Nowoczesne meble kuchenne: drewniane i białe

Meble kuchenne wykonane z płyt fornirowych cieszą się rosnącą popularnością w Europie. Tak nowoczesna kuchnia jest ukłonem w stronę dostojnego piękna natury. Eleganckie fronty i klasyczne uchwyty umiejętnie przełamuje czarny blat, który podkreśla charakter nowoczesnej przestrzeni kuchennej, podobnie jak ściany wyłożone czarnymi płytkami ceramicznymi. Połączenie brązu i czerni pozwoliło na stworzenie nietuzinkowej, minimalistycznej kuchni, którą bardzo łatwa jest w utrzymać w czystości. Umieszczenie dużego okna nad zlewem będzie natomiast miłym oderwaniem od codziennych obowiązków. Dzięki niemu możliwe stanie się korzystanie ze promieni słonecznych, które będą wpadać do wnętrza. A może zainteresuje cię także kuchnia z wyspą?

Biała kuchnia utrzymana w nowoczesnej stylistyce może być bardzo przytulna i ciepła, dzięki wykorzystaniu odpowiednich dodatków. Stół kuchenny został zastąpiony przez wyspę, dzięki czemu wnętrze jest bardziej przestronne, a przy tym funkcjonalne. Wrażenie czystej przestrzeni przełamują drewniane elementy. Kuchnia spowita bielą jest niezwykle uniwersalna, dlatego doskonale komponuje się z innymi kolorami. W nowoczesnej kuchni oświetlenie stanowią lampy halogenowe, które uzupełnia lampa zainstalowana nad wyspą. Na korzyść białych mebli kuchennych przemawia fakt, że optycznie powiększają one wnętrze.

Szara kuchnia nie musi być nudna

Kuchnia, w tle której znajdują się szare meble kuchenne nie musi być nudna i chłodna. Szafki w tym kolorze są nowoczesne i doskonale prezentują się w zestawieniu z innymi dodatkami, takimi jak biały blat. Wyjątkowości dodaje wyspa, która sprzyja przygotowaniu posiłków, przechowywaniu akcesoriów kuchennych, jak i spotkaniom rodzinnym. Kuchnia ta jest niezwykle przyjazna, dzięki promieniom słonecznym, które wpadają do wnętrza. Efekt nowoczesności osiągnięto w tej kuchni dzięki wprowadzeniu do niej jasnych ścian i podłogi. Jeśli interesują cię meble kuchenne na wymiar, w tym artykule znajdziesz cennik po województwach.

Nowoczesne meble kuchenne w kolorze czerwieni i czerni

Meble kuchenne w dobrej cenie

Ceny mebli kuchennych na wymiar mogą się różnić u różnych wykonawców nawet o 100%. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert od różnych firm. Najłatwiej to zrobić korzystając z usługi Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wypełniasz prosty formularz i otrzymujesz kilka ciekawych ofert od firm z Twojej okolicy.

Sprawdź!

Wykorzystanie czerwonych mebli kuchennych jest doskonałą propozycją dla osób odważnych. Szafki kuchenne o połyskowej strukturze umiejętnie przeplatają się z czarnym blatem kuchennym. Zaskakujący jest tutaj przede wszystkim układ wnętrza w kształcie litery „U”. Czerwień mebli kuchennych doskonale sprawdzi się w dużych kuchniach, zwłaszcza jeśli są otwarte na salon. Wybór takiej kolorystyki w małej przestrzeni może okazać się przytłaczający. Wtedy najlepiej jest połączyć ją z inną barwą, na przykład z bielą. Ciekawa będzie również aranżacja kuchni z dodatkami w kolorze naturalnego lub ciemnego drewna.

Nowoczesne meble kuchenne w kolorze czarnym wzbudzają entuzjazm. Czarna kuchnia, którą przełamuje biały blat i ściany dodaje ciepła wnętrzu, unikając jednocześnie monotonii. Ponadto, w naturalny sposób rozświetla przestrzeń kuchenną i nadaje jej charakteru.

Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdź

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny