Nowoczesne plany domów - projekty domów o ciekawej formie

Projekty domów parterowych stale urzekają swą nowoczesnością, czego przykładem jest plan domu jednorodzinnego Słowicze. Tego typu plany domów umiejętnie przeplatają się z tradycyjnością. Minimalistyczna bryła budynku imponuje harmonią, na którą składają się atrakcyjne detale znajdujące się w elewacji budynku. Prosta bryła, którą charakteryzują się rzuty domów parterowych, zdecydowanie ułatwia późniejszą aranżację każdego z wnętrz. Wykorzystanie dwuspadowego dachu pozwala na obniżenie kosztów budowy. Powierzchnia użytkowa licząca 113.50 m² z pewnością wystarczy dla czteroosobowej rodziny.

Katalog domów jednorodzinnych, w tym gotowy projekt Lubczyk, wyróżniają ciekawe formy domów, które w pełni odpowiadają najnowszym trendom w architekturze. Niewielka powierzchnia użytkowa, która wynosi 106,90 m2, będzie idealnym rozwiązaniem dla czteroosobowej rodziny, szukającej funkcjonalnego i komfortowego budynku. Doskonałym zwieńczeniem domu jednorodzinnego jest wielospadowa konstrukcja dachu, która została urozmaicona o cztery lukarnie, zwiększające przestrzeń użytkową poddasza. Projekty domów, których wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego, charakteryzują się minimalizmem.

Komfortowe i funkcjonalne rzuty domów oraz katalog domów z płaskim dachem

Gotowe projekty Ostryż to domy parterowe, których powierzchnia wynosi 134,26 m2. Idealnie sprawdzi się dla pięcioosobowej rodziny, która pragnie komfortu i wygody, zwłaszcza po ciężkim dniu pracy. Tego typu katalog domów wyróżnia dwustanowiskowy garaż, którego wysunięcie nadaje bryle niestandardowego nowoczesnego wyglądu. Rzuty domów pozbawione piwnicy urzekają swą prostotą i wyjątkową elewacją, która tworzy ciepły i przyjemny klimat. Ciekawym elementem projektu jest duży garaż i taras, który będzie idealnym miejscem do wspólnego wypoczynku rodzinnego.

Nowoczesne wzornictwo, niesamowita forma, ciekawa stylistyka to zaledwie kilka korzyści, którym wyróżniają się projekty domów parterowych Oliwnik z płaskim dachem. Atutem jest tutaj możliwość instalacji paneli solarnych i obecność dwóch tarasów, które znajdują się na zewnątrz budynku. Odpowiednio rozplanowana przestrzeń użytkowa, która liczy 126,45 m2, pozwala domownikom cieszyć się wieloma potrzebnymi i funkcjonalnymi zakamarkami. Dopełnieniem całości jest atrakcyjna elewacja, którą można też podkreślić różnego rodzaju okładzinami dostosowanymi do naszych indywidualnych potrzeb.

Najlepsze pompy ciepła - sprawdź promocje!

Gotowe projekty domów o dużej powierzchni

Rzuty domów o dużej powierzchni będą idealną alternatywą dla rodzin liczniejszych, które chciałyby postawić wygodny i funkcjonalny budynek. Katalog domów Olchawa charakteryzuje dach mansardowy, który wzbogacają lukarny i okiennice. Projekt domu jednorodzinnego posiada dwa wejścia. Jedno z nich znajduje się w części frontowej, drugie w części ogrodowej. Takie plany domów, które przywołują na myśl szlacheckie dworki, doskonale będą prezentować się z zielenią.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny