Płytki diamond – nowy styl w projektowaniu przestrzeni

Trendy w aranżacjach zmieniają się szybko i co krok trafiamy na nowe, ciekawe rozwiązania i propozycje. Eleganckie i atrakcyjne pomieszczenia z kolorowych czasopism, to nie tylko piękne projekty, ale realne aranżacje, które bez trudu wcielisz w życie. Zapomnijmy jednak o tradycyjnych, kwadratowych lub prostokątnych płytkach, które spotykaliśmy w naszych domach jeszcze kilkanaście lat temu. Podczas aranżowania przestrzeni warto pokusić się o innowacyjne formy i kształty, czego płytki diamond są najlepszym przykładem.

Płytki diamond to przykład nowoczesnego, pełnego rozmaitych form i kształtów wzornictwa, które ubogaci nie tylko wnętrze kuchni, ale także salonu, toalety, a przede wszystkim łazienki. Heksagony, romby, wielokąty – dzięki bardziej wyszukanym mozaikom poczujesz się jak w najwyższej klasy spa. Czworokątne płytki możesz dowolnie łączyć i dzielić – pozwolą Ci stworzyć gładką, jednolitą taflę, która będzie stanowić tło dla dekoracyjnych i wyróżniających się dodatków.

Geometria inaczej, czyli szyk i klasa, która tkwi w szczegółach

Jeśli estetyka i jakość wykonania są dla Ciebie priorytetem połóż na podłodze niewielkie, przypominające romb płytki – mogą być matowe, o lekkim połysku, albo mocno dekoracyjne, z polerowaną i odbijającą światło powierzchnią. Taki wybór spotka się z uznaniem każdego z domowników.

Gładkie, błyszczące płaszczyzny optycznie powiększają pomieszczenie. Aby wprowadzić nieco tajemniczości zdecyduj się na ciemniejszy lub drobniejszy wzór mozaiki. Ostateczny wybór płytek skonfrontuj z wielkością łazienki i wizją na nowe wnętrze.

Jeśli chcesz się zainspirować, sięgnij do oferty Raw Decor i znajdź wzór, który zachwyci Ciebie i Twoich bliskich. Pięknie urządzona łazienka to przyjemność korzystania i radość z codziennych, pozornie monotonnych czynności.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny