Okap kuchenny

Nortberg – ekskluzywna polska marka

Przede wszystkim należy powiedzieć parę słów o samej marce. Została ona stworzona w 2011 roku. Od samego początku stawiała na innowacyjne rozwiązania i unikalny design. Nortberg to okapy kuchenne dla wymagającego klienta, dla którego liczy się nie tylko styl i elegancja, ale także niezawodność i funkcjonalność. Są projektowane tak, by spełniały najwyższe standardy estetyczne oraz użytkowe. Nortberg to ekskluzywne okapy w przystępnej cenie i o świetnych parametrach technicznych. Urządzenia te są tworzone w Polsce, we współpracy z doświadczonymi, cenionymi w branży projektantami. Firma podąża za trendami, ale zarazem stara się je wyprzedzać, odpowiadając na potrzeby konsumentów, zmieniających się realiów oraz możliwości, jakie daje nowoczesna technologia. To właśnie dlatego marka Nortberg szybko stała się jednym z liderów branży wśród dostawców okapów kuchennych za pośrednictwem serwisów internetowych. I to dlatego urządzenia tego producenta są coraz chętniej kupowane przez konsumentów.

Zalety okapów Nortberg

Szczególną uwagę warto zwrócić na cechy wyróżniające markę na tle innych pozycji na rynku. Okapy kuchenne Nortberg odznaczają się wysoką wydajnością oraz cichym działaniem. Dzięki zastosowaniu topowych materiałów (stal nierdzewna, hartowane szkło, chromowane elementy) i komponentów pochodzących od uznanych dostawców polskich i europejskich, urządzenia te gwarantują niezawodność i wysoką żywotność. Nortberg to producent, który nie pozwala sobie w tych kwestiach na jakiekolwiek kompromisy.

Podkreślić należy również energooszczędność produktów firmy. To przede wszystkim sprzęt klasy energetycznej A i A+. W okapach marki stosowane są także diody LED, które zużywają mniej prądu niż inne systemy oświetleniowe. Nortberg przywiązuje dużą wagę do ekologii. To dlatego produkty marki są produkowane z użyciem energii odnawialnej.

Dużą zaletą okapów Nortberg jest także cena w stosunku do możliwości. Marka odznacza się świetnymi parametrami technicznymi, wyposażeniem, jakością wykonania i wykorzystywanymi technologiami w swym segmencie rynku. Jej okapy kuchenne posiadają zaawansowane systemy sterowania, timery oraz inne rozwiązania, dzięki którym korzystanie z okapu jest komfortowe.

Niewątpliwie należy również zwrócić uwagę na oryginalne wzornictwo produktów tej marki. Celując w wymagającego klienta, stawia ona na projekty, które robią wrażenie i cieszą oko. Trudno odmówić elegancji okapowi wyspowemu Tulip White, którego ceramiczny klosz jest inspirowany kształtem kwiatu tulipana. Nie sposób zignorować nowoczesnych i delikatnych geometrycznych linii okapu przyściennego Royal Black oraz okapu kominowego Veiro. A to tylko kilka przykładów.

Tulip White

Szeroka i nowoczesna oferta Nortberg

Nortberg oferuje ponad 80 modeli podstawowych różnego rodzaju okapów kuchennych. Wliczając w to wszystkie warianty kolorystyczne, rozmiarowe i wyposażeniowe, w katalogu marki można znaleźć ponad 400 produktów. Wiele z nich pozwala na pracę zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu. Tak szeroki asortyment pozwala dobrać odpowiedni model okapu do kuchni zaaranżowanej praktycznie w każdym stylu. Bez trudu można dopasować urządzenia Nortberg do kuchni nowoczesnych, skandynawskich i klasycznych. Świetnie sprawdzą się one w pomieszczeniach z wykończeniem na wysoki połysk. W ofercie można znaleźć również idealne modele do kuchni zaprojektowanych w stylu rustykalnym oraz prowansalskim.  

Pełen katalog produktów Nortberg obejmuje:

  • okapy wyspowe,
  • okapy kominowe,
  • okapy podszafkowe,
  • okapy rustykalne,
  • okapy sufitowe,
  • okapy blatowe.

Firma oferuje również akcesoria takie jak rury spiro, filtry węglowe, filtry aluminiowe, płyny do czyszczenia stali nierdzewnej, piloty zdalnego sterowania.

Okap Vito

Luksusowe okapy blatowe Nortberg

Wraz z pojawieniem się odświeżonej strony do sprzedaży trafiła nowość w ofercie firmy – okapy blatowe Nortberg. Na obecną chwilę marka proponuje dwa modele – zaawansowany technologicznie model Integra oraz ekskluzywny okap Vito. Ten pierwszy należy do najnowszej generacji okapów kuchennych zintegrowanych z płytą indukcyjną. Urządzenie to pozwala na pracę w 6 stopniach prędkości, skutecznie pozbywając się oparów powstających w czasie gotowania. Połączona z tym okapem płyta indukcyjna posiada 4 palniki i 10 stopni mocy oraz wbudowane technologie wykrywania obecności garnków, blokady przed dziećmi, automatycznego wyłączania, podwójnego ogrzewania. Vito to z kolei okap wysuwany z blatu, który instaluje się za płytą grzewczą. Doskonale pochłania opary i cząsteczki tłuszczu, pracuje w klasie energetycznej A, zaopatrzony jest w oszczędne w poborze mocy oświetlenie oraz nowoczesne sterowanie. Okapy blatowe to najnowszy trend w ostatnich miesiącach, coraz bardziej popularny ze względów estetycznych i praktycznych. Wielu kupujących docenia, że zajmują mało miejsca i są bardzo wydajne.

okap veiro

Nortberg to stały rozwój

Nortberg nieustannie się rozwija, poszerzając ofertę o coraz ciekawsze propozycje i rozwiązania. Można to dostrzec nie tylko na przykładzie szerokiego zestawu okapów ciągle rozbudowywanego o nowe modele, ale i w wypadku odświeżonej strony marki. Na zaktualizowanej witrynie pojawiła się chociażby możliwość filtrowania produktów według pożądanych kryteriów – ceny, szerokości, klasy energetycznej, sterowania, trybu, pracy, wykończenia. Można teraz łatwiej wyszukać okap kuchenny w ofercie marki. Dużym ułatwieniem przy wyborze jest także nowa strefa inspiracji. Można w niej zobaczyć, jak okapy kuchenne Nortberg wyglądają w kuchniach klientów, co może pomóc w aranżacji tych urządzeń we własnym mieszkaniu. Na stronie znaleźć też można rozbudowaną strefę architekta, z której skorzystać mogą nie tylko profesjonaliści. Umieszczono w niej modele 3D okapów Nortberg, ich wizualizacje, dane techniczne i inne informacje, które pomagają w podjęciu świadomego wyboru.

artykuł partnera

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny