
, 16 lutego 2017

Drzwi tradycyjne czy przesuwne? Co wybrać do domowych pomieszczeń

Drzwi tradycyjne czy przesuwne? Co wybrać do domowych pomieszczeń

Przesuwane drzwi wielu osobom kojarzą się z nowoczesnymi, sterylnymi przestrzeniami – zbyt sterylnymi i praktycznymi, by męczyć się z ciężkimi, zapadkowymi klamkami. Rzeczywiście, takie rozwiązanie jest często wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni, jednak nie jest to pierwsze skojarzenie, jakie powinno nam przychodzić na myśl. Zakup drzwi w Białymstoku, Krakowie czy Gdańsku zawsze wygląda tak samo: decyzja, poszukiwania, kupno.
, 16 lutego 2017

Samodzielna regulacja drzwi balkonowych, zewnętrznych i wewnętrznych - porady

Samodzielna regulacja drzwi balkonowych, zewnętrznych i wewnętrznych - porady

Drzwi balkonowe i drzwi zewnętrzne są stale narażone na działanie zmiennych warunków pogodowych. Nic zatem dziwnego w tym, że wymagają regularnej konserwacji oraz regulacji. Samodzielna regulacja drzwi na zawiasach nie jest zbyt skomplikowana. Dlatego często opłaca się podjąć tego zadania.
, 28 września 2016

Najlepsze drzwi ażurowe - zobacz nasz ranking

Najlepsze drzwi ażurowe - zobacz nasz ranking

Drzwi ażurowe oraz różnego typy fronty ażurowe są bardzo popularne, głownie ze względu na ich dekoracyjny charakter. Świetnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniu o niewielkim metrażu, jak i w obszernych wnętrzach. Profile i drzwiczki ażurowe stanowią doskonałą, ozdobną przegrodę pomiędzy pomieszczeniami. Mnogość wzorów oraz bogata kolorystyka sprawia, że można dobrać je do stylu wnętrza. Zobacz które rozwiązania wykorzystujące drzwi ażurowe będą najlepsze do Twojego mieszkania!
, 31 sierpnia 2016

Jakie zewnętrzne drzwi wejściowe wybrać ? Przegląd najlepszych modeli na rynku

Jakie zewnętrzne drzwi wejściowe wybrać ? Przegląd najlepszych modeli na rynku

Drzwi wejściowe powinny być solidne, trwałe, wykonane z wysokojakościowych materiałów a także powinny być estetyczne i stanowić ozdobę budynku. Na rynku istnieje szeroki wybór drzwi wejściowych, wielu różnych producentów tak więc przed zakupem należy sprecyzować swoje preferencje i usystematyzować wiedzę potrzebną do właściwej decyzji zakupowej.
, 22 kwietnia 2016

Remont w Warszawie - przegląd cen usług remontowych w stolicy

Remont w Warszawie - przegląd cen usług remontowych w stolicy

Remont mieszkania może być dość kosztownym i wieloetapowym przedsięwzięciem. Skala wydatków zależy od wielu czynników. Istotny będzie metraż lokalu, skala prac remontowych, cena zakupu materiałów oraz koszt robocizny. Największe wydatki poniesiemy podczas remontu w Warszawie. Cena usług remontowych jest tam znacznie wyższa niż w wielu innych dużych miastach naszego kraju. Poniżej wskażemy orientacyjne ceny usług remontowych obowiązujące w Warszawie.
, 24 kwietnia 2016

Drzwi przesuwne wewnętrzne - ceny, rodzaje, porady

Drzwi przesuwne wewnętrzne - ceny, rodzaje, porady

Drzwi przesuwne to rozwiązanie dedykowane do małych pomieszczeń, w których nie ma wolnej przestrzeni na drzwi wewnętrzne. Pozwalają zaoszczędzić powierzchnię użytkową są praktyczne i funkcjonalne. Nie wymagają też klamki w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Dodatkowo podwyższają walory dekoracyjne każdego mieszkania. W ofertach handlowych takich firm jak Porta znajdziemy drzwi przesuwne różnego rodzaju. Każde z nich sprawdzają się w nieco innych pomieszczeniach. Zobacz co wybrać oraz jak wygląda montaż takich drzwi.
, 28 kwietnia 2016

Daszki nad drzwi wejściowe – radzimy co wybrać?

Daszki nad drzwi wejściowe – radzimy co wybrać?

Daszek nad drzwiami wejściowymi do domu stanowi ozdobę i przyjazny dla oka element dekoracyjny. Spełnia też funkcje ochronne drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy śniegu.  Możemy wykonać go samodzielnie, zlecić budowę specjaliście lub kupić gotowy daszek nad zewnętrzne drzwi wejściowe do samodzielnego montażu. Nasza rekomendacja? Zrób to sam!
, 29 kwietnia 2016

Montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicą w 5 krokach - zrób to sam

Montaż drzwi wewnętrznych z ościeżnicą w 5 krokach - zrób to sam

Montaż drzwi wewnętrznych nie jest zbyt skomplikowany i możemy wykonać go samodzielnie. Przed przystąpieniem do pracy należy wybrać odpowiednie ościeżnice oraz skrzydła drzwiowe. Dopiero potem przystępujemy do etapu właściwego, czyli do prac montażowych. Poniżej zaprezentujemy uniwersalną instrukcję, która podpowie jak zamontować drzwi w pięciu prostych krokach.
, 29 kwietnia 2016

Szafy przesuwne wykonane samodzielnie? Zrób to sam!

Szafy przesuwne wykonane samodzielnie? Zrób to sam!

Samodzielnie zaprojektowany i wykonany mebel ma dużą przewagę nad kupionymi w sklepie - może być dokładnie taki, jak potrzebujesz i jaki sobie wymarzyłeś. Co więcej przy niższych kosztach. Zaletą szaf przesuwnych jest to, że możesz dostosować je do każdej przestrzeni i nawet w malutkiej sypialni może znaleźć się miejsce na zgrabnie wkomponowany mebel.
, 21 grudnia 2016

Montaż drzwi wewnętrznych - zrób to sam!

Montaż drzwi wewnętrznych - zrób to sam!

Praktycznie każdy z nas chce w czasie budowy swojego domu lub remontu mieszkania zrobić coś sam, przynajmniej jedną rzecz. Domorosłe złote rączki malują ściany, inni próbują tynkować, albo położyć płytki. Dla tych, którzy chcieliby wykonać coś bardziej oryginalnego przygotowaliśmy poradnik samodzielnego montażu ościeżnic i drzwi wewnętrznych. To nie trudne, po prostu zrób to sam!
, 16 stycznia 2017

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij