Mężczyźni coraz częściej przywiązują uwagę do swojego wyglądu, szczególnie jeśli chodzi o codzienne stylizacje. Zdarza się, że nawet zwykły plecak męski, który znajdziesz na stronie https://answear.com/k/on/akcesoria/plecaki, może dodać mężczyźnie szyku, szczególnie w delikatnie sportowych i casualowych stylizacjach. Każdy mężczyzna potrzebuje mieć w swojej garderobie co najmniej kilka dodatków uzupełniających codzienne stroje.

Jaki plecak męski wybrać, aby dopasować go do swojego stylu ubierania?

Jeśli na co dzień zakładasz typowo sportowe i mniej formalne stroje, jak najbardziej możesz zabierać ze sobą plecak męski – to idealny element ubioru, który jest nie tylko praktyczny, ale też świetnie uzupełnia wybrany strój wyjściowy.

Zanim zdecydujesz się kupić konkretny model plecaka, zadbaj o to, aby ten był dopasowany do najczęściej wybieranych stylizacji.

Przeanalizuj kilka czynników, dzięki którym wybierzesz odpowiedni model plecaka dla siebie:

 • rozmiar,
 • marka,
 • kolorystyka i wzornictwo,
 • materiał wykonania,
 • typ plecaka.

Oczywiście ważna jest też cena, ale nie najważniejsza. W przypadku męskich dodatków galanteryjnych zawsze w pierwszej kolejności stawiaj na jakość wykonania i praktyczność, dopiero potem sprawdzaj cenę produktu.

Portfel męski – czy każdy mężczyzna powinien go mieć?

Kolejny, można by rzec, że kluczowy dodatek galanteryjny to portfel męski. Zanim wybierzesz konkretny model dla siebie, ustal, jak dużą wersję portfela potrzebujesz. Czasem wystarczy zwykłe etui na karty płatnicze, które doskonale uzupełnia formalne stylizacje męskie, w których królują garnitury i marynarki.

Obszerniejszy i grubszy portfel możesz wybierać wtedy, kiedy nosisz jeansy, joggery albo inne luźniejsze spodnie. Pamiętaj, że podczas noszenia odzieży portfel nie powinien być widoczny po obrysie kieszeni. To może powodować, że Twoja stylizacja po prostu straci na estetyce i nie będziesz prezentować się korzystnie.

plecak męski
Obowiązkowe dodatki galanteryjne każdego mężczyzny – czy portfel i plecak męski są niezbędne?

Jakie dodatki galanteryjne uzupełniają męskie stylizacje?

Dodatki galanteryjne są nieodłącznym elementem stylizacji wyjściowych – nie tylko tych kobiecych, ale także męskich. Jeśli szukasz popularnych dodatków męskich, które pozwolą Ci poczuć się pewnym siebie, koniecznie weź pod uwagę:

 • eleganckie zegarki,
 • wyróżniające się paski,
 • okulary przeciwsłoneczne,
 • męską biżuterię, np. sygnety, bransoletki, łańcuchy na szyję,
 • rękawiczki i szaliki,
 • czapki.

Do typowo formalnego stroju, np. garnituru potrzebujesz też spinek do mankietów, krawatów i poszetki. A zatem pamiętaj, że dodatki galanteryjne męskie to nie tylko portfele i plecaki, choć są najchętniej stosowane przez wielu mężczyzn – prawdopodobnie ze względu na praktyczność, dzięki możliwości noszenia ze sobą większej ilości rzeczy osobistych.

ikona podziel się Przekaż dalej