Synchroniczna struktura drewna

Podłogi drewniane bezsprzecznie są klasyką gatunku, ale niestety ich utrzymanie, regularna konserwacja wymaga czasu i bywa kosztowna. Konsekwencja w ich pielęgnacji to klucz do sukcesu, a rezygnacja z niej – powód utraty świeżego wyglądu. Dla wielu są to czynniki, które wpływają na poszukiwania innych rozwiązań.

W tym przypadku doskonale sprawdzą się panele laminowane Sensa, które posiadają synchroniczną strukturę, oddającą naturalny wygląd drewna w 100%, a przy tym ich pielęgnacja jest dużo mniej wymagająca. Kolekcja Lifestyle została stworzona po to, by nadać niepowtarzalnego charakteru w każdym wnętrzu. Wzór prawdziwego drewna został wiernie oddany na panelach, a nieregularne pęknięcia i sęki, wyraźne usłojenie, utrudnia odróżnienie ich od drewnianych paneli.

Wodoodporne panele

Kuchnia, przedpokój lub łazienka to pomieszczenia, które szczególnie są narażone na kontakt z wodą. Drewno może nie podołać wyzwaniu i bez odpowiedniego zabezpieczenia będzie się kurczyć lub pęcznieć. Najnowsze kolekcje paneli laminowanych Sensa: Lifestyle, Skyline i Mood sa w 100% wodoodporne. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji chronią podłogę przed przenikaniem wody całą dobę. Innowacyjny system sensaLOC Aqua Protect tworzy ekstremalną barierę chroniąca przed wilgocią.

Panele laminowane: dlaczego to dobry wybór? Odpowiadamy!
Panele laminowane: dlaczego to dobry wybór? Odpowiadamy!

Odporne na ścieranie i zarysowania

Dobierając panele do wnętrza, warto zwrócić uwagę na ich odporność przed zarysowaniem i ścieraniem. Panele podłogowe SENSA zostały wykończone specjalną warstwą laminatu, która jest niezwykle wytrzymała i pozwala panelom zachować świeży wygląd przez lata.

Dziecinnie prosty montaż

Zmiana wystroju wnętrza często spędza nam sen z powiek, w szczególności, gdy przechodzimy wreszcie do realizacji założonych planów. Na szczęście panele laminowane SENSA ułatwią sprawę dzięki możliwości samodzielnego montażu. Dzięki systemowi opierającemu się na zatrzaskach, montaż przebiegnie sprawnie, bez komplikacji i potrzeby użycia kleju lub innych narzędzi.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej