Tę zaletę docenią zwłaszcza osoby, które na co dzień zmagają się z myciem większych powierzchni lub na wysokościach. Równie ważne okazuje się to podczas prac wykonywanych w warsztatach czy hotelach. Jeśli do tego urządzenie posiada solidne parametry robocze, dużą wytrzymałość i rozsądną cenę, może konkurować o miano ideału.

Niemiecka precyzja

Marką, która już zapracowała sobie na zaufanie w branży, jest Kränzle – niemiecki brand, produkujący między innymi myjki wysokociśnieniowe na wodę gorącą i zimną. Jednym z modeli natomiast, który zdążył sobie zaskarbić szczególną sympatię użytkowników, jest PROFI 160 TST.  To najwyższej jakości myjka na wodę zimną, oparta o zespół silnik-pompa, które pracują na niskich obrotach. Dzięki temu, że obroty nie przekraczają 1400 na minutę, urządzenie jest trwałe i wyjątkowo wytrzymałe. Dlatego też sprawdza się nawet tam, gdzie potrzebna jest duża siła i jeszcze większa wydajność. Warto przy tym pamiętać, że obok skutecznej myjki, dla pełnej higieny i, co za tym idzie, bezpieczeństwa, niezbędne jest także regularne stosowanie profesjonalnej chemii czyszczącej.

Dlaczego 160 TST?

Wybór tej myjki (lub jej nieco późniejszego rodzeństwa 175 TST i 190 TST) jest zasadny z przynajmniej kilku powodów. To myjka, która daje stosunkowo dużą niezależność – kabel mierzy 5 metrów, a wąż aż 15, co w sumie daje naprawdę spory zasięg. Dodatkowo kabel nie plącze się, jak miewa to miejsce w budżetowych modelach, ponieważ urządzenie wyposażone jest w zwijacz. Pistolet natomiast posiada bezpieczny system rozłączania, a sama lanca Dirtkiller, wykonana ze szlachetnej stali, zapewnia myjce trwałość użytkowania. Ważne jest także to, że nurniki maszyny pokryte są warstwą ceramiki, co znacząco wydłuża ich żywotność.

Gdzie i za ile?

Myjka 160 TST dostępna jest oczywiście w różnych miejscach sieci, jednak tego typu sprzęty warto nabywać u zaufanych dystrybutorów. Urządzenia te, ze względu na swoją jakość oraz profesjonalne przeznaczenie, są przecież dość kosztowne, dlatego polecamy zakupy tam, gdzie dostawca gwarantuje specjalistyczną poradę i obsługę na najwyższym poziomie: https://norenco.pl/13,kranzle-profi-160-tst-175-tst-195-tst.html

Norenco to fachowy doradca w kwestii urządzeń myjących, firma od 1997 roku produkuje sprawdzoną chemię dla profesjonalistów, opartą na najwyższej jakości norweskich recepturach.  Od lat dystrybuuje także urządzenia myjące, dzięki czemu mamy pewność, że jesteśmy w rękach fachowców i możemy liczyć na ich eksperckie zdanie.

Ile trzeba przeznaczyć na myjkę Kränzle 160 TST? Taki zakup to wydatek około 7 tys. zł, jednak trzeba mieć na względzie, że urządzenie posiada podzespoły i akcesoria najwyższej jakości, dzięki czemu, odpowiednio eksploatowane, ma szansę służyć przez długie lata.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny