Ciekawy projekt poddasza

Domy z poddaszem o prostej bryle

Projekty domów z poddaszem użytkowym Piastów będą idealnym rozwiązaniem dla 4-5-osobowej rodziny. Prostotę bryły budynku przełamują dwa wykusze w kształcie wielokąta i trójkąta. Gotowe projekty o powierzchni użytkowej 94,60 m2 wyróżnia elegancka elewacja, którą mieszkańcy mogą dostosować do własnych potrzeb. W programie parteru znajduje się kuchnia, pokój dzienny, spiżarnia i gabinet, doskonale nadający się dla osób pracujących w domu. Taki układ pomieszczeń zdecydowanie poprawia komfort użytkowania, zwiększając tym samym standard mieszkania. Ponadto na parterze jest miejsce na kotłownię z wejściem pod schodami i małą toaletę. Tego typu domy z poddaszem świetnie sprawdzą się na większych działkach budowlanych. Cena projektu: 2100 zł.

Gotowe projekty, które zachwycają wyjątkowym charakterem

Projekty domów z poddaszem Ojców uwzględniają budowę domu jednorodzinnego o klasycznym, lecz nieco nowoczesnym wyglądzie. W strefie dziennej znajdziemy dużą ilość przeszkleń, które dostarczą odpowiednią ilość światła do pomieszczeń. Wyjątkowy charakter domu piętrowego podkreślono poprzez wykorzystanie okrągłych okienek na parterze. Projekty domów z poddaszem użytkowym są częściowo podpiwniczone, dzięki czemu znajdzie się w nich miejsce na garaż, kotłownię i małym pomieszczeniem gospodarczym. Cena projektu: 2600 zł.

Wyjątkowym charakterem urzekają również projekty domów jednorodzinnych Salwator, stylem nawiązujące do tradycyjnych dworków. Plany domów o powierzchni mieszkalnej 141,10 m2 doskonale komponować się będą na tle budowli o niestandardowym wyglądzie. Nowoczesna stylistyka elewacji jest połączeniem delikatnych detali podkreślających elegancję formy budynku. Wypełnioną światłem strefę dzienną parteru tworzy kuchnia, jadalnia i salon, które uzupełniono o spiżarnię i pokój. W programie parteru znajduje się również garaż i kotłownia. Cena projektu: 2500 zł.

Najlepsze pompy ciepła - sprawdź promocje!

Przestronne domy piętrowe

Odzwierciedleniem przestronnych domów jednorodzinnych są gotowe projekty Kryspinów o powierzchni użytkowej wynoszącej 175,50 m2. Klasyczny styl przełamano wykorzystaniem ciekawych detali w postaci lukarn znajdujących się na połaci dachu. Plany domów z poddaszem uwzględniają garaż dwustanowiskowy, który umożliwi bezpieczne parkowanie dwóch samochodów osobowych. Tak duża powierzchnia mieszkalna z pewnością wystarczy dla dwupokoleniowej rodziny.Subtelna elewacja budynku doskonale wpisuje się w każdą działkę budowlaną. Tego typu projekty domów jednorodzinnych nie są podpiwniczone, dlatego kotłownia została umiejętnie połączona z garażem. Na poddaszu zaplanowano dwa duże pokoje, które będą idealnym miejscem do wypoczynku. Plany domów z poddaszem to wybór wart rozważenia.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 94,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny