Wybierz zakres i typ regulacji wysokości Twojego mebla

Najważniejszy parametr, jaki trzeba wziąć pod uwagę przy zakupie biurka, to zakres regulacji jego wysokości.Dokonując wyboru, należy uwzględnić zarówno wzrost użytkownika, jak i to, czy mebel będzie wykorzystywany do pracy zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.W sprzedaży dostępny jest szeroki asortyment modeli, których blaty można umieścić na wysokości od 54 cm (te idealne będą dla najmłodszych) do 122 cm.

Można też wybierać pomiędzy biurkami regulowanymi manualnie a modelami wyposażonymi w łatwy w obsłudze elektryczny panel sterowania.Te drugie często mają wbudowaną pamięć podręczną, pozwalającą na zapisanie wybranych ustawień właściciela mebla, co znacznie zwiększa komfort jego użytkowania. Bogaty wybór modeli (zarówno regulowanych manualnie, jak i elektrycznie) dostępny jest na stronie internetowej https://www.mediaexpert.pl/dom/meble/biurka-regulowane.

Biurko z regulacją wysokości - konstrukcja blatu i stelaża

Stojąc przed decyzją o zakupie biurka z regulacją wysokości, warto przyjrzeć się dwóm podstawowym elementom konstrukcji mebla, czyli blatowi i stelażowi.Długość i szerokość blatu oraz jego maksymalne obciążenie należy dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika biurka.

Najpopularniejsi producenci tego rodzaju mebli oferują modele o bardzo zróżnicowanej nośności blatów. Można nabyć zarówno biurka, których udźwig wynosi zaledwie 7 kg, jak i takie, które z powodzeniem wytrzymają obciążenie 100 kg. Sięgając po konkretny model, należy zastanowić się, jakie przedmioty zajmą miejsce na biurku - czy będzie to jedynie lekki laptop i drobna galanteria biurowa czy też na blacie mebla stanie sprzęt o potężnych gabarytach i solidnej wadze.Koniecznie trzeba również zwrócić uwagę na stabilność stelaża.

Biurko z regulowaną wysokością - zadbaj o estetykę swojego mebla

Poszukując biurka, przy którym będzie się spędzać znaczną część dnia, warto zatroszczyć się o jego atrakcyjną kolorystykę i wzornictwo.Aby mebel doskonale wpisał się w aranżację wnętrza, należy postawić na taki design biurka oraz paletę barw blatu i stelażu, których stylistyka będzie dopasowana do wystroju pomieszczenia.

Dbając o tego rodzaju detale, można sprawić, że biurko stanie się nie tylko funkcjonalnym meblem, ale i atrakcyjnym elementem wystroju przestrzeni mieszkalnej bądź biurowej.Estetykę wnętrza można podnieść, sięgając po model z wylotem i maskownicą na przewody elektryczne, umożliwiającymi uporządkowanie i ukrycie kabli, a także efektownym podświetleniem.Dzięki kolorowym diodom ledowym oświetlającym blat mebel nabierze stylu gamingowego i zachwyci każdego miłośnika gier komputerowych.

ikona podziel się Przekaż dalej