Materac kieszeniowy masujący – co go wyróżnia?

Materac kieszeniowy masujący (https://nowoczesne-materace.pl/materace-sprezynowe-kieszeniowe/materac-kieszeniowy-masujacy-26-cm-marc-premium.html) to model zamknięty w pokrowcu Comfort, który cechuje się atestem antypilingowym i działaniem antyalergicznym. Pikowanie włóknem klimatyzującym pozwala cieszyć się optymalną temperaturą podczas wypoczynku i odpowiednim poziomem wentylacji.

Za właściwości masujące odpowiada pianka profilowana HyperElastic, która stanowi główny czynnik zapewniający głęboki sen i komfortowy relaks. Zawartość warstw wykonanych z naturalnego filcu wpływa na wytrzymałość materaca, przez co służy on przez wiele lat.

Bardzo ważne są także sprężyny kieszeniowe. Objęte technologią Control Colling elementy sprawiają, że znika niekomfortowy efekt fali materaca. Gdy śpią na nim dwie osoby, model dopasowuje się do obu kształtów i ciężarów ciał z osobna. Produkt powstaje w Polsce z wykorzystaniem certyfikowanych surowców.

Dla kogo jest materac masujący?

Ze względu na technologię kieszeniową materac masujący idealnie sprawdza się dla par. Pozwala na komfortowe, ciche użytkowanie, w ramach którego dwie osoby mogą się wyspać na modelu dopasowanym do swojego ciała. Możliwość odpoczynku na piance profilowanej sprawdzi się u wszystkich, którzy zmagają się z bólami pleców.

Z modelu mogą śmiało korzystać alergicy. Wszystkie użyte do produkcji elementy materaca są dla nich bezpieczne. Do spajania poszczególnych komponentów wykorzystuje się wodny, bezwonny klej, który nie spowoduje żadnych podrażnień. Materac masujący to także opcja dla wszystkich, którym zależy na długotrwałym użytkowaniu i zdrowym śnie.

Materac masujący – dostępne wymiary

Materace masujące można dopasować do wielu modeli łóżek. Sprawdzą się zarówno w sypialniach małżeńskich, jak i pokojach dziecięcych czy hotelowych. Występują w takich rozmiarach jak: 80 cm x 200 cm, 90 cm x 200 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 200 cm, 160 cm x 200 cm i 180 cm x 200 cm.

Zalety materaca masującego

Dzięki kieszeniowej budowie każda część materaca jest odrębną jednostką, co pozwala na komfortowy sen niezależnie od wagi czy kształtu sylwetki użytkowników. Zmniejsza to szanse na ból pleców i przyspiesza regenerację ciała, nawet po dużym wysiłku. W zależności od wybranego modelu można liczyć na dodatkowe właściwości np. zawartość antybakteryjnego ekstraktu z aloesu.

ikona podziel się Przekaż dalej