Projekt nowoczesnego domu parterowego

Małe nowoczesne domy parterowe

Nieco mniejszą powierzchnię mieszkalną (92,91 m2) posiadają małe nowoczesne domy Nasturczynek 2, które będą odpowiedzią na potrzeby rodzin mających wąską działkę budowlaną. Prosta bryła budynku w połączeniu z ciekawymi detalami architektonicznymi prezentuje się nie tylko elegancko, ale również nowocześnie. Takie projekty domów parterowych z garażem mogą nas kosztować 2200 zł.

Małe nowoczesne domy będą idealnym rozwiązaniem dla niewielkiej rodziny. Budynek wyróżniający się prostą bryłą i nieskomplikowaną konstrukcją dachu pozwoli na swobodne zorganizowanie wnętrza domu, umożliwiając jednocześnie na komfortowe rozplanowanie wszystkich funkcji. Zgrabne, nowoczesne domy charakteryzują się energooszczędnością, co oznacza, że będą tanie w eksploatacji. Nie są to projekty domów z garażem, dlatego domownicy będą mogli liczyć na większą powierzchnię użytkową i lepszą aranżację działki. Cena projektu Poladowo o powierzchni 74,80 m2 wynosi 1900 zł.

Projekty domów o dużej powierzchni

Domki parterowe Hortensjów będą idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, które potrzebują dużej przestrzeni.  Projekty domów o powierzchni użytkowej, która wynosi 208,61 m2, uwzględniają trzy pokoje, dwie łazienki, kuchnię z jadalnią, salon, a także gabinet. Z racji mniej skomplikowanej konstrukcji dachu nowoczesne domy parterowe są bardzo proste w budowie. Chyba, że postawimy na futurystyczne i modernistyczne formy. Dla wygody domowników, projekty domów obejmują również pralnię, schowek, kotłownię i garaż dwustanowiskowy. Zaletą modernistycznych domów parterowych jest ich wytrzymałość, ze względu na to, że posiadają strop pod kondygnacjami. Cena projektu: 3900 zł.

Projekty domów parterowych Paleśnica o powierzchni użytkowej 178,70 m2 zachwycają rozbudowanym programem funkcjonalnym, który znajduje się na jednej kondygnacji. Modernistyczne realizacje doskonale uwydatniają walory użytkowe domu jednorodzinnego, które z pewnością dostrzegą inwestorzy poszukujący domu parterowego w nowoczesnej odsłonie. Tego typu domki parterowe przyciągają uwagę piękną elewacją, która doskonale komponuje się z otaczającą zielenią. Cena projektu: 2400 zł.

Projekty domów w atrakcyjnych cenach - zobacz!

Nowoczesne domy o charakterze dworkowym

Futurystyczne i modernistyczne domy to nie jedyne rozwiązanie, gdyż nowocześnie może się prezentować dom o charakterze dworkowym. Projekty domów parterowych o powierzchni użytkowej sięgającej 105,30 m2, doskonale sprawdzą się na wąskich działkach budowlanych. Pomimo niewielkich rozmiarów, modernistyczne domy są najczęściej wybierane przez rodziny z dziećmi, które mogą liczyć na trzy pokoje, dwie łazienki, kuchnię częściowo otwartą na salon, połączoną ze spiżarnią.

Niekwestionowanym atutem tego projektu jest prosta i elegancka bryła, która doskonale łączy się z detalami architektonicznymi. Tego typu nowoczesne domy nie są podpiwniczone. Cena projektu: 2200 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny