Sposobów na oszczędzanie jest wiele. Jednak te najpopularniejsze często wiążą się z uzależnieniem swoich wyborów zakupowych od aktualnych promocji na wybrane produkty czy ich tańszych, niekiedy gorszych jakościowo odpowiedników. Owszem, jest to korzystne i generuje spore oszczędności, jednak są rzeczy, których nie chcemy sobie odmawiać. Wtedy z pomocą przychodzą popularne ostatnimi czasy programy partnerskie, które oferują wygodne i proste rozwiązanie.

Cashback - czym jest i jak z niego korzystać

Cashback to zwrot części wydanych pieniędzy, czyli sposób na zarabianie przez wydawanie. Wydaje się niemożliwe? Wręcz przeciwnie, to bardzo prosta zasada działania, według której każda z zainteresowanych stron zyskuje na danej transakcji. Dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu dzisiaj każdy może skorzystać z tej funkcji. Najlepsze jest jednak to, że ta forma oszczędzania nie wymaga od nas praktycznie żadnej zmiany w procesie zakupowym - wystarczy jedynie pamiętać o skorzystaniu z przekierowania.

 

System cashbackowy opiera się na trzech filarach: klient, sklep i portal cashbackowy. Ten rodzaj programu partnerskiego pozwala marce na dodatkowe wypromowanie się w gronie użytkowników portalu. Kupujący zachęceni zwrotem gotówki korzystają z ofert sklepów dostępnych na portalu. Sklep dzięki temu zyskuje nowych klientów i w zamian dzieli się z portalem prowizją za zakupy dokonane przez przekierowanie, a portal natomiast przekazuję część tych pieniędzy swoimi użytkownikom. Proste i przyjemne.

Cashback od Tipli.pl

Oszczędzanie przez zwroty gotówki należy rozpocząć od wyboru portalu, za pomocą którego będziemy robić zakupy. Jedną z najpopularniejszych w Polsce stron oferujących cashback jest Tipli.pl. To portal, który w swojej ofercie posiada ponad 700 sklepów z przeróżnych branż. Z jego pomocą można zaoszczędzić nawet do do nawet 25% na zakupie elektroniki, odzieży, artykułów domowych, kosmetyków, książek, produktów dla zwierząt, rezerwacjach biletowych czy hotelowych, oraz na wielu innych towarach i usługach. Interesujące nas sklepy możemy znaleźć poprzez wyszukiwarkę lub listę sklepów uporządkowanych według kategorii.

Rada dla żądnych oszczędzania: Twój styl często wymaga od Ciebie wyczerpujących poszukiwań odpowiednich ubrań? Spośród dostępnych na stronie internetowej Tipli.pl sklepów znajdziesz największe światowe giganty modowe, w których z cashbackiem kupisz taniej. Zarówno tę najmodniejszą, jak i oryginalną czy niebanalną modę damską znajdziesz na portalu Shein, na którym z Tipli zyskasz na zakupach.

Aby odebrać zwrot, wystarczy użyć przekierowania do wybranego sklepu ze strony Tipli.pl, dokonać zakupów tak jak zawsze, a dalej już tylko czekać na zwrot. Ten powinien pojawić się średnio po około 48 godzinach na profilu użytkownika. Następnie już nic nie stoi na przeszkodzie, aby przelać dodatkowe pieniądze na swoje konto bankowe.

Rada dla żądnych oszczędzania: Uzupełnij swoją kosmetyczkę i łazienkowe zapasy z ofertą markowych produktów od drogerii internetowej Cocolita. Przed zakupami sprawdź, czy na Tipli.pl nie czekają na Ciebie aktualne kody rabatowe na zakupy.

Korzystając z cashbacku od Tipli zwrot części z wydanych pieniędzy można odebrać w każdej chwili, niezależnie od jego wysokościielkości, bo już nawet od 1 grosza. Ponadto cała usługa jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie rejestracji, która nie jest wcale trudnae.

Rada dla żądnych oszczędzania: Podróże bywają kosztowne. Hotele, bilety samolotowe, przejazdy - wszystko to razem potrafi pochłonąć sporą część naszego budżetu. Z pomocą przychodzi cashback od Tipli, z którym na portalu Travelist zaoszczędzisz na swoich wakacjach.

Tipli.pl to nie tylko opcja cashbacku, ale także pełnowymiarowe podejście do oszczędzania. Na stronie internetowej portalu - obok zwrotu za zakupy - znajdziesz aktualne gazetki z najpopularniejszych supermarketów oraz cała masę kuponów rabatowych, które również zapewnią Ci dodatkowe pieniądze. Ponadto Tipli posiada blog lifestylowy, który jest ukierunkowany na oszczędzanie, ale nie tylko.

Rada dla żądnych oszczędzania: Dobrze dobrane obuwie nie tylko zapewnia stopom komfort, ale także zdrowie. Najwyższej jakości buty skórzane dla kobiet i mężczyzn znajdziesz w sklepie Badura, gdzie dodatkowo za zakupy zyskasz cashback od Tipli.

Opcja wtyczki do przeglądarki sama przypomina użytkownikom Tipli o cashbackach lub kodach rabatowych aktualnych na danej stronie sklepu. Informacja o dostępnej opcji na oszczędzanie pojawi się w prawym dolnym rogu ekranu. Wystarczy jedno kliknięcie do zmniejszenia kwoty wydatku. Dodatkowo za dodanie wtyczki do przeglądarki Tipli nagradza małym bonusem.

Rada dla żądnych oszczędzania: ŻadenKażdy miłośnik muzyki, sztuki czy seriali nie pogardzi gadżetami związanymi z jego ulubionymi elementami popkultury. Takie właśnie produkty znajdziesz w sklepie EMP Shop, gdzie również czeka na Ciebie zwrot od Tipli.pl.

 

 

 

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny