Okna dachowe VELUX - oferta i cennik

Okna połaciowe VELUX w klasie Standard

Okna poddaszowe firmy VELUX produkowane są w różnych klasach, przeznaczonych dla odbiorców o różnych wymaganiach. Klasa Standard to okna przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią łatwość obsługi oraz funkcjonalne rozwiązania. W klasie tej dostępne są okna dachowe oznaczone symbolem Standard GZL 1051.Są to okna drewniane z górnym otwieraniem. Mają one dobrą wentylację nawet, gdy okno jest zamknięte i energooszczędną szybę. Cena tych okien wynosi od 1179 zł. Firma posiada rozwiązania zarówno, jeśli chodzi o dolne otwieranie, jak i górne otwieranie.

Kolejną propozycją tego producenta w tej klasie są weluksy dachowe o oznaczeniu Standard GZL 1051B. Są to okna drewniane z dolnym otwieraniem i dobrą wentylacją nawet w przypadku zamkniętych okien​ oraz z szybą energooszczędna. Cennik tej serii okien zaczyna się od 1179 zł.

Okna dachowe VELUX w tej klasie to także model Standard GLU 0051. Jest to okno drewniano-poliuretanowe z otwieraniem górnym. Cechuje się ono bardzo dobrą wentylacją przy zamkniętym oknie. Posiada szybę energooszczędną. Cena tego modelu zaczyna się od 1533 zł. Sprawdź także ten artykuł z cennikiem montażu okien.

Innym modelem marki VELUX w klasie Standard są okna oznaczone symbolem Standard GLU S10001. Są to okna drewniano-poliuretanowe z dolnym otwieraniem. Posiadają drewniany rdzeń pokryty poliuretanem, energooszczędną szybę, zintegrowaną wentylację oraz filtr, który zatrzymuje owady i kurz. Są to okna, które sprawdzą się w pomieszczeniach wilgotnych oraz w takich, gdzie jest wysoka ścianka kolankowa. Cennik tego modelu dostępny jest od 1572 zł. Okno dachowe Velux warto wyposażyć także w rolety zewnętrzne lub w rolety wewnętrzne.

Okna połaciowe VELUX w klasie Standard Plus

Okna dachowe VELUX dostępne są również w podniesionej kategorii Standard Plus. Są to okna dwukomorowe z pakietami 3-szybowymi. W tej klasie można zakupić między innymi okna dachowe z oznaczeniem Standard Plus GLL 1061. Są to okna drewniane z górnym otwieraniem. Ich wentylacja dzieła bardzo dobrze również przy zamkniętym oknie. Posiadają podwyższoną izolacyjność dźwiękową, pakiet energooszczędny oraz dodatkową uszczelkę. Cena tych okien wynosi od 1529 zł. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także ten artykuł o oknach PCV.

Inne okna dachowe w tej klasie to model z oznaczeniem Standard Plus GLL 1061B. Okna te są drewniane i mają dolne otwieranie. Cechują się wysoką izolacyjnością dźwiękową, bardzo dobrą wentylacją. Posiadają dodatkową uszczelkę i pakiet energooszczędny.

Standard Plus GLU 0061 to kolejna propozycja firmy VELUX w tej klasie. Są to okna drewniano-poliuretanowe z górnym otwieraniem. Posiadają pakiet energooszczędny, nie wymagają konserwacji, cechują się wysoką izolacyjnością dźwiękową i bardzo dobrą wentylacją nawet, w przypadku, gdy są zamknięte. Koszt tych okien zaczyna się od 1870 zł.

VELUX w tej klasie ma również do zaoferowania okna dachowe drewniano-poliuretanowe z otwieraniem dolnym. Okna tego typu oznaczone są symbolem Standard Plus GLU S10002. Cechują się one pakietem energooszczędnym, drewnianym rdzeniem pokrytym poliuretanem, zintegrowaną wentylacją, filtrem zatrzymującym owady i kurz, wyższą izolacyjnością dźwiękową oraz bardzo dobrą izolacyjnością. Cennik tych okien zaczyna się od 1909 zł. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także artykuł opisujący montaż okna dachowego.

Okna dachowe Velux są najbardziej popularne. Są także najbardziej cenione - zbierają dobre opinie, chociaż mają niezłe ceny.
Okna dachowe VELUX - rodzaje okien w ofercie, opinie, ceny, porady przy zakupie

Okna połaciowe VELUX w klasie Premium

Dla klientów o największych wymaganiach przygotowano produkty serii Premium. Posiadają one bardzo dużo dodatkowych funkcji. W tej klasie zakupić można okna drewniane z otwieraniem górnym oznaczone symbolem GGL 3060. Okna te posiadają pakiet wyciszający deszcz i hałas uliczny, powłokę łatwo zmywalną, dodatkową uszczelkę, bezpieczne szkło klejone od wewnątrz oraz dobrą wentylację nawet, gdy okno jest zamknięte. Okna tego rodzaju to wydatek od 2263 zł.

Polecane okna w promocyjnych cenach

Innym modelem okien w tej klasie jest okno klapowo obrotowe GPL 3050. To dachowe okno klapowo obrotowe jest drewniane i posiada otwieranie dolne. Jego skrzydło można unieść do kąta 45O. Umożliwia panoramiczny widok posiada dodatkową uszczelkę oraz dobrą wentylację także przy zamkniętym oknie. Za okna te trzeba zapłacić od 2109 zł. Jeśli planujesz wymianę okien, ten kalkulator kosztów remontu pozwoli ci oszacować budżet na ten cel.

Okno dachowe drewniano-poliuretanowe z pakietem wyciszającym deszcz o oznaczeniu GGU 0060 to kolejna propozycja firmy VELUX w klasie Premium. Okno to posiada otwieranie górne, wentylację skuteczną nawet, gdy okno jest zamknięte, bezpieczne szkło klejone od wewnątrz, pakiet wyciszający hałas deszczu i hałas uliczny oraz powłokę łatwozmywalną. Zakup tych okien wiąże się z kosztem od 2681 zł.

W klasie Premium można również zakupić drewniano-poliuretanowe okno klapowo obrotowe oznaczone symbolem GPU 0050. Okno posiada otwieranie dolne, umożliwia panoramiczny widok. Jego skrzydło można unieść do kąta 45O. Cechuje się dobrą wentylacją także przy zamkniętym oknie. Cena tego okna zaczyna się od 2513 zł. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły na temat okien i drzwi.

VELUX - inne produkty

Oprócz okien dachowych firma VELUX ma do zaoferowania szereg innych produktów do wykorzystania na poddaszu. Należy tu wymienić przede wszystkim okna do płaskiego dachu. Można zakupić różnego rodzaju okna do płaskich dachów: okno wyłazowe, okno oddymiające, okno kopułowe, płaski moduł szklany oraz sferyczny moduł szklany.

Oferta tej firmy to także produkty i akcesoria do okien dachowych i na poddasze: markizy, żaluzje, moskitiery, rolety. Szczególnie bogata jest oferta rolet. Można zakupić rolety zewnętrzne, wewnętrzne, zaciemniające, przyciemniające, plisowane, zaciemniająco plisowane, energooszczędne rolety zaciemniające, rolety rzymskie, rolety dekoracyjne jak również rolety do okien do płaskiego dachu. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł z poradami na temat montażu okien.

Oferta VELUX obejmuje również świetliki tunelowe do dachów skośnych i dachów płaskich oraz akcesoria do nich, kołnierze uszczelniające i produkty instalacyjne do nich, naokienną wentylację z rekuperatorem oraz instalację do sterowania elektrycznego roletami. Okno dachowe Velux warto wyposażyć także w rolety zewnętrzne lub w rolety wewnętrzne.

Okna dachowe VELUX oraz okna dachowe Fakro to najlepsze okna poddaszowe. Do lat te dwie firmy konkurują ze sobą nie tylko na rynku polskim, co przekłada się na doskonałą jakość ich produktów. Lecz VELUX oprócz świetnych okien połaciowych produkuje również akcesoria do nich oraz okna do dachów płaskich, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, zestawy izolacyjne i zestawy do zdalnego sterowania, świetliki tunelowe, żaluzje i akcesoria do wentylacji. Jeżeli chcemy zakupić okna dachowe lub akcesoria do nich możemy śmiało wybierać spośród produktów firmy VELUX.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92,6% czytelników artykuł okazał się być pomocny