Ogrzewanie elektryczne

Wszystko o ogrzewanie elektryczne - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat ogrzewanie elektryczne. Nasze sprawdzone porady związane z ogrzewanie elektryczne pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Ogrzewanie podłogowe elektryczne - opinie, zalety, wady, cena, sposób montażu

Ogrzewanie podłogowe elektryczne - opinie, zalety, wady, cena, sposób montażu

Ogrzewanie podłogowe od kilkunastu lat stało się bardzo popularne w większości nowobudowanych domów. Rzadko montuje się je wprawdzie w całym domu, ale często decydujemy się na instalację centralnego ogrzewania w łazienkach, kuchniach, czy salonach. Większość montowanych w polskich domach instalacji to ogrzewanie podłogowe wodne, ale coraz więcej osób decyduje się na wygodniejsze w użytkowaniu ogrzewanie podłogowe elektryczne lub zwykłe podgrzewanie podłogowe elektryczne. Zobacz, jakie są zalety i wady każdego z tych rozwiązań.
, 22 kwietnia 2017

Jakie ogrzewanie do domu?

Jakie ogrzewanie do domu?

Każdemu z nas zależy na komforcie we własnym mieszkaniu i domu, a ciepło  jest niezaprzeczalnie  istotnym jego elementem. Warto bliżej przyjrzeć się coraz powszechniejszym rozwiązaniom w dziedzinie ogrzewania. W trakcie rozmowy z Inwestorem proponuję rozważyć zakup i montaż  ogrzewania elektrycznego a dokładnie elektrycznego ogrzewania podłogowego akumulacyjnego. Dlaczego, już wyjaśniam…
, 28 kwietnia 2017

Grzejniki elektryczne - ceny, rodzaje,

Grzejniki elektryczne - ceny, rodzaje,

Grzejniki elektryczne pozwalają na szybkie i bardzo wygodne ogrzewanie pomieszczeń. Możemy stosować je  jako ogrzewanie podstawowe lub uzupełniające. Ogrzewanie elektryczne jest przede wszystkim wygodne. Elektryczny grzejnik możemy szybko przestawić w inne miejsce, czy w kilkanaście minut dogrzać schłodzone pomieszczenie. W ofertach handlowych znajdziemy wiele dobrych jakościowo grzejników o stacjonarnym lub przenośnym zastosowaniu.
, 10 maja 2017

Piec akumulacyjny CO - cena, opinie, koszty ogrzewania

Piec akumulacyjny CO - cena, opinie, koszty ogrzewania

Piec akumulacyjny to nowoczesne urządzenie grzewcze, które zapewnia niemal bezobsługową pracę. Jest skuteczne, wydajne i nie wymaga wydzielenia pomieszczenia na kotłownię. W ofertach handlowych znajdziemy kilka typów pieców akumulacyjnych, które zasługują na naszą uwagę. Poniżej wskażemy ich najważniejsze właściwości oraz podpowiemy, o czym warto wiedzieć przed zakupem pieca CO aby nasze ogrzewanie domu było jak najbardziej efektywne.
, 28 kwietnia 2017

Ogrzewanie elektryczne domu - koszty, czym się różni od gazowego?

Ogrzewanie elektryczne domu - koszty, czym się różni od gazowego?

Wybór sposobu ogrzewania naszego domu ma największy wpływ na wysokość późniejszych kosztów jego użytkowania. Odpowiednie piece CO zapewniają nam spokój na wiele lat. Do najpopularniejszych sposobów należą ogrzewanie gazowe, elektryczne i węglowe. Z uwagi na proekologiczne przepisy odchodzi się powoli od ogrzewania węglem na rzecz gazu lub prądu. Dlatego coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, czy ogrzewanie gazowe będzie rzeczywiście tańsze od ogrzewania elektrycznego? Osobnym pytaniem jest sposób oddawania ciepła - tu królują ogrzewanie podłogowe i grzejniki.
, 10 maja 2017

Koszty ogrzewania elektrycznego domu i mieszkania przy instalacji CO

Koszty ogrzewania elektrycznego domu i mieszkania przy instalacji CO

W powszechnym mniemaniu ogrzewanie elektryczne oznacza wysokie koszty eksploatacji. Opinia ta zrodziła się w czasach, gdy budynki były niedocieplone i źle izolowane, a więc ich zapotrzebowanie na ciepło znacznie przewyższało obecne standardy.
, 8 maja 2017

Sposoby na tanie ogrzewanie domu jednorodzinnego

Sposoby na tanie ogrzewanie domu jednorodzinnego

Wybór sposobu ogrzewania domku jednorodzinnego jest jedną z najważniejszych kwestii, decydujących o późniejszych kosztach eksploatacji całego budynku. O kotłowni powinniśmy pomyśleć już na etapie tworzenia projektu budowlanego, bądź podczas rozpoczęcia prac budowlanych. Do najpopularniejszych sposobów ogrzewania domów jednorodzinnych należy ogrzewanie: prądem, gazem, paliwem stałym, kominkowe oraz tzw. ogrzewanie solarne. Z kolei najbardziej efektywnym sposobem na oddawanie ciepła w pomieszczeniach mieszkalnych jest zwykle ogrzewanie podłogowe. Zobaczmy więc, jakie są najtańsze i najbardziej efektywne sposoby ogrzewania domu.
, 28 kwietnia 2017

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij