Nowoczesne domy piętrowe

Projekty domów piętrowych w stylu podhalańskim cieszą się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców górzystych terenów. Domy piętrowe Zakopane 2 będą doskonałą namiastką unikalnego klimatu górskiego, który możemy odtworzyć, niezależnie od miejsca zamieszkania. Ze względu na dużą powierzchnią mieszkalną 327,20 m2, nowoczesne domy piętrowe doskonale sprawdzą się dla rodziny wielopokoleniowej. Mogą też służyć jako mini pensjonaty. Domy piętrowe Zakopane 2 zostały podpiwniczone, dzięki czemu piwnicę tworzy garaż jednostanowiskowy, kotłownia, klatka schodowa i dwa przestronne pomieszczenia gospodarcze, które można wykorzystać na wiele sposobów. Cena projektu: 5300 zł.

Domy piętrowe z dużą ilością przeszkleń

Domy z poddaszem użytkowym Bławatków są odzwierciedleniem elegancji i funkcjonalności, utrzymanej w wyjątkowej miejskiej stylistyce. Na parterze została wydzielona strefa dzienna, która obejmuje przestronny salon otwarty na kuchnię i jadalnię, dzięki czemu przestrzeń wydaje się jeszcze większa. W programie projektu znalazło się również miejsce na przedsionek, pokój, łazienkę i garaż, w którym zmieszczą się dwa samochody.

Dodatkowo uwzględniona została kotłownia, obok której znajduje się pralnia. Duża ilość przeszkleń robi wrażenie i pozwala na otwarcie pomieszczeń na krajobraz, który je otacza. Na piętrze zaplanowano trzy pokoje sypialniane, garderobę i dwie łazienki. Cena projektu: 2600 zł. Zobacz projekt domu.

Oryginalne domy z poddaszem użytkowym

Projekty domów piętrowych Działoszyn zachwycają przede wszystkim oryginalnością, która zdecydowanie sprosta oczekiwaniom osób planujących budowę domu jednorodzinnego poza miastem. Tego typu nowoczesne domy piętrowe wyróżnia geometryczna bryła, którą podkreśla przeszklony wykusz i wysunięcie uwzględniające klatkę schodową. Na uwagę zasługują również nietuzinkowe detali w postaci licznych przeszkleń i oryginalnych świetlików. Domy piętrowe mają to do siebie, że pomimo dużej powierzchni mieszkalnej, która wynosi 155,30 m2, sprzyjają energooszczędności. Cena projektu: 7300 zł.

Najlepsze pompy ciepła - sprawdź promocje!

Domy piętrowe Onętek 2 utrzymane w stylu modernistycznym będą doskonałym rozwiązaniem dla dużej rodziny lub osób, które cenią sobie swobodę i dużą ilość miejsca. Tego typu plany zaskakują funkcjonalnym rozplanowaniem pomieszczeń. Wyjątkowe w tym programie jest przede wszystkim zagospodarowanie piwnicy. Standardową kotłownię, spiżarnię i łazienkę wzbogacono o przestronne pomieszczenie wypoczynkowe, w którym znajdzie się miejsce na bilard. Dodatkowo znajdziemy w niej również saunę. Cena projektu: 3200 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny