Czy to już czas?

Okna i drzwi, jakiekolwiek by nie były, z biegiem czasu ulegają zużyciu. Czy ty też odkładasz z roku na rok decyzję o ich wymianie? A czy wiesz, że przez nieszczelności i mikroszczeliny ucieka mnóstwo ciepła, a co za tym idzie – pieniędzy? Twoich pieniędzy! Budowa, remont, wymiana, albo po prostu wiosenny klimat – każda okazja jest dobra. Nie potrzebujesz nawet wymówki – bo żona, na pewno będzie zadowolona, a i sporo oszczędności zostanie w domowym budżecie.

Okna przyjazne dla domu… i dla portfela

Bracia Nowaccy to polski producent drzwi i okien drewnianych, specjalizujący się w tradycyjnej stolarce, ale także w renowacji zabytkowych okien. Ich dzieła zdobią polskie wille i kamienice, ale też domy jednorodzinne i nowoczesne obiekty. Cechą charakterystyczną stolarki firmy Bracia Nowaccy jest dobra relacja jakości do ceny oraz absolutnie indywidualne podejście. Produkty wykonywane są wyłącznie na zamówienie, według ustalonego projektu, a przy tym przy obecnej promocji nieporównywalnie korzystaną ceną. Zatem przy produkcji okien żaden portfel nie ucierpi.

A teraz może być jeszcze taniej!

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła wiosenna promocja na okna i drzwi Bracia Nowaccy. Tylko do 15 lutego, składając zamówienie można otrzymać do 25% rabatu, a do tego myjkę okienną Kärcher z serii Premium Home Line za 1 zł. Co to za myjka oraz jak ona działa – o tym można przeczytać we wpisie blogowym na stronie firmowej.

Bracia Nowaccy - promocja

Wszystko, co trzeba zrobić, to po prostu w terminie trwania promocji złożyć zamówienie na stolarkę okienną i/lub drzwiową na kwotę powyżej 8500 zł netto. I to właściwie wystarczy, by cieszyć się rabatem oraz wyjątkową myjką Kärcher z serii Premium Home Line. Dlaczego wyjątkową? Jest to bowiem wysokiej jakości produkt o wartości około 300 zł, znanej i lubianej maki Kärcher, produkującej sprzęt do czyszczenia.

Szczegóły promocji znajdziesz tutaj: https://www.bracianowaccy.pl/wiosenna-promocja-2018/ – w tym termin obowiązywania promocji.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny