Małe nowoczesne domy parterowe

Nieco mniejszą powierzchnię mieszkalną (92,91 m2) posiadają małe nowoczesne domy Nasturczynek 2, które będą odpowiedzią na potrzeby rodzin mających wąską działkę budowlaną. Prosta bryła budynku w połączeniu z ciekawymi detalami architektonicznymi prezentuje się nie tylko elegancko, ale również nowocześnie. Takie projekty domów parterowych z garażem mogą nas kosztować 2200 zł.

Małe nowoczesne domy będą idealnym rozwiązaniem dla niewielkiej rodziny. Budynek wyróżniający się prostą bryłą i nieskomplikowaną konstrukcją dachu pozwoli na swobodne zorganizowanie wnętrza domu, umożliwiając jednocześnie na komfortowe rozplanowanie wszystkich funkcji. Zgrabne, nowoczesne domy charakteryzują się energooszczędnością, co oznacza, że będą tanie w eksploatacji. Nie są to projekty domów z garażem, dlatego domownicy będą mogli liczyć na większą powierzchnię użytkową i lepszą aranżację działki. Cena projektu Poladowo o powierzchni 74,80 m2 wynosi 1900 zł.

Projekty domów o dużej powierzchni

Domki parterowe Hortensjów będą idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, które potrzebują dużej przestrzeni.  Projekty domów o powierzchni użytkowej, która wynosi 208,61 m2, uwzględniają trzy pokoje, dwie łazienki, kuchnię z jadalnią, salon, a także gabinet. Z racji mniej skomplikowanej konstrukcji dachu nowoczesne domy parterowe są bardzo proste w budowie. Chyba, że postawimy na futurystyczne i modernistyczne formy. Dla wygody domowników, projekty domów obejmują również pralnię, schowek, kotłownię i garaż dwustanowiskowy. Zaletą modernistycznych domów parterowych jest ich wytrzymałość, ze względu na to, że posiadają strop pod kondygnacjami. Cena projektu: 3900 zł.

Projekty domów parterowych Paleśnica o powierzchni użytkowej 178,70 m2 zachwycają rozbudowanym programem funkcjonalnym, który znajduje się na jednej kondygnacji. Modernistyczne realizacje doskonale uwydatniają walory użytkowe domu jednorodzinnego, które z pewnością dostrzegą inwestorzy poszukujący domu parterowego w nowoczesnej odsłonie. Tego typu domki parterowe przyciągają uwagę piękną elewacją, która doskonale komponuje się z otaczającą zielenią. Cena projektu: 2400 zł.

Najlepsze pompy ciepła - sprawdź promocje!

Nowoczesne domy o charakterze dworkowym

Futurystyczne i modernistyczne domy to nie jedyne rozwiązanie, gdyż nowocześnie może się prezentować dom o charakterze dworkowym. Projekty domów parterowych o powierzchni użytkowej sięgającej 105,30 m2, doskonale sprawdzą się na wąskich działkach budowlanych. Pomimo niewielkich rozmiarów, modernistyczne domy są najczęściej wybierane przez rodziny z dziećmi, które mogą liczyć na trzy pokoje, dwie łazienki, kuchnię częściowo otwartą na salon, połączoną ze spiżarnią.

Niekwestionowanym atutem tego projektu jest prosta i elegancka bryła, która doskonale łączy się z detalami architektonicznymi. Tego typu nowoczesne domy nie są podpiwniczone. Cena projektu: 2200 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny