System ogrodzeniowy Joniec ® – ogrodzenia modułowe

Ogrodzenia betonowe firmy Joniec ®

Firma Joniec ® jest dziś jednym z wiodących producentów ogrodzeń łupanych. W jej ofercie znajdziemy również takie propozycje jak płot panelowy, płytki elewacyjne, podmurówki, elementy architektury ogrodowej. Warto wiedzieć, że początków tak szerokiego asortymentu należy szukać w latach osiemdziesiątych XX wieku. Najpierw pod szyldem Joniec ® produkowano łupane płytki elewacyjne. Już wtedy producent zdobywał pozytywne opinie klientów.

Na szerokie wody firma wypłynęła w 1997 roku. Rozpoczęła produkcję swego autorskiego pomysłu, jakim są ogrodzenia betonowe łupane. Marka nadal się rozwija i szuka nowych, ciekawych rozwiązań. Dzięki temu jej produkty są sprzedawane również poza naszym krajem. Znajdują nabywców w państwach Unii Europejskiej. Systemy ogrodzeniowe Joniec ® odznaczają się najwyższą jakością. Spełniają wszelkie standardy wymagane w krajach europejskich.

Przechodzimy teraz do przeglądu oferty firmy Joniec ®. Jej najważniejszy element, czyli ogrodzenia z pustaków łupanych, muszą trochę poczekać. Zaczniemy bowiem od ogrodzeń modułowych. Mają one wiele zalet, choć wspomnimy tu o dwóch podstawowych. Po pierwsze są bardzo łatwe w montażu, co znacznie skraca czas wykonania całego ogrodzenia. Po drugie dają wiele ciekawych rozwiązań aranżacyjnych. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o ogrodzeniach.

Modułowe ogrodzenia Joniec®

Ogrodzenia modułowe Joniec® występują w czterech wersjach. Pierwsza z nich to nowoczesna linia ROMA Classic. Nowoczesna, dlatego, że płot można stworzyć na kilka sposobów. Wybieramy na przykład tradycyjne ogrodzenie betonowe z podmurówką i wąskimi słupkami. Podmurówka może być podwyższona a słupki szersze lub konstruujemy cały, spójny mur. Kolory bloczków to gagat, onyx oraz topaz.

Do domów i budynków użyteczności publicznej o nowoczesnej architekturze polecane są płoty ROMA Horizon. Ich podstawowy element, czyli bloczki ogrodzeniowe umożliwiają szybki i łatwy montaż. Dostępne kolory to grafit, marengo, platinum, onyx, piryt. Tymczasem subtelne barwy i prosty design oferuje linia ROMA Perfect. Wersja Modyń wyraźnie różni się od poprzedniczek. Przede wszystkim, dlatego, że powstaje z czarnych gresowych bloczków. Poza inna fakturą, ich ścianki są zaokrąglone. Sprawdź także ten artykuł o ogrodzeniach panelowych.

®
Przykładowe ceny ogrodzeń modułowych Joniec

ROMA Classic

ROMA Horizon

Modyń

Wymiary bloczków ogrodzeniowych

36/36/20 cm, 50,4/20/20 cm, 25,2/20/20 cm.

50,4/20/20 cm, 50,4/28/20 cm.

36/15(20)/20 cm

Kolory

Onyx, gagat, topaz.

Piryt, grafit, onyx, biały, platinum, marengo.

Czarny, inne kolory na zamówienie.

Cena za sztukę

Większe bloczki około 25 zł/szt. Najmniejszy około 14 zł/szt.

Większe bloczki około 33 zł/szt. Mniejsze około 27 zł/szt.

Około 12 zł/szt.

Ogrodzenia łupane marki Joniec®

Pustak łupany na ogrodzenia

Pustak łupany to podstawowy element interesującego nas ogrodzenia. Powstaje z połączenia cementu wysokiej klasy ze szlachetnym kruszywem. Końcowym etapem produkcji jest nadanie mu wyglądu i faktury naturalnego kamienia. Zaletą pustaka tego tupu jest odporność na warunki atmosferyczne. Wykazuje niską nasiąkliwość i wytrzymałość na uszkodzenia w ujemnych temperaturach. Bloczki ogrodzeniowe tego typu odznaczają się estetycznym wyglądem.

Ogrodzenia Joniec, a dokładniej ogrodzenia łupane, a także systemy ogrodzeniowe Joniec, w tym ogrodzenia łupane
Ogrodzenia Joniec® - przegląd oferty, ceny, opinie, porady przy wyborze

Łupane ogrodzenia Joniec®

to autorski projekt tego producenta. Na rynku zadebiutowały w 2003 roku. Obecnie występują w pięciu wersjach. Pierwsza z nich to GORC de Luxe GL22. W składzie tego systemu znajdują się dwuelementowe bloczki na słupki. Powstaje z nich również podmurówka. Opisywane ogrodzenia zbierają pozytywne opinie klientów podobnie jak odmiana GORC de Luxe GL38. Popularnym rozwiązaniem jest połączenie słupków wersji GL38 z podmurówką odmiany GL22.

Ciekawe możliwości aranżacyjne daje klientom ogrodzenie GORC®

de Luxe GL22/8. Jest ono wzbogacone o bloczki o wysokości 8 cm. To właśnie dzięki nim płot nabiera niepowtarzalnego wyglądu. Praktycznie takie same możliwości daje linia GORC® de Luxe GL38/8. W niej również znajdują się większe bloczki. Tymczasem klasycznym i majestatycznym designem odznacza się ostatnia odmiana. Chodzi tu o ogrodzenie GORC® Top. A może zainteresuje cię także ten artykuł z cennikiem ogrodzeń?
Przykładowe ceny ogrodzeń łupanych Joniec®

GORC de Luxe GL22

GORC de Luxe GL22/8

GORC de Luxe GL38

Wymiary bloczków ogrodzeniowych

38/22/16 cm, 38/4,5/16 cm.

38/22/8 cm.

38/38/16 cm.

Kolory

Onyx, getyt, czarny, stalowy, piaskowy, kremowy.

Piryt, onyx, czarny, silver i inne.

Czarny, kremowy, piaskowy, stalowy i inne.

Cena za sztukę

Większe bloczki około 17-24 zł/szt. Mniejsze około 7 zł/szt.

Cena to około 10-14 zł/szt.

Około 24-30 zł/szt.

Nie tylko ogrodzenia – palisada i inne produkty

Płot panelowy czy ogrodzenia łupane to nie jedyne produkty firmy Joniec®

cieszące się świetnymi opiniami klientów. W ofercie producenta znajdziemy też trwałe i estetyczne palisady. Są to elementy małej architektury do obramowania trawników, rabat kwiatowych, podjazdów i parkingów. Mogą też pełnić czysto dekoracyjną rolę. Palisady powstają z betonu łupanego i występują w dwóch wersjach. Pierwsza to palisady łupane MOGIELICA a druga to linia STONE.

Opisywane palisady to nie ostatnie propozycje firmy Joniec®

. W jej ofercie znajdują się też inne elementy. Jeśli chodzi o architekturę ogrodową są to gazony, elementy skarpowe oraz kostka łupana. Kupić można również daszki betonowe, płytki elewacyjne, przęsła ogrodzeniowe. Ciekawym produktem są podmurówki prefabrykowane. Charakteryzuje je niska cena i szybki montaż. Powyższy przegląd oferty firmy Joniec® jest niezwykle cenny. Pokazuje z jak wszechstronnym producentem mamy do czynienia. Ponadto nie musimy dużo płacić by otrzymać produkty wysokiej jakości. A może zainteresuje cię także ten artykuł z wzorami na ogrodzenia metalowe?
Ogrodzenia ROMA Topaz, a także ogrodzenia Joniec krok po kroku, oferta, ceny, opinie oraz porady
Ogrodzenia Joniec® - przegląd oferty, ceny, opinie, porady przy wyborze

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości firmy Joniec®. Materiał nie jest artykułem sponsorowanym.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 85,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny