Salony meblowe BIZZARTO

Tapicerowane meble w przestronnej aranżacji

Jednym z głównych elementów definiujących ostateczny charakter wnętrza jest wygląd mebli wypoczynkowych. W zależności od tego, czy wstawisz pikowaną kanapę na solidnej podstawie, mebel z ciekawie zaprojektowanym oparciem czy przyjemną dla oka sofę na drewnianych nóżkach, Twój salon zyska innego wydźwięku i charakteru. Aby zachować integralność wystroju, warto zastanowić się nad gotowymi zestawami wypoczynkowymi.

Na wyjątkowe walory wizualne i estetyczne z pewnością możesz liczyć, wybierając eleganckie kompozycje wypoczynkowe. Ich stylistyka została tak przygotowana, by wszystkie jej komponenty współgrały ze sobą, tworząc spójną i estetyczną aranżację. Doskonałym pomysłem są meble modułowe. Dzięki ich zastosowaniu możesz wprowadzić harmonijny design w całym swoim mieszkaniu. Tego typu meble można nabyć w salonach BIZZARTO w takich miastach jak Poznań (zobacz salon BIZZARTO w Poznaniu), Warszawa (zobacz salon BIZZARTO w Warszawie), Gdańsk i Katowice.

Jaka stylistyka będzie dla Ciebie idealna? - propozycje kolekcji

Kolekcja Valentino zapewni Ci niczym nieskrępowany relaks dzięki wysokim wyprofilowanym oparciom, które umożliwiają doskonałe podparcie pleców i głowy. Kolekcja składająca się z dużej liczby modułów o różnych kształtach i wielkościach pozwoli swobodnie zaaranżować przestrzeń, tak by, jak najlepiej wykorzystać jej potencjał.

Wartą uwagi jest również kolekcja Plain, której stylistyka intryguje wyglądem oraz ciekawie zaprojektowanymi detalami, takimi jak lekkie pajęcze nóżki. Elementy wchodzące w skład kolekcji możesz ułożyć w dopasowaną do wnętrza sofę lub narożnik o takiej wielkości, jakiej potrzebujesz.Stwórz własną kompozycję i wzbogać o nią swoją salonową przestrzeń. Pamiętaj, by zawsze stawiać na wysokogatunkowe wyroby o ponadczasowej formie. Szukaj mebli do nowoczesnego salonu, które tworzone będą z pasją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Polecamy również zapoznać się z kolekcją indoor-outdoor. Sofy, fotele oraz narożniki dzięki zastosowanej technologii stać mogą na dworze przez cały rok. Wykorzystaj je w swoim zimowym ogrodzie lub wstaw do salonu. W ramach serii znajdziesz oszczędne wzornictwo bazujące na charakterystycznych przeszyciach, nowoczesne okazałe meble modułowe oraz takie nawiązujące do lat ’60 i ’70.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny