Myjka Karcher

Okno umyte w 5 minut? To możliwe!

Masz dość stania w przeciągu, kiedy starasz się doczyścić okno, a temperatura na zewnątrz nie rozpieszcza? Myjka do okien Kärcher to urządzenie, dzięki któremu mycie okien stało się łatwe, szybkie, tanie i ekologiczne. Jak to działa?

  1. Wystarczy spryskać okno wodą z płynem do szyb i rozprowadzić po szybie dołączonym do myjki padem z mikrofibry. Ten łagodny materiał nie rysuje szkła i dobrze usuwa zabrudzenia.
  2. Teraz wystarczy zebrać wodę i płyn z okna za pomocą ssawki. Duża siła ssąca zbiera całą wodę, jaka pozostała na szybie, dzięki czemu okno momentalnie staje się suche i krystalicznie czyste.

Myjka Karcher

Myjka do okien nie pozostawia żadnych smug, które są utrapieniem każdego, kto stara się doprowadzić szyby do perfekcyjnej czystości. Co więcej, jest to urządzenie, które sprawdza się nie tylko podczas mycia okien. Z powodzeniem wyczyścisz nią również lustra czy płytki ceramiczne.

Pojemność akumulatora wystarcza na 35 minut ciągłej pracy, dzięki czemu bez najmniejszych obaw o rozładowanie możesz pracować w swoim obiekcie; hotelu, pensjonacie czy biurowcu. Zużycie wody jest znacznie mniejsze niż w przypadku klasycznego mycia okien szmatką namaczaną w wodzie z miski lub wiaderka. Zużycie wody jest znacznie mniejsze niż w przypadku klasycznego mycia okien szmatką namaczaną w wodzie z miski lub wiaderka. Korzystanie z myjki do okien to zatem nie tylko oszczędność czasu i siły, ale również pieniędzy przeznaczanych na rachunki.

Skuteczne mycie wykładzin i tapicerek

Sukces w doprowadzeniu wykładzin i tapicerek do idealnej czystości tkwi nie tylko w doborze odpowiedniego odkurzacza czyszczącego, ale również w użyciu skutecznych środków czyszczących. Zabrudzenia na tapicerkach trudno zauważyć, ponieważ zbierają się stopniowo, zatem nasze oko nie dostrzega zachodzących powoli zmian. Dywany, wykładziny czy tapicerkę meblową lub samochodową warto zatem prać regularnie. Jest to sposób nie tylko na zachowanie ich czystości, ale również dobrej jakości.

Proszek do prania wykładzin Kärcher (zobacz na https://emast.pl/karcher-plyn-prania-wykladzin-rm770-1l-kr6-295-489-0) rozpuszcza zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, olejowego oraz mineralnego. Brak konieczności płukania sprawia, że tapicerki i dywany nie pozostają mokre, przez co mogą być używane w krótkim czasie po czyszczeniu. Sprawdzi się zarówno w domu, jak też w hotelach, przestrzeniach biurowych, salach konferencyjnych czy teatrach, muzeach i kinach.

Sanitariaty bez nalotów i kamienia

Często trudne lub nieskuteczne okazuje się czyszczenie urządzeń sanitarnych. Naloty kamienia lub inne zanieczyszczenia wymagają użycia silnych środków, które niestety niejednokrotnie wywołują podrażnienia skóry lub dróg oddechowych. Środki chemiczne do czyszczenia sanitariatów marki Kärcher gwarantują skuteczne usuwanie kamienia wapniowego, uryny oraz innych zabrudzeń charakterystycznych dla armatury sanitarnej. Nie pozostawiają na czyszczonej powierzchni żadnych smug, natomiast w łazience unosi się świeży i przyjemny zapach.

Bardzo ważną cechą tych produktów jest również ich żelowa konsystencja. Dzięki tego typu formule środek lepie utrzymuje się na powierzchniach pionowych. Efekty czyszczenia są zatem zdecydowanie bardziej długotrwałe.

AW-Narzędzia Sp. z o. o. Sp. k. właściciel sklepu internetowego emast.pl

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny