Grupa Tubądzin - najważniejsze informacje

Do najbardziej uznanych, mających najlepsze opinie producentów płytek ceramicznych w Polsce należy Grupa Tubądzin. Płytki ceramiczne Tubądzin, między innymi: płytki ścienne i płytki podłogowe Tubądzin,płytki do łazienki i płytki do kuchni Tubądzin, gres techniczny, gres szkliwiony, glazura Tubądzin, to zawsze gwarancja najwyższej jakości, najlepszych rozwiązań i oferta produktowa dobrze skrojona na potrzeby różnych grup klientów. Warto także zwrócić uwagę na to, że wszystkie płytki ceramiczne i inne produkty markowane Tubądzin spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy europejskie.

Bogaty wybór produktów Grupy Tubądzin obecnie zapewniają cztery marki: Tubądzin, Arte, Domino i Korzilius. Każda z tych firm oferuje swoje własne linie produktów i kolekcje. Dzięki temu zróżnicowaniu i odrębności pod względem stylistyki, wzornictwa, zastosowań oraz rozmiaru, mamy możliwość swobodnej aranżacji wnętrza. O jakości produktów marki Tubądzin świadczy to, że są one dostępne i cenione nie tylko w Polsce, ale również w Austrii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Czechach, Estonii, Francji, Grecji, Holandii, Irlandii, Kazachstanie, Litwie, Łotwie, Niemczech, Mołdawii, Norwegii, Rosji, Rumunii, Słowacji, Szwecji, Ukrainie, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o płytkach podłogowych.

Płytki podłogowe Tubądzin - najlepsze produkty, ceny

Najlepsze linie produktów Tubądzin

Płytki podłogowe i ścienne marki Tubądzin to zawsze wybór nie tylko najlepszej jakości i trwałości, ale również najwyższej klasy rozwiązań aranżacyjnych. Ceramika marki Tubądzin to pięć linii produktowych: Tubądzin, Colour, Pastele, Majolika oraz submarka Tubądzin. Linia Colour charakteryzuje się soczystymi kolorami i dużymi formatami. Płytki linii Pastele dają wiele zastosowań inwestycyjnych, a także spełniają wiele dodatkowych, wymagających norm. Płytki linii Majolika inspirowane są ceramiką śródziemnomorską. Submarka Tubądzin jest autorską kreacją Macieja Zienia, słynnego projektanta mody.

Płytki podłogowe Tubądzin Cement Worn kosztują od ok. 119,93 zł/m2

Wśród płytek podłogowych Cement Worn odnajdziemy mozaiki podłogowe oraz płytki podłogowe gresowe. Płytki tej serii cieszą się bardzo dużą popularnością, mogą mieć zastosowanie jako płytki łazienkowe, kuchenne lub do salonu czy przedpokoju. Mają bardzo ciekawą, szarą kolorystykę - dostępną w różnych odcieniach szarości. Mozaika podłogowa Cement Worn 1 MAT, Cement Worn 2 MAT i Cement Worn 3 MAT mają wymiary 298 mm x 298 mm i grubość 12 mm. To płytki rektyfikacyjne w V klasie ścieralności, mają powierzchnię matową, pakowane są po 8 szt. Gresowe płytki podłogowe Cement Worn 1 MAT, Cement Worn 2 MAT i Cement Worn 3 MAT mają wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 11 mm. Są płytki rektyfikacyjne, mają V klasę ścieralności, powierzchnię matową, pakowane są po 1,43 m2. A może zainteresuje cię także artykuł z porównaniem gresu szkliwionego i polerowanego?

Płytki podłogowe gresowe Tubądzin Mulina POL to cena 149,45 zł/m2

Jak znaleźć dobrego glazurnika?

Jeżeli szukasz sprawdzonego glazurnika, wypełnij ten krótki formularz. W odpowiedzi dostaniesz oferty od sprawdzonych firm w Twojej okolicy.

Sprawdź!

Płytki podłogowe gresowe serii Mulina Pol to płytki do łazienki lub salonu. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm, charakteryzują się rektyfikacją, powierzchnią poler, są to płytki mrozoodporne do zastosowania na zewnątrz lub wewnątrz. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie.

Płytki podłogowe Tubądzin Torano to cena w wersji matowej 109,96 zł/m2 lub w wersji 129,89 zł/m2

Płytki podłogowe Torano Grey MAT i Torano White MAT przeznaczone są do łazienki, salonu lub na taras. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Są to płytki rektyfikowane o powierzchni matowej, ścieralności w klasie IV. Ich antypoślizgowość wynosi R10, są mrozoodporne, można je stosować na zewnątrz oraz wewnątrz. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie. Płytki podłogowe Torano Grey LAP i Torano White LAP to płytki do łazienki, salonu lub na taras. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Charakteryzują się rektyfikacją, powierzchnią Lappato, ścieralnością w klasie V, antypoślizgowością R9. Są mrozoodporne, więc można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie. Sprawdź także ten artykuł o płytkach drewnopodobnych.

Płytki podłogowe Tubądzin podczas układania przez mężczyznę oraz polecane płytki Tubądzin i ich ceny
Płytki podłogowe Tubądzin - ceny, opinie, porady przy wyborze

Płytki podłogowe Tubądzin Aulla SRT to cena 98,88 zł/m2

Płytki podłogowe Tubądzin Aulla White SRT i Aulla Grey SRT to świetne płytki podłogowe, które sprowadzą się w łazience, salonie i na tarasie. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Są to płytki rektyfikowane o powierzchni matowej. Charakteryzują się one ścieralnością w klasie IV, antypoślizgowością R9. Są mrozoodporne, w związku z czym można je stosować na zewnątrz oraz wewnątrz. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie.

Płytki do domu w niskich cenach - sprawdź!

Jakie jeszcze płytki podłogowe Tubądzin warto wziąć pod uwagę?

Płytki podłogowe Tubądzin Ellementary MAT to cena 119,93 zł/m2

Płytki podłogowe Tubądzin Ellementary White MAT, Ellementary Ivory MAT, Ellementary Sand MAT, Ellementary Grey MAT, Ellementary Dust MAT to świetnej jakości sreia płytek podłogowych w kolorach białym, szarym, popielatym, piaskowym oraz kości słoniowej. To świetne płytki podłogowe do zastosowania w łazience, w salonie lub na tarasie. Dzięki temu, że są to płytki mrozoodporne, możemy je bez obaw zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 11 mm. Charakteryzują się one rektyfikacją, powierzchnią matową, ścieralnością w klasie III, a antypoślizgowością R9. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie. A może zainteresuje cię także ten artykuł o wyborze płytek podłogowych do salonu?


Płytki podłogowe Tubądzin Epoxy to cena w wersji poler 149,45 zł/m2 lub 119,93 zł/m2 w wersji mat.

Płytki podłogowe Tubądzin Epoxy Graphite 1, Epoxy Grey 1, Epoxy Beige 1 i Epoxy Brown 1 to doskonałe płytki podłogowe do łazienki i salonu, które dzięki mrozoodporności mogą być zastosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Mają one rozmiar 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Są to płytki rektyfikowane o powierzchni poler. Płytki podłogowe Tubądzin Epoxy Graphite 2, Epoxy Grey 2, Epoxy Silver 2 i Epoxy Beige 2 to idealne płytki do łazienki, salonu i na taras, można je stosować na zewnątrz i wewnątrz, dzięki temu, że są mrozoodporne. Mają antypoślizgowość R9, ścieralność klasy IV, powierzchnię matową, rektyfikację. Ich wymiary wynoszą 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie.

Glazura, ceramika, kafle, płytki Tubądzin, podobnie jak płytki Paradyż, to zawsze wybór rozwiązań najwyższej jakości. Płytki podłogowe Tubądzin możemy zakupić w sklepach partnerów handlowych, w sklepach internetowych, a także jako płytki podłogowe z Castoramy, płytki podłogowe z OBI czy płytki podłogowe z Leroy Merlin. Płytki Tubądzin sprawdzą się zarówno jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki podłogowe, płytki ścienne, glazura, gres szkliwiony czy gres techniczny. Sprawdź także artykuł z poradami, jak samodzielnie układać płytki.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 70,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny