Piękna kobieta w przebraniu Mikołaja z prezentem w ręki

Prezent na urodziny i inne okazje

 Urodziny to wyjątkowy dzień, w którym warto obdarować chłopaka ciekawym upominkiem. Prezent dla niego na urodziny powinien przede wszystkim sprawić radość i zapadać w pamięć. Jeżeli wiesz, czym interesuje się solenizant, wybierz prezent dopasowany do jego pasji. Voucher do teatru lub na wystawę malarstwa dla pasjonata sztuki nowoczesnej, przejażdżka sportowym super autem dla wielbiciela motoryzacji, romantyczna kolacja w ekskluzywnej restauracji dla wielbiciela dobrego jedzenia to dobre pomysły na prezent dla kolegi z pracy, męża lub brata. W tak wyjątkowym dniu kierujmy się przede wszystkim tym, co sprawi przyjemność obdarowywanemu. Nawet jeżeli my sami nie jesteśmy fanami kina akcji, ale wiemy że interesuje się nim chłopak obchodzący urodziny, to zakup biletów na najnowszy film z jego ulubionej serii na pewno będzie udanym pomysłem na prezent dla niego.

 Mocne wrażenia

 Praktycznie każdy mężczyzna lubi prezenty, które zapewniają dużą dawkę adrenaliny i mocnych wrażeń. W przypadku ekstremalnych prezentów pole do popisu jest naprawdę duże. Skok na bungee z pewnością sprawi, że serce obdarowanego zabije szybciej. Ciekawą opcją są kursy pilotowania samolotu oraz loty widokowe nad miastem, a także sesja na strzelnicy, podczas której profesjonalny instruktor wyjaśni, jak posługiwać się bronią sportową i pokaże, jak najłatwiej trafić w dziesiątkę już przy pierwszym podejściu. Dobry pomysł na aktywny prezent dla niego to voucher na jazdy gokartem lub szkolenie z jazdy terenówką w trudnym terenie, które zapewni moc wrażeń, a w dłuższej perspektywie może przerodzić się w nową pasję.

Jeżeli Twój mąż, kolega lub brat lubi zagadki logiczne i dobrą zabawę, możesz wybrać dla niego grę typu escape the room, w trakcie której uczestnicy mają za zadanie jak najszybsze uwolnienie się z tajemniczego pokoju. Na drodze do tego celu stają różne zadania: rebusy, quizy wiedzy oraz zadania wymagające sprawności fizycznej. Taki prezent przypadnie do gustu każdemu aktywnemu chłopakowi, a ponieważ gra jest zazwyczaj przeznaczona dla kilkuosobowej grupy, prezent będziecie mogli wykorzystać wspólnie, dobrze się bawiąc przy próbie rozwiązania przygotowanych zagadek i zadań.

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 44,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny