Płytki podłogowe Tubądzin - ceny, opinie, porady przy wyborze

Jeżeli decydujemy się zakupić płytki podłogowe, na przykład płytki do kuchni oraz płytki do łazienki, warto zapoznać się z ceramiką, jaką oferują płytki podłogowe Tubądzin. Mamy bardzo bogaty wybór rozwiązań i zastosowań, a ceramika i glazura Tubądzin spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W tym artykule przedstawimy ofertę na płytki podłogowe Tubądzin, najlepsze linie aranżacyjne, najlepsze produkty oraz ceny. Podpowiemy także, na co zwrócić uwagę, gdy kupujemy kafle marki Tubądzin oraz przedstawimy opinie na temat tych produktów.

Jeśli szukasz firmy, która ułoży płytki w twoich wnętrzach, skorzystaj z usługi Szukaj Wykonawcy, dostępnej na stronie Kalkulatory Budowlane. Po wypełnieniu krótkiego formularza zyskasz dostęp do najlepszych ofert.

Płytki podłogowe Tubądzin - ceny, opinie, porady przy wyborze

Grupa Tubądzin - najważniejsze informacje

Do najbardziej uznanych, mających najlepsze opinie producentów płytek ceramicznych w Polsce należy Grupa Tubądzin. Płytki ceramiczne Tubądzin, między innymi: płytki ścienne i płytki podłogowe Tubądzin,płytki do łazienki i płytki do kuchni Tubądzin, gres techniczny, gres szkliwiony, glazura Tubądzin, to zawsze gwarancja najwyższej jakości, najlepszych rozwiązań i oferta produktowa dobrze skrojona na potrzeby różnych grup klientów. Warto także zwrócić uwagę na to, że wszystkie płytki ceramiczne i inne produkty markowane Tubądzin spełniają nawet najbardziej rygorystyczne standardy europejskie.

Bogaty wybór produktów Grupy Tubądzin obecnie zapewniają cztery marki: Tubądzin, Arte, Domino i Korzilius. Każda z tych firm oferuje swoje własne linie produktów i kolekcje. Dzięki temu zróżnicowaniu i odrębności pod względem stylistyki, wzornictwa, zastosowań oraz rozmiaru, mamy możliwość swobodnej aranżacji wnętrza. O jakości produktów marki Tubądzin świadczy to, że są one dostępne i cenione nie tylko w Polsce, ale również w Austrii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Czechach, Estonii, Francji, Grecji, Holandii, Irlandii, Kazachstanie, Litwie, Łotwie, Niemczech, Mołdawii, Norwegii, Rosji, Rumunii, Słowacji, Szwecji, Ukrainie, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o płytkach podłogowych.

Płytki podłogowe Tubądzin - najlepsze produkty, ceny

Najlepsze linie produktów Tubądzin

Płytki podłogowe i ścienne marki Tubądzin to zawsze wybór nie tylko najlepszej jakości i trwałości, ale również najwyższej klasy rozwiązań aranżacyjnych. Ceramika marki Tubądzin to pięć linii produktowych: Tubądzin, Colour, Pastele, Majolika oraz submarka Tubądzin. Linia Colour charakteryzuje się soczystymi kolorami i dużymi formatami. Płytki linii Pastele dają wiele zastosowań inwestycyjnych, a także spełniają wiele dodatkowych, wymagających norm. Płytki linii Majolika inspirowane są ceramiką śródziemnomorską. Submarka Tubądzin jest autorską kreacją Macieja Zienia, słynnego projektanta mody.

Płytki podłogowe Tubądzin Cement Worn kosztują od ok. 119,93 zł/m2

Wśród płytek podłogowych Cement Worn odnajdziemy mozaiki podłogowe oraz płytki podłogowe gresowe. Płytki tej serii cieszą się bardzo dużą popularnością, mogą mieć zastosowanie jako płytki łazienkowe, kuchenne lub do salonu czy przedpokoju. Mają bardzo ciekawą, szarą kolorystykę - dostępną w różnych odcieniach szarości. Mozaika podłogowa Cement Worn 1 MAT, Cement Worn 2 MAT i Cement Worn 3 MAT mają wymiary 298 mm x 298 mm i grubość 12 mm. To płytki rektyfikacyjne w V klasie ścieralności, mają powierzchnię matową, pakowane są po 8 szt. Gresowe płytki podłogowe Cement Worn 1 MAT, Cement Worn 2 MAT i Cement Worn 3 MAT mają wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 11 mm. Są płytki rektyfikacyjne, mają V klasę ścieralności, powierzchnię matową, pakowane są po 1,43 m2. A może zainteresuje cię także artykuł z porównaniem gresu szkliwionego i polerowanego?

Płytki podłogowe gresowe Tubądzin Mulina POL to cena 149,45 zł/m2

Jak znaleźć dobrego glazurnika?

Jeżeli szukasz sprawdzonego glazurnika, wypełnij ten krótki formularz. W odpowiedzi dostaniesz oferty od sprawdzonych firm w Twojej okolicy.

Płytki podłogowe gresowe serii Mulina Pol to płytki do łazienki lub salonu. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm, charakteryzują się rektyfikacją, powierzchnią poler, są to płytki mrozoodporne do zastosowania na zewnątrz lub wewnątrz. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie.

Płytki podłogowe Tubądzin Torano to cena w wersji matowej 109,96 zł/m2 lub w wersji 129,89 zł/m2

Płytki podłogowe Torano Grey MAT i Torano White MAT przeznaczone są do łazienki, salonu lub na taras. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Są to płytki rektyfikowane o powierzchni matowej, ścieralności w klasie IV. Ich antypoślizgowość wynosi R10, są mrozoodporne, można je stosować na zewnątrz oraz wewnątrz. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie. Płytki podłogowe Torano Grey LAP i Torano White LAP to płytki do łazienki, salonu lub na taras. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Charakteryzują się rektyfikacją, powierzchnią Lappato, ścieralnością w klasie V, antypoślizgowością R9. Są mrozoodporne, więc można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie. Sprawdź także ten artykuł o płytkach drewnopodobnych.

Płytki podłogowe Tubądzin - ceny, opinie, porady przy wyborze

Płytki podłogowe Tubądzin Aulla SRT to cena 98,88 zł/m2

Płytki podłogowe Tubądzin Aulla White SRT i Aulla Grey SRT to świetne płytki podłogowe, które sprowadzą się w łazience, salonie i na tarasie. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Są to płytki rektyfikowane o powierzchni matowej. Charakteryzują się one ścieralnością w klasie IV, antypoślizgowością R9. Są mrozoodporne, w związku z czym można je stosować na zewnątrz oraz wewnątrz. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie.

Sprawdź ceny modnych płytek ceramicznych

Jakie jeszcze płytki podłogowe Tubądzin warto wziąć pod uwagę?

Płytki podłogowe Tubądzin Ellementary MAT to cena 119,93 zł/m2

Płytki podłogowe Tubądzin Ellementary White MAT, Ellementary Ivory MAT, Ellementary Sand MAT, Ellementary Grey MAT, Ellementary Dust MAT to świetnej jakości sreia płytek podłogowych w kolorach białym, szarym, popielatym, piaskowym oraz kości słoniowej. To świetne płytki podłogowe do zastosowania w łazience, w salonie lub na tarasie. Dzięki temu, że są to płytki mrozoodporne, możemy je bez obaw zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Mają one wymiary 598 mm x 598 mm i grubość 11 mm. Charakteryzują się one rektyfikacją, powierzchnią matową, ścieralnością w klasie III, a antypoślizgowością R9. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie. A może zainteresuje cię także ten artykuł o wyborze płytek podłogowych do salonu?


Płytki podłogowe Tubądzin Epoxy to cena w wersji poler 149,45 zł/m2 lub 119,93 zł/m2 w wersji mat.

Płytki podłogowe Tubądzin Epoxy Graphite 1, Epoxy Grey 1, Epoxy Beige 1 i Epoxy Brown 1 to doskonałe płytki podłogowe do łazienki i salonu, które dzięki mrozoodporności mogą być zastosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Mają one rozmiar 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Są to płytki rektyfikowane o powierzchni poler. Płytki podłogowe Tubądzin Epoxy Graphite 2, Epoxy Grey 2, Epoxy Silver 2 i Epoxy Beige 2 to idealne płytki do łazienki, salonu i na taras, można je stosować na zewnątrz i wewnątrz, dzięki temu, że są mrozoodporne. Mają antypoślizgowość R9, ścieralność klasy IV, powierzchnię matową, rektyfikację. Ich wymiary wynoszą 598 mm x 598 mm i grubość 10 mm. Pakowane są po 4 sztuki, 1,43 m2 w kartonie.

Glazura, ceramika, kafle, płytki Tubądzin, podobnie jak płytki Paradyż, to zawsze wybór rozwiązań najwyższej jakości. Płytki podłogowe Tubądzin możemy zakupić w sklepach partnerów handlowych, w sklepach internetowych, a także jako płytki podłogowe z Castoramy, płytki podłogowe z OBI czy płytki podłogowe z Leroy Merlin. Płytki Tubądzin sprawdzą się zarówno jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki podłogowe, płytki ścienne, glazura, gres szkliwiony czy gres techniczny. Sprawdź także artykuł z poradami, jak samodzielnie układać płytki.

Ocena: 3,5/5 (głosów 6)
, aktualizacja 17 kwietnia 2019
Komentarze (1)
  • 05 października 2019 09:10 - ~ZAWIEDZIONY napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

    Nigdy więcej nie kupię płytek Tubądzin,po trzech miesiącach płytki powyginały się jak banany.również w zespolonej ścianie popękały w gwiazdkę mam zdemolowaną niby nową kuchnię. Po złożeniu reklamacji pracownik napisał ,że ściany są niestabilne ,ciekawe stwierdzenie na odległość.W 25 letnim domu jest wiele glazury i terakoty i nic nie pęka.Dział reklamacji pisze totalne bzdury i stosuje swoistą spychologie. Zero profesjonalizmu. Nikomu nie polecę tej firmy.
    Arkadiusz MIELCZAREK DARŁOWO

Dodaj komentarz
Podpis:
captcha


Powiązane Artykuły
Płytki kamienne na podłogę - opinie, ceny, rodzaje, porady
Płytki kamienne na podłogę - opinie, ceny, rodzaje, porady
Płytki podłogowe 3D - opinie, ceny, porady przy wyborze
Płytki podłogowe 3D - opinie, ceny, porady przy wyborze
Płytki podłogowe Paradyż - ceny, opinie, polecane produkty, porady
Płytki podłogowe Paradyż - ceny, opinie, polecane produkty, porady
Płytki podłogowe Opoczno - rodzaje, ceny, opinie, porady zakupowe
Płytki podłogowe Opoczno - rodzaje, ceny, opinie, porady zakupowe
Płytki podłogowe z Leroy Merlin - opinie, ceny, najlepsze wybory
Płytki podłogowe z Leroy Merlin - opinie, ceny, najlepsze wybory
Płytki podłogowe z OBI - popularne płytki, opinie, ceny, porady
Płytki podłogowe z OBI - popularne płytki, opinie, ceny, porady
Płytki cementowe – rodzaje, ceny, opinie, porady zakupowe
Płytki cementowe – rodzaje, ceny, opinie, porady zakupowe
Płytki winylowe – opis, zastosowanie, opinie, ceny, porady
Płytki winylowe – opis, zastosowanie, opinie, ceny, porady
Płytki Domino - ceny, opinie, popularne produkty, porady zakupowe
Płytki Domino - ceny, opinie, popularne produkty, porady zakupowe
Płytki imitujące drewno – opinie, ceny, polecani producenci ceramiki drewnopodobnej
Płytki imitujące drewno – opinie, ceny, polecani producenci ceramiki drewnopodobnej
Płytki Vives – ceny, opinie, porady przy zakupie płytek hiszpańskich
Płytki Vives – ceny, opinie, porady przy zakupie płytek hiszpańskich
System poziomowania płytek - opis, zasada działania, opinie, porady
System poziomowania płytek - opis, zasada działania, opinie, porady
Płytki marmurowe - opinie, ceny, zastosowanie, porady aranżacyjne
Płytki marmurowe - opinie, ceny, zastosowanie, porady aranżacyjne
Płytki marokańskie - opinie, ceny, zastosowanie, najciekawsze modele
Płytki marokańskie - opinie, ceny, zastosowanie, najciekawsze modele
Płytki Cersanit – rodzaje, ceny, opinie, polecane produkty
Płytki Cersanit – rodzaje, ceny, opinie, polecane produkty
Płytki gipsowe dekoracyjne na ścianę - opinie, ceny, najlepsze propozycje
Płytki gipsowe dekoracyjne na ścianę - opinie, ceny, najlepsze propozycje
Zewnętrzne, antypoślizgowe płytki na schody - opinie, ceny, co wybrać?
Zewnętrzne, antypoślizgowe płytki na schody - opinie, ceny, co wybrać?
Płytki na balkon - rodzaje, opinie, ceny, porady przy wyborze
Płytki na balkon - rodzaje, opinie, ceny, porady przy wyborze
Płytki na taras - rodzaje, ceny, opinie, porady przy wyborze
Płytki na taras - rodzaje, ceny, opinie, porady przy wyborze
Płytki klinkierowe - zastosowanie, opinie, ceny, najlepsi producenci
Płytki klinkierowe - zastosowanie, opinie, ceny, najlepsi producenci
Płytki kuchenne - rodzaje, opinie, ceny, porady przy wyborze
Płytki kuchenne - rodzaje, opinie, ceny, porady przy wyborze
Płytki podłogowe z Castoramy - popularne rodzaje, ceny, opinie
Płytki podłogowe z Castoramy - popularne rodzaje, ceny, opinie
Jakie płytki do kuchni wybrać? Sprawdzamy glazurę i terakotę do kuchni
Jakie płytki do kuchni wybrać? Sprawdzamy glazurę i terakotę do kuchni
Wybieramy płytki podłogowe do salonu - ceny, właściwości i możliwości aranżacyjne
Wybieramy płytki podłogowe do salonu - ceny, właściwości i możliwości aranżacyjne
Glazura i terakota do łazienki - jak wybrać idealne płytki?
Glazura i terakota do łazienki - jak wybrać idealne płytki?
Płytki rektyfikowane - czym się różnią od innych płytek?
Płytki rektyfikowane - czym się różnią od innych płytek?
Płytki ceramiczne - klasyka w nowoczesnym wydaniu
Płytki ceramiczne - klasyka w nowoczesnym wydaniu
5 ważnych rzeczy przy wyborze płytek drewnopodobnych - ceny, opinie, wzory
5 ważnych rzeczy przy wyborze płytek drewnopodobnych - ceny, opinie, wzory
Płytki elewacyjne zewnętrzne – ceny i zastosowanie, radzimy co wybrać!
Płytki elewacyjne zewnętrzne – ceny i zastosowanie, radzimy co wybrać!
Płytki do kuchni na ścianę - rodzaje, wymagania, porady, opinie
Płytki do kuchni na ścianę - rodzaje, wymagania, porady, opinie
Płytki hiszpańskie - porady jeszcze przed zakupem
Płytki hiszpańskie - porady jeszcze przed zakupem
Płytki mrozoodporne - czym się charakteryzuje tego typu terakota?
Płytki mrozoodporne - czym się charakteryzuje tego typu terakota?
Jak dobrać płytki na schody i ile kosztuje ich ułożenie?
Jak dobrać płytki na schody i ile kosztuje ich ułożenie?
Płytki łazienkowe ścienne i podłogowe - rodzaje, opinie, porady, producenci
Płytki łazienkowe ścienne i podłogowe - rodzaje, opinie, porady, producenci
Co na taras? Płytki na taras, kostka brukowa, a może deski?
Co na taras? Płytki na taras, kostka brukowa, a może deski?
Czy można położyć płytki na płytki w łazience? Jak powinna być ułożona glazura i terakota w łazience?
Czy można położyć płytki na płytki w łazience? Jak powinna być ułożona glazura i terakota w łazience?

Wyszukaj na stronie:

Ta strona korzysta z plików cookies.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zbierania danych analitycznych (analizowania ruchu na stronie) oraz profilowania reklam przez naszych partnerów. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zablokuj pliki cookies w przeglądarce.

Zamknij