Remont lub budowa domu zawsze wiąże się z dużymi wydatkami. Często też brakuje środków bo zdarzają się niezaplanowane wcześniej wydatki lub coś kosztuje więcej niż na początku zakładaliśmy. W takich sytuacjach uratować nas mogą szybkie pożyczki! Największym graczem na rynku szybkich pożyczek jest zdecydowanie firma Vivus, której to zaufały już tysiące Polaków.

VIVUS - pierwsza pożyczka do 3000 zł

Pierwsza pożyczka przyznawana jest do kwoty 3 tys. zł. Może się zdarzyć oczywiście, że zostanie zaproponowana mniejsza kwota pożyczki po weryfikacji konta osoby ubiegającej się o pożyczkę. Zdarzają się również i odmowy, ale głównie w sytuacji posiadanych innych zadłużeń w BIK czy BIG. Zatem Vivus to firma rzetelna, która dokładnie sprawdza historię kredytową. Istotne znaczenie ma fakt, że nawet osoby, które nie mają stałej umowy o pracę i pracują na umowach cywilnoprawnych mogą wnioskować tu o pożyczkę. Warunkiem jest stałość otrzymywanych zarobków na odpowiednim poziomie. O swoją pierwszą pożyczkę w Vivus mogą wnioskować również studenci, gdyż swoją ofertę firma pożyczkowa kieruje do osób, które ukończyły 19 lat i posiadają polskie obywatelstwo.

VIVUS - kolejna pożyczka do 7500 zł

W Vivus można wnioskować maksymalnie o 7,5 tys. zł pożyczki. Wraz z każdą wziętą i spłaconą w terminie pożyczką w Vivus.pl kwota, którą można pożyczyć wzrasta. Oczywiście zależna jest również od naszych możliwości finansowych. Zawsze wypełniając wniosek trzeba jeszcze wykonać przelew weryfikacyjny. Tradycyjny kosztuje jeden grosz, a ekspresowy 1 zł. Weryfikacja wniosku następuje już po kilkunastu minutach i na numer telefonu podany w formularzu otrzymujemy odpowiedź o przyznanej pożyczce. Logując się na konto w Vivus można sprawdzić stan bieżącego zadłużenia, a także dokonać spłaty czy brać kolejne pożyczki.

VIVUS - kod rabatowy obniży koszt pożyczki

W portalu Kody.pl znajdują się kody rabatowe które obniżą koszt pożyczki w Vivusie, więc zawsze gdy chcemy zaciągnąć szybką pożyczkę w firmie Vivus warto skorzystać z tych kodów rabatowych i cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi. Przydadzą się one z pewnością na inne wydatki przeznaczone na budowę lub remont mieszkania czy domu. To obecnie jedyna dostępna promocja Vivus.pl obniżająca cenę pożyczki.

Podsumowanie

Przejrzyste warunki, jakie oferuje Vivus są magnesem dla wszystkich osób poszukujących przejściowego, dodatkowego źródła finansowania. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest tutaj doskonały, gdyż Infolinia jest czynna bardzo długo od poniedziałku do soboty. Firma ma bogatą historię pożyczkowania w Polsce, a mnogość pozytywnych opinii niewątpliwie zachęca do skorzystania z jej usług. Co miesiąc firma udziela pożyczek na kwotę rzędu 80 mln. zł. Wszystko odbywa się bardzo wygodnie. Na suwaku wybiera się kwotę i termin spłaty, a cała weryfikacja odbywa się bezpiecznie za pośrednictwem szyfrowanego połączenia internetowego. Zatem warto spróbować i wziąć pierwszą lub kolejną pożyczkę w Vivusie.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej