Nieruchomości dopasowane do Ciebie

Czym jest Iluve?

Twórcom platformy ILUVE przyświecały dwa cele. Pierwszy to oszczędność czasu każdego użytkownika, drugi – znalezienie oferty idealnej dla niego. Jak to działa? Klient loguje się na platformie i podaje wszystkie parametry interesującej go nieruchomości. Oszczędność czasu jest uzyskiwana dzięki prostocie panelu – nie trzeba mieć jakiegokolwiek pojęcia o komputerach, aby wprowadzić informacje, na podstawie których specjalny algorytm skojarzy wymagania z dostępnymi na rynku ofertami. Po jednorazowym wprowadzeniu swoich parametrów wystarczy tylko zaczekać na oferty, które system wyśle do użytkownika. Dzięki tej możliwości znajdzie on to, czego szuka bez konieczności przeglądania setek ogłoszeń zamieszczanych codziennie w sieci.

To samo osiągniemy w sytuacji, gdy chcemy sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość. Wprowadzone do systemu dane obiektu zostaną zapisane w bazie, a następnie zaproponowane nabywcy, który szuka takiego lokalu. Sprzedawać nieruchomości może zarówno osoba prywatna, jak i instytucja.

Warto zauważyć, że na głównej stronie portalu istnieją osobne konta dla sprzedających i dla kupujących. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że uzupełnia dane we właściwym panelu i nie zdarzy się omyłkowe wpisania danych sprzedaży w panelu kupującego i odwrotnie.

Innowacje przyjazne człowiekowi

ILUVE wykorzystuje innowacyjne rozwiązania. Na przykład panel kupującego zbiera informacje, które posłużą do powstania samouczącego się słownika, natomiast panel kupującego pełni w tym samym czasie rolę bazowego słownika do analizy statystycznej zbioru cech ofert. Zastosowane tu technologie pozwalają na dostęp do platformy ILUVE w każdej chwili za pośrednictwem komputera i urządzeń mobilnych. Dzięki temu ma się ciągle dostęp do najnowszych ofert spełniających podane kryteria, co pozwala na błyskawiczne podjęcie odpowiednich działań.

Podsumowując – korzystanie z platformy ILUVE to ogromna oszczędność czasu i gwarancja otrzymania dokładnie tego, czego się oczekuje. Dotyczy to zarówno sytuacji, w której chce się nabyć nieruchomość, jak i wtedy gdy chce się ją sprzedać. Właśnie dlatego warto skorzystać z tego innowacyjnego, nowoczesnego rozwiązania.

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 50,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny