Rewolucja w kuchni – kremy, koktajle, pasty!

Blendowanie na stałe weszło do naszego codziennego menu. Wiele pozycji jeszcze kilka lat temu uznawanych za bardzo orientalne i trudne do zrobienia, dziś gości w polskich domach, nie wywołując już obaw przed ich wykonaniem. Tak jest choćby z hummusem, na punkcie którego Polacy po prostu oszaleli. Blendowanie posiłków jest bardzo wygodnym sposobem przygotowania jedzenia. Wystarczy kilka składników i chwila miksowania, by cieszyć się zdrowym koktajlem na bazie owoców i płatków owsianych, który będzie idealnym drugim śniadaniem. Z łatwością przygotujesz tez dziesiątki zup warzywnych, zachwycających kolorem i aromatem. Blendery są niezastąpione, gdy na pokładzie mamy niemowlę, któremu rozszerzamy dietę.

Jak wybrać odpowiedni blender?

Oferta producentów w tym segmencie jest naprawdę bardzo szeroka. Na przykładzie propozycji sklepu https://eltkom.pl przedstawić możemy najważniejsze różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami blenderów. Najważniejsze na początku to zdecydować na jakim efekcie zależy nam najbardziej. Czy chcemy blendować tylko warzywa i owoce, czy planujemy kruszyć twardsze produkty jak orzechy, czy nawet lód. Czym większa moc blendera, tym lepszy efekt miksowania nawet bardziej opornego jedzenia, bez szkody dla urządzenia. Druga sprawa to kwestia miejsca w naszej kuchni. Stojący blender kielichowy zajmuje jednak pewną powierzchnię, a ciągłe chowanie go i wyjmowanie nie jest komfortowe. Jeśli więc zależy ci na tym, by nie zajmować już więcej miejsca na kuchennym blacie, zdecyduj się na blender ręczny. Sprawdzi się przy większości zadań, a po użyciu łatwo go umyjesz i schowasz.

Na co zwrócić uwagę kupując blender?
Na co zwrócić uwagę kupując blender?

Blender od zadań specjalnych

Blendery kielichowe z dużą mocą to super urządzenie, które ma wszechstronne zastosowanie. Z łatwością przyrządzisz przy jego pomocy zupy i koktajle. Ale to nie wszystko! Blender tego typu to również nieoceniony pomocnik przy przygotowaniu domowych przetworów. Proponowany przez Eltkom.pl blender kielichowy Teesa Easy Expert pomoże ci również w przyrządzeniu profesjonalnych drinków, ponieważ umożliwia komfortowe kruszenie lodu. Dzięki miksowaniu składników dużo łatwiej jest prowadzić swoją kuchnię w duchu zero waste. Niemal wszystko, co zostaje po posiłku może znaleźć swoje zastosowanie w nowym daniu przygotowanym za pomocą blendera.

Na sportowo

Z myślą o aktywnych i zabieganych powstały blendery sportowe w wersji personalnej z butelką do zabrania ze sobą, lub w większych zestawach obejmujących zarówno kielich, jak i wygodne dodatkowe butelki. To idealne połączenie mocy, funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu. Blendery sportowe oferowane przez Eltkom.pl są super pomocnikiem dla osób chcących dbać o swoje zdrowie i dietę. Dzięki oferowanym akcesoriom zabierzesz ze sobą ulubione jedzenie, bez brudzenia dodatkowych naczyń.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny