PGE Obrót S.A., największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, oprócz fotowoltaiki i magazynów energii, oferuje również pompy ciepła. Są to jedne z najoszczędniejszych i najbardziej efektywnych energetycznie sposobów na ogrzanie domu i wody. To urządzenia wydajne i ekologiczne.

W ofercie PGE Obrót S.A. znajdują się pompy ciepła powietrze-woda typu split oraz monoblok o mocy od
4 kW do 19 kW z możliwością łączenia urządzeń w kaskady.

Nie musisz jednak analizować dostępnych urządzeń i zastanawiać się, jaka pompa ciepła będzie odpowiednia dla Twojego domu lub firmy. Eksperci PGE Obrót S.A. kompleksowo przeprowadzą Cię przez cały proces. Dopasują urządzenie do Twoich potrzeb oraz technicznych warunków budynku. Wykonają precyzyjną analizę, a następnie dobiorą odpowiednią moc i rodzaj urządzenia, które będzie najwydajniej współpracowało z Twoją instalacją grzewczą. Odpowiednie dopasowanie zagwarantuje, że urządzenie będzie całkowicie bezobsługowe. Później instalacją zajmują się wykwalifikowani monterzy.

Jesteśmy bezpieczną i stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferujemy urządzenia wiodących producentów z minimum 5-letnią gwarancją producenta i 2-letnią gwarancją na montaż, a także pewność, że w okresie eksploatacji pompy klient może liczyć na wsparcie naszych ekspertów.

Połącz pompę ciepła z fotowoltaiką

Jeśli zależy Ci na jak największych oszczędnościach, pamiętaj, że pompa ciepła jest bardzo dobrym uzupełnieniem domowej lub firmowej fotowoltaiki. Zaletą takiego połączenia jest właśnie ekonomia, a także zwiększanie autokonsumpcji – pompa ciepła korzysta z prądu wyprodukowanego przez instalację.

Jak wynika z badania IBRIS przeprowadzonego wśród użytkowników instalacji OZE nabywcy paneli są zainteresowani zakupem pomp ciepła, które korzystałyby z pozyskanej energii, a właściciele pomp – nabyciem paneli jako źródła zasilania dla pompy i/lub magazynu energii, który gwarantuje pewność działania i optymalne wykorzystanie energii wytwarzanej przez panele.*

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem własnej instalacji fotowoltaicznej - również postaw na PGE Obrót S.A. Nasi doświadczeni eksperci przeprowadzą Cię przez całość wątków związanych z przygotowaniem, wykonaniem, a następnie użytkowaniem instalacji wraz z kompleksową gwarancją, obejmującą panele, falownik oraz usługę montażu. Na początku, doradcy i partnerzy PGE Obrót S.A. przeanalizują Twój profil energetyczny, żeby projektowana instalacja była jak najbardziej optymalna, a czas zwrotu inwestycji możliwie jak najkrótszy.

Eksperci pomogą również w uzyskaniu dofinansowania na inwestycje w zakup pompy ciepła czy fotowoltaiki np. ramach programów „Mój Prąd”, „Moje Ciepło”, „Czyste Powietrze”, ulgi termomodernizacyjnej oraz innych lokalnych programów.

Skorzystaj z oferty na pompy ciepła lub inne ekologiczne produkty od PGE Obrót S.A. takie jak fotowoltaika czy magazyny energii. Wypełnij formularz dostępny na stronie www.gkpge.pl. W kolejnym kroku eksperci PGE Obrót S.A. skontaktują się w celu omówienia szczegółów i przeprowadzenia przez całość procesu.

Jesteś zainteresowany zakupem pompy ciepła? Sprawdź ofertę na takie urządzenie od PGE Obrót!

*Źródło: Badanie oczekiwań względem sprzedawcy fotowoltaiki/pomp ciepła, N = 300, realizacja: maj 2023, IBRiS na zlecenie GK PGE Obrót S.A. .

ikona podziel się Przekaż dalej