Ochrona domu

Wszystko o ochrona domu - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat ochrona domu. Nasze sprawdzone porady związane z ochrona domu pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Drzwi przeciwpożarowe - ceny, porady i co jeszcze warto wiedzieć

Drzwi przeciwpożarowe - ceny, porady i co jeszcze warto wiedzieć

Drzwi przeciwpożarowe charakteryzują się dość wysoką ceną, dlatego w dalszym ciągu wielu inwestorów nie decyduje się na ich zakup i montaż. Jednak ze względów bezpieczeństwa budynku i przebywających w nim osób, drzwi ppoż wydają się bardzo dobrym rozwiązaniem. Wymagania przeciwpożarowe stawiane budynkom przez polskie i unijne prawo to kolejny czynnik, który powinien być brany pod uwagę przy wyborze drzwi. Co warto wiedzieć na temat drzwi przeciwpożarowych? Dlaczego warto zastanowić się nad wyborem właśnie takiego rozwiązania? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.
, 12 lipca 2017

Drzwi antywłamaniowe - porady przy wyborze, ceny

Drzwi antywłamaniowe - porady przy wyborze, ceny

Dom powinien być nie tylko komfortowy, dobrze ocieplony i ładnie utrzymany, lecz również bezpieczny.  W tym celu montuje się drzwi antywłamaniowe, które mają za zadanie ochronę mienia właścicieli budynku. Włamanie do mieszkania czy domu jednorodzinnego to realne zagrożenie. Im trudniejsze będzie to przedsięwzięcie dla włamywacza, tym mniejsza szansa, że do niego dojdzie. Jednak drzwi antywłamaniowe to ogólna nazwa, która określa jedynie pewną grupę drzwi, które mogą się bardzo różnić między sobą odpornością na włamanie. Sprawdzamy, jakie są rodzaje drzwi tego typu oraz, co warto wiedzieć, decydując się na ich zakup i montaż.
, 9 maja 2017

Jakie elementy wpływają na bezpieczeństwo domu?

Jakie elementy wpływają na bezpieczeństwo domu?

Dom jest najważniejszym miejscem w życiu każdego z nas. By czuć się w nim naprawdę komfortowo, musimy wiedzieć, że dostęp do niego mają tylko ci, których chcemy zaprosić. Można o to zadbać, sięgając po inteligentne systemy zabezpieczeń.
, 20 kwietnia 2017

Zastanawiasz się nad monitoringiem? Poznaj zalety Monitoringu IP

Zastanawiasz się nad monitoringiem? Poznaj zalety Monitoringu IP

Zastanawiasz się nad zastosowaniem monitoringu domu i nie jesteś pewien jaki system wybrać? Cóż,  jeżeli nie interesują cię półśrodki i poszukujesz profesjonalnego systemu, powinieneś wybrać monitoring IP. Gdybym miał go krótko scharakteryzować, powiedział bym coś w stylu – najwyższa szczegółowość i funkcjonalność dostępna na rynku. Zainteresowany?
, 10 kwietnia 2017

Jak zabezpieczyć plac budowy?

Jak zabezpieczyć plac budowy?

Rozwój firmy, powiększanie biura, w końcu plany nowej inwestycji, która ma zapewnić nowe możliwości i drogi rozwoju. Tyle w teorii. Jednak w praktyce rozpoczynając budowę niewielkiej firmy jak i ogromnej hali produkcyjnej powinniśmy przede wszystkim zabezpieczyć się przed złodziejami, którzy szczególnie w okresie urlopowym czekają na obiekty pozostawione bez żadnego nadzoru.
, 28 listopada 2016

Instalacje i systemy alarmowe do domu jednorodzinnego

Instalacje i systemy alarmowe do domu jednorodzinnego

Systemy alarmowe to obok monitoringu domu jedna z najskuteczniejszych metod ochrony przed włamaniem. Obecność systemu może uchronić nasze mienie, a także działać odstraszająco na potencjalnych włamywaczy. W ofertach producentów znajdziemy wiele skutecznych instalacji. Poniżej podpowiemy, jaki alarm do domu wybrać, jakie są najpopularniejsze rodzaje systemów i na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu.
, 25 kwietnia 2016

Monitoring domu przez internet

Monitoring domu przez internet

Z upływem czasu można zaobserwować stały wzrost przestępczości. Coraz więcej właścicieli nieruchomości mieszkalnych obawia się pozostawiać swój dom bez żadnego nadzoru. Idealnym rozwiązaniem może okazać się zastosowanie nowych technologii informatycznych. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań coraz większą popularnością i zaufaniem wśród klientów cieszy się monitoring domu przez internet. Zestawy wykorzystywane do monitoringu mogą obejmować dowolną część domu jednorodzinnego lub mieszkania. Monitoring może być wykorzystywany do obserwacji domu, ale także może służyć jako obserwacja dziecka. Korzystny zwłaszcza w przypadku zwierząt z lękami separacyjnymi może okazać się też monitoring zwierząt.
, 20 kwietnia 2016

Ochrona domu jednorodzinnego za pomocą agencji ochrony

Ochrona domu jednorodzinnego za pomocą agencji ochrony

Podejmując decyzję o sposobie ochrony domu jednorodzinnego przed włamaniem mamy kilka opcji. Zaopatrzenie się w solidne systemy alarmowe, antywłamaniowe okna, system kamer lub oświetlenie wyposażone w czujniki ruchu to podstawowe minimum. Ciekawą opcją jest też monitoring domu. Jeżeli jednak dysponujemy większymi funduszami na ten cel, warto zainteresować się profesjonalnymi agencjami ochrony.
, 25 kwietnia 2016

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem - systemy alarmowe i nie tylko

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem - systemy alarmowe i nie tylko

Pozbawione zabezpieczeń domy jednorodzinne stanowią bardzo łatwy kąsek dla każdego włamywacza. Tak naprawdę niewielu właścicieli domów myśli o solidnej ochronie domu. Aby uniknąć tej niepożądanej wizyty, poniżej przedstawiamy kilkanaście rozwiązań, które pomogą zabezpieczyć nasz dom, a nawet stworzyć z niego prawdziwą fortecę. Monitoring domu, systemy alarmowe, wynajęcie agencji ochrony czy po prostu solidne drzwi antywłamaniowe to podstawy bezpiecznego domu.
, 25 kwietnia 2016

Najlepsze drzwi antywłamaniowe na rynku

Najlepsze drzwi antywłamaniowe na rynku

Coraz więcej domów posiada zmyślne zabezpieczenia takie jak monitoring, mające na celu chronić nasz dobytek przed niepożądanymi gośćmi. Jednym z najistotniejszych elementów są tutaj drzwi antywłamaniowe, które stanowią podstawę domowego systemu ochrony. Czy wiesz jednak, na co zwrócić uwagę, podczas ich wyboru?
, 28 kwietnia 2016

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe – koszty, które wybrać

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe – koszty, które wybrać

Wiele osób zastanawia się czy warto inwestować w zewnętrzne rolety antywłamaniowe na okna drewniane. Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na to pytanie, bowiem wszystko zależy od miejsca w którym rolety mają być umieszczone. Tego typu produkty wiążą się z dość dużym wydatkiem, dlatego nie opłaca się umieszczać ich na piętrach bloków czy też na wyżej położonych oknach domów jednorodzinnych. Z kolei w niskim domku, położonym z dala od sąsiadów, zewnętrzna roleta antywłamaniowa może być bardzo przydatnym i funkcjonalnym rozwiązaniem.
, 24 kwietnia 2016

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij