Okleiny meblowe w Castoramie – ciekawe motywy, opinie, ceny

Najpopularniejsze wzory oklein i naklejek

Tak naprawdę okleiny meblowe w Castoramie są podzielone na dwie główne grupy produktów: okleiny oraz naklejki. Pierwsza grupa obejmuje największą liczbę wzorów, ponieważ w sprzedaży znajduje się ponad 200 propozycji. W tym miejscu wymieniamy okleiny wyróżniające się pewnymi standardowymi szerokościami. Najwięcej wzorów udostępnionych w sprzedaży posiada szerokość 45 cm. Zamówić możemy także okleiny o szerokości 67,5 cm oraz 90 cm. Jest to istotna informacja, ponieważ okleiny meblowe w Castoramie sprzedawane są w metrach bieżących.

Warto dodać, że okleiny znajdujące się w kolekcjach najczęściej są samoprzylepne. Dzięki temu nie sprawiają żadnego problemu przy aplikacji ich na wybrane meble lub inne gładkie powierzchnie. Dodatkowo możemy je przyciąć do oczekiwanej długości oraz szerokości. Jeżeli chodzi o wzory, to największą popularnością cieszą się okleiny drewnopodobne. Struktura drewna świetnie prezentuje się przede wszystkim na klasycznych meblach. Jeżeli zależy nam na utrzymaniu efektu nowoczesnych mebli, to warto zdecydować się na jednokolorowe okleiny. Dostępne są one w modnych kolorach, które świetnie odwzorowują styl skandynawski, glamour oraz industrialny. Każda okleina jest wyprodukowana z folii PCV, dlatego nie musimy martwić się o utrzymanie ich w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub nasączoną delikatnym detergentem do mycia.

W drugiej grupie znajdują się naklejki ścienne, które również możemy wykorzystać do nadania meblom nowego życia. Ciekawe motywy przedstawiające kontury zwierząt, budowli architektonicznych, jak i również kolorowe grafiki mogą całkowicie odmienić wnętrze. Dużą popularnością cieszą się naklejki na ścianę dla dzieci. Szczególnie naklejki 3d, które prezentują się bardzo realistycznie. Liczne wzory mogą być wykorzystywane nie tylko w mieszkaniach, ale również wnętrzach lokali usługowych. Nadadzą ciekawy charakter w restauracjach, poczekalniach, sklepach lub punktach przedszkolnych. Tak jak w przypadku okleiny, naklejki ścienne nie wymagają żadnych większych umiejętności, by móc je zaaplikować na wybraną powierzchnię. Składają się z samoprzylepnej warstwy, którą należy jedynie przyłożyć do gładkiej ściany lub innej nawierzchni. Na odnowienie mebli istnieje bardzo ciekawy sposób. Sprawdź także ten artykuł o rodzajach naklejek na meble.

Zobacz polecane naklejki i ozdoby

Okleiny meblowe w Castoramie – opinie i ceny

Wybór naklejek i oklein w sklepie Castorama obejmuje prawie 300 produktów. Na pewno decyzja co do ich zakupu będzie kierowana nie tylko dopasowanym wzorem, ale również atrakcyjną ceną. Dlatego właśnie przygotowaliśmy specjalne zestawienie cenowe najpopularniejszych propozycji. Dzięki temu będzie łatwiej oszacować ostateczny koszt planowanej metamorfozy wnętrza.

Przykładowe ceny popularnych wzorów oklein i naklejek

Nazwa produktu

Cena

Naklejki na ścianę dla dzieci 3D Safari

14,99 zł/szt. – bardzo dobre opinie

Naklejki na ścianę dla dzieci 3D samochody ciężarowe

Ceny od 15,68 zł/szt.

Naklejka samoprzylepna Magnolia 65x45 cm 2 szt.

34,98 zł – bardzo dobre opinie

Naklejka samoprzylepna kwiat jabłoni 40x30 cm 2 szt.

22,98 zł

Naklejka welurowa Kuchnia 19x32 cm

22,98 zł

Okleina Oak Silver/Grey 67,5 cm

12,48 zł/mb

Okleina Peartfree 45 cm

8,37 zł/mb

Okleina Ash White 90 cm

15,98 zł/mb

Okleina statyczna Sand 90 cm

59,98 zł/mb

Okleina statyczna Sand 67,5 cm

49,98 zł/mb

Okleina 3D ittle Tiles 45x1,5 m

39,98 zł/rolka

Jak widać w powyższym zestawieniu, ceny oklein meblowych nie zaliczają się do zbyt wygórowanych. Za 1 metr bieżący zapłacimy średnio od 8 do 20 złotych. Najdroższe wzory będą kosztować nawet prawie 60 złotych za metr bieżący. Jednak jest ich zdecydowana mniejszość. Jeżeli chodzi o naklejki, to już za kilkanaście złotych możemy wprowadzić do mieszkania dekoracyjny element. Zatem okleiny meblowe, jak i również naklejki ścienne to tani i szybki sposób, by wprowadzić do wnętrza powiew świeżości.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny