Pufy

Komfort w nowym wydaniu

Nowoczesne pufy zachęcają do tego, aby spróbować ich “możliwości”, jako mebli stworzonych z myślą o relaksie oraz zapewnieniu optymalnego wypoczynku każdej osobie - zarówno dziecku, jak i dorosłemu. Pufy są miękkie i lekkie (nawet te w dużych rozmiarach), dzięki czemu można je z łatwością przestawiać. Wypełnione są specjalnym granulatem, przez co doskonale dopasowują się do pozy, jaką aktualnie przyjmujemy. Pozwala to maksymalnie się zrelaksować - nie tylko siedząc, ale również leżąc.

Podobnie jest w przypadku puf-foteli, wyposażonych w usztywniane oparcie - taka pufa może nas otulać.  W komplecie z mniejszą pufą-podnóżkiem, zapewni optymalny poziom relaksu zmęczonym mięśniom.

Pufy w mniejszych rozmiarach polecane są dzieciom. Miękkie, lekkie i kolorowe pufy zachęcają do swobodnego wypoczynku, ale również same w sobie stanowią “zachętę” do kreatywnych zabaw. 

Nie sposób też nie wspomnieć o jednych z najbardziej charakterystycznych puf, czyli workach sako czy pufach-poduchach, które samym wyglądem zachęcają do relaksu.

Cube S Gold

Kolorowy świat puf

Nawet najbardziej wymyślne modele puf nie byłyby atrakcyjne, gdyby nie odpowiednia kolorystyka. O kolorach i wzorach materiałów, z których szyte są pufy, można mówić wiele. Najlepszym pomysłem będzie jednak odesłanie zainteresowanych tymi wyjątkowymi meblami do katalogów producentów i sklepów - Pufy.pl - to jedna z najatrakcyjniejszych stron internetowych, które warto odwiedzić, jeśli jesteśmy fanami puf i marzymy o modelu, który w pełni nas usatysfakcjonuje. 

Znajdziemy tam najpopularniejsze w danym sezonie pufy monochromatyczne (np. w kolorze limonkowym, butelkowej zieleni, pudrowym różu, szarościach, turkusie, oranżu i w całej palecie innych barw) oraz pufy wzorzyste (idealne do pokoju dziecięcego, sypialni, salonu itp.). Materiał wierzchni to również odrębna i rozbudowana “kategoria”, która daje nam wiele możliwości wyboru. Najpopularniejsze są pufy z ekoskóry, poliestru, ale zainteresowaniem cieszą się także pufy z filcu, pluszu, skóry oraz pufy z materiału wodoodpornego, które możemy ustawić na tarasie lub w ogrodzie.

podnozek-dubaj

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny