Pokrycia dachowe

Wszystko o pokrycia dachowe - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat pokrycia dachowe. Nasze sprawdzone porady związane z pokrycia dachowe pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Gont bitumiczny - cena, zastosowanie, co warto wiedzieć?

Gont bitumiczny - cena, zastosowanie, co warto wiedzieć?

Gont bitumiczny nie ma najlepszej prasy. Jest to spowodowane tym, że dawniej był synonimem oszczędności w wykonywaniu pokryć dachowych, co nie szło w parze z jakością wykonania. Jednak obecnie ze względu na nowocześniejszą technologię wykonania gonty bitumiczne mogą być nie tylko estetycznym pokryciem dachu, ale również trwałym i praktycznym. Pokrycia dachowe z gontu są lekkie, a koszty ich wykonania są niewielkie w porównaniu z innymi materiałami. Jakie są cechy, zastosowanie oraz cena gontów? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.
, 1 czerwca 2017

Zielone dachy - korzyści, zalety i wady z zakładania zielonych dachów

Zielone dachy - korzyści, zalety i wady z zakładania zielonych dachów

Jeszcze do niedawna taras na dachu kojarzył nam się ze scenami filmowymi. Dziś coraz częściej spotykamy go w zabudowie nowoczesnych bloków i domów jednorodzinnych. Zielone tarasy na dachu są szczególnie popularne w większych aglomeracjach, w których trudno o własne, proekologiczne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Jak urządzić taką przestrzeń? I jakie wymogi techniczne i musi spełniać taras na dachu? Odpowiedź znajdziecie poniżej.
, 23 kwietnia 2017

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij