Panele podłogowe z BricoMarche – opinie

BricoMarche w swojej ofercie ma bardzo wiele paneli różnego typu. Są one dostarczane przez kilku producentów, dlatego wybór jest naprawdę ogromny. Masz więc możliwość wybrania paneli do standardowych zastosowań, jak i panele podłogowe do łazienki, czyli bardziej odporne na wilgoć.

Olbrzymi wybór kolorów i faktur sprawia, że łatwo możesz wybrać panele do każdej aranżacji. Brico akurat jest bardzo uniwersalny i możesz znaleźć bardzo wiele różnych opcji. To prawdziwa kopalnia inspiracji, a niewielkie wystawki w sklepie pokażą ci, jak panele będą się prezentować. Różnią się między sobą wieloma parametrami, na które koniecznie musisz zwrócić uwagę.

Najważniejszym z nich jest wskaźnik klasy ścieralności paneli. W zasadzie podpowiada on, jak trwałe będą panele i na ile odporne na niszczenie podczas chodzenia. Klasy ścieralności paneli podaje się w skali od AC1 w górę. Im wyższa cyfra, tym lepsza jakość produktu. Najbardziej popularna klasa, najczęściej sprzedawana w Brico Marche to AC4. Kolejnym wskaźnikiem jest grubość, dzięki której panele mogą być cieplejsze i bardziej izolować termicznie i akustycznie. Panele podłogowe do łazienki powinny być nieco grubsze, ale klasa ścieralności nie jest tak istotna. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o panelach podłogowych.

Ceny paneli podłogowych w Brico Marche

Siedemdziesiąt kilka modeli paneli w Brico Marche to raczej te ze średniej półki cenowej. W tym sklepie nie ma tak dużego rozstrzału cenowego, jak w innych sklepach tego rodzaju. Najczęściej dostępne tutaj panele kosztują około 40-50 zł za m2, chociaż oczywiście zdarzają się i tańsze, i droższe modele.

Warto zwrócić uwagę na to, że na stronie sklepu Brico Marche nie są podane ceny. To dlatego, że mogą one się różnić lokalnie. Jednolite są wyłącznie ceny gazetkowe, czyli promocyjne. A trzeba przyznać, że panele podłogowe z Brico potrafią być tanie w przecenie. Niektóre bardzo dobrej jakości modele można tam kupić najtaniej.

Panele i płytki podłogowe - ceny cię zaskoczą!

Panele podłogowe z BricoMarche a panele w innych sklepach

BricoMarche ma dość ciekawą ofertę, ale jak ona wygląda na tle innych sklepów typu Dom i Ogród? Przede wszystkim panele podłogowe z Castoramy czy panele podłogowe z Leroy Merlin są dostępne w o wiele większym wyborze. Podobnie w sklepach Komfort – w Brico znajdują się w większości panele ze średniej półki cenowej, w pozostałych sklepach są te najtańsze, jak i te najdroższe. Sprawdź także ten artykuł z zestawieniem cen paneli podłogowych.

Na dodatek w BricoMarche dostępnych jest około 75 modeli paneli – wyłącznie laminowanych. Panele podłogowe z Castoramy to dobrze ponad 120 modeli od wielu producentów, w Leroy Merlin także masz większy wybór. Co więcej, panele podłogowe w Leroy Merlin czy Castoramie to także panele winylowe.

Panele podłogowe z BricoMarche, czyli panele winylowe i panele laminowane do różnych pomieszczeń oraz opinie i ceny
Panele podłogowe z BricoMarche - opinie, ceny, najlepsze modele

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w Brico Marche są bardzo duże promocje. Panele bardzo wysokiej jakości (wskaźnik klasy ścieralności paneli CA4) można kupić za 20 zł/m2. Promocje gazetkowe są bardzo opłacalne, dlatego jeśli masz upatrzony model, sprawdź, czy Brico nie zapowiada na niego promocji. Wiele modeli można tutaj kupić naprawdę najtaniej.

Dębowe panele podłogowe w BricoMarche

Dębowe panele podłogowe są zdecydowanie najbardziej popularne. Imitacja dębu najlepiej sprawdza się na podłogach i pasuje do wielu aranżacji. Co więcej, dąb może być szczotkowany, podpalany, rozjaśniany lub bielony – we wszystkich odsłonach wspaniale się prezentuje.

Panele laminowane imitujące dąb to zdecydowana większość paneli dostępnych w BricoMarche. Pochodzą od bardzo popularnych i uznanych dostawców. Przedstawiamy porównanie najpopularniejszych modeli paneli imitujących dąb. A może zainteresuje cię także ten artykuł o panelach w Leroy Merlin?

Dębowe panele podłogowe w BricoMarche

Nazwa

Kolor

Grubość

Klasa ścieralności

Powierzchnia

Panel podłogowy Dąb

Naturalne drewno

6 mm

AC3

Gładka

Panel podłogowy Dąb Alpejski

Ciemne drewno

10 mm

AC4

Naturalna struktura drewna

Panel podłogowy Dąb Antyczny Krono Original

Naturalne drewno

8 mm

AC4

Struktura starego drewna

Panel podłogowy Dąb Apolonia

Szary

8 mm

AC4

Struktura drewna WG

Panel Dąb Canion Krono

Poszarzone drewno

7 mm

AC4

Struktura starego drewna

Inne panele laminowane w BricoMarche

W ofercie BricoMarche znajdują się także panele innego rodzaju – nie tylko imitujące dąb. Inne rodzaje drzew lub imitacje betonu także są obecnie bardzo popularne, warto więc zapoznać się z ofertą tego sklepu. Ta różnorodność sprawia, że masz możliwość znalezienia paneli idealnych do swojego mieszkania, które będą świetnie współgrać z aranżacją.

Ceny paneli laminowanych dębowych i innych są bardzo zbliżone. Tak naprawdę nie decyduje o tym typ czy kolor, a jakość i sposób wykończenia, nie ma to więc znaczenia. Poniżej znajduje się zestawieni innych paneli leminowanych w brico. Sprawdź także ten artykuł o panelach podłogowych w Castoramie.

Porównanie paneli podłogowych w BricoMarche

Nazwa

Kolor

Grubość

Klasa ścieralności

Powierzchnia

Panel podłogowy Buk

Ciemne drewno buku

6 mm

AC3

Naturalna struktura drewna

Panel podłogowy Blue Bay

Szary

8 mm

AC4

Struktura drewna

Panel podłogowy Drzewo Oliwne

Naturalne drewno

6 mm

AC3

Struktura drewna

Panel podłogowy Jesion Bielony

Bielone drewno

7 mm

AC4

Struktura drewna RF

Panel podłogowy Pinia Abruzja

Ciemny brąz

8 mm

AC4

Struktura drewna RF

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 82,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny